יונדאי קונה או טויוטה C-HR? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
יונדאי קונה היא הבחירה הכוללת העדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים, סיכון גניבה נמוך יותר ופופולריות בכביש. טויוטה C-HR מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לשמירת ערך, לעלויות אחזקה, לקבוצת זיהום נמוכה יותר ולמוניטין. לפני החלטה, בדקו את רמת הגימור המדויקת ואת דירוג הבטיחות של הקונה, ונסו את שני הרכבים כדי להעריך נוחות, מרווח ותפעול. ב-C-HR המתוארת בביקורות מדובר ברכב חשמלי, ולכן חשוב לבדוק גם שטווח הנסיעה ואפשרויות הטעינה מתאימים לשימוש שלכם.
מחיר רכישה: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: ₪175,000
- טויוטה C-HR 2026: ₪179,995
יונדאי קונה מובילה במחיר רכישה של ₪175,000, לעומת ₪179,995 לטויוטה C-HR. הפער הוא ₪4,995 לטובת הקונה.
שמירת ערך: טויוטה C-HR 2026
- יונדאי קונה 2026: 11.3% בשנה
- טויוטה C-HR 2026: 7.7% בשנה
טויוטה C-HR מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 7.7% לעומת 11.3% בקונה. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנות שימוש.
עלויות אחזקה: טויוטה C-HR 2026
- יונדאי קונה 2026: דרגה 2 מתוך 5
- טויוטה C-HR 2026: דרגה 1 מתוך 5
טויוטה C-HR עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בקונה. זה מצביע על יתרון ל-C-HR בהוצאות השוטפות, אם כי לא נמסרו סכומים בפועל.
אמינות: תיקו
- יונדאי קונה 2026: 0 ריקולים
- טויוטה C-HR 2026: 0 ריקולים
אין יתרון בין הרכבים במדד זה: לשניהם 0 ריקולים. עם זאת, מדובר בדגמי 2026, והמידע על אמינות לאורך שנים עדיין מוגבל.
בטיחות: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: ציון בטיחות 10.5
- טויוטה C-HR 2026: ציון בטיחות 6
יונדאי קונה מובילה בציון בטיחות 10.5, לעומת 6 ב-C-HR. בביקורות מצוינת אי-עקביות לגבי דירוג הבטיחות של הקונה, לכן כדאי לוודא את הנתון עבור רמת הגימור והשנה המדויקת.
חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה C-HR 2026
- יונדאי קונה 2026: קבוצת זיהום 4
- טויוטה C-HR 2026: קבוצת זיהום 3
טויוטה C-HR מובילה בקבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 4 בקונה. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אין כאן נתון שמאפשר להשוות את עלות האנרגיה בפועל.
ביצועים: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: 138 כ"ס
- טויוטה C-HR 2026: 98 כ"ס
יונדאי קונה מובילה לפי נתוני ההשוואה עם 138 כ"ס, לעומת 98 כ"ס ב-C-HR. הפער בנתון ההספק לטובת הקונה, אך כדאי להרגיש את הביצועים בעצמכם בנסיעת מבחן.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי קונה 2026: 5 מושבים
- טויוטה C-HR 2026: 5 מושבים
אין יתרון במספר המושבים: בשני הרכבים יש 5 מושבים. בביקורות מצוין שהקונה מציעה מרחב פנימי ותא מטען שימושיים, בעוד שב-C-HR המרווח מאחור מוגבל יחסית.
סיכון גניבה: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: 9.7 ל-1,000 רכבים
- טויוטה C-HR 2026: 27.1 ל-1,000 רכבים
יונדאי קונה עדיפה בסיכון הגניבה, עם 9.7 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 27.1 ב-C-HR. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובהערכת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: 18 ימים
- טויוטה C-HR 2026: 21 ימים
יונדאי קונה נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 18 ימים לעומת 21 ימים ב-C-HR. מדובר בפער של 3 ימים שעשוי להקל מעט על המכירה, אך אינו מבטיח את משך המכירה של רכב מסוים.
מוניטין ושביעות רצון: טויוטה C-HR 2026
- יונדאי קונה 2026: 5 יתרונות
- טויוטה C-HR 2026: 7 יתרונות
טויוטה C-HR מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 5 בקונה. זהו יתרון במדד המסכם, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק את הרכב והגרסה הספציפיים.
פופולריות בכביש: יונדאי קונה 2026
- יונדאי קונה 2026: 10,274 על הכביש
- טויוטה C-HR 2026: 307 על הכביש
יונדאי קונה נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 10,274 רכבים לעומת 307 של C-HR. נפוצות יכולה להקל על מציאת מידע ושירות, אך היא אינה מעידה לבדה על איכות או אמינות.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- יונדאי קונה 2026: 6 מערכות
- טויוטה C-HR 2026: 6 מערכות
אין יתרון במספר המערכות: בשני הרכבים מצוינות 6 מערכות. בביקורות הקונה מתוארת כבעלת אבזור בטיחות עשיר יותר ברמות גימור גבוהות, ואילו התפעול ב-C-HR מתואר כידידותי ופשוט.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי קונה 2026: יונדאי קונה מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר קומפקטי מרווח ושימושי, עם מחיר רכישה נמוך יותר, אבזור בטיחות עשיר ברמות הגבוהות ומנוע היברידי, ומוכנים לבדוק היטב את התיבה הדו-מצמדית ואת רמת הגימור.
- טויוטה C-HR 2026: טויוטה C-HR מתאימה לכם אם אתם מעדיפים רכב חשמלי עם יתרון בשמירת ערך, בעלויות אחזקה ובקבוצת הזיהום, ויש לכם אפשרות טעינה ונוח לכם עם מרווח אחורי מוגבל יחסית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה היא הבחירה הכוללת העדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים, סיכון גניבה נמוך יותר ופופולריות בכביש. טויוטה C-HR מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לשמירת ערך, לעלויות אחזקה, לקבוצת זיהום נמוכה יותר ולמוניטין. לפני החלטה, בדקו את רמת הגימור המדויקת ואת דירוג הבטיחות של הקונה, ונסו את שני הרכבים כדי להעריך נוחות, מרווח ותפעול. ב-C-HR המתוארת בביקורות מדובר ברכב חשמלי, ולכן חשוב לבדוק גם שטווח הנסיעה ואפשרויות הטעינה מתאימים לשימוש שלכם.
איזה רכב זול יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (₪175,000 לעומת ₪179,995). יונדאי קונה מובילה במחיר רכישה של ₪175,000, לעומת ₪179,995 לטויוטה C-HR. הפער הוא ₪4,995 לטובת הקונה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
טויוטה C-HR 2026 (7.7% בשנה לעומת 11.3% בשנה). טויוטה C-HR מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 7.7% לעומת 11.3% בקונה. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנות שימוש.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
טויוטה C-HR 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5). טויוטה C-HR עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בקונה. זה מצביע על יתרון ל-C-HR בהוצאות השוטפות, אם כי לא נמסרו סכומים בפועל.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 6). יונדאי קונה מובילה בציון בטיחות 10.5, לעומת 6 ב-C-HR. בביקורות מצוינת אי-עקביות לגבי דירוג הבטיחות של הקונה, לכן כדאי לוודא את הנתון עבור רמת הגימור והשנה המדויקת.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
טויוטה C-HR 2026 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 4). טויוטה C-HR מובילה בקבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 4 בקונה. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אין כאן נתון שמאפשר להשוות את עלות האנרגיה בפועל.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (138 כ"ס לעומת 98 כ"ס). יונדאי קונה מובילה לפי נתוני ההשוואה עם 138 כ"ס, לעומת 98 כ"ס ב-C-HR. הפער בנתון ההספק לטובת הקונה, אך כדאי להרגיש את הביצועים בעצמכם בנסיעת מבחן.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 27.1 ל-1,000 רכבים). יונדאי קונה עדיפה בסיכון הגניבה, עם 9.7 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 27.1 ב-C-HR. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובהערכת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (18 ימים לעומת 21 ימים). יונדאי קונה נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 18 ימים לעומת 21 ימים ב-C-HR. מדובר בפער של 3 ימים שעשוי להקל מעט על המכירה, אך אינו מבטיח את משך המכירה של רכב מסוים.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
טויוטה C-HR 2026 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). טויוטה C-HR מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 5 בקונה. זהו יתרון במדד המסכם, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק את הרכב והגרסה הספציפיים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי קונה או טויוטה C-HR?
יונדאי קונה 2026 (10,274 על הכביש לעומת 307 על הכביש). יונדאי קונה נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 10,274 רכבים לעומת 307 של C-HR. נפוצות יכולה להקל על מציאת מידע ושירות, אך היא אינה מעידה לבדה על איכות או אמינות.
יונדאי קונה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה C-HR בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות