יונדאי באיון או יונדאי קונה? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

יונדאי קונה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים רכב מרווח וחזק יותר, עם יתרונות בשמירת ערך, אחזקה, בטיחות, זיהום ומהירות מכירה. יונדאי באיון עדיפה אם מחיר הרכישה וסיכון גניבה חשובים לכם במיוחד, והיא מציעה גם יתרון במוניטין ובשביעות רצון. לפני רכישת קונה חשוב לזהות אם מדובר בגרסה היברידית או בטורבו, כי הביצועים וצריכת הדלק משתנים בין הגרסאות. בכל אחת מהן בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

מחיר רכישה: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: ₪106,540
  • יונדאי קונה 2024: ₪143,000

יונדאי באיון מובילה במחיר רכישה של ₪106,540, לעומת ₪143,000 לקונה. הפער הופך אותה לבחירה המתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: 10.7% בשנה
  • יונדאי קונה 2024: 9.7% בשנה

יונדאי קונה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 9.7% בשנה לעומת 10.7% בבאיון. בפועל, שיעור הירידה השנתי הנמוך יותר תומך בשמירה טובה יותר על ערך הרכב.

עלויות אחזקה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: דרגה 3 מתוך 5
  • יונדאי קונה 2024: דרגה 1 מתוך 5

יונדאי קונה מובילה בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5 בבאיון. זהו יתרון למי שמביאים בחשבון גם את הוצאות האחזקה השוטפות, ולא רק את מחיר הקנייה.

אמינות: תיקו

  • יונדאי באיון 2024: 1 ריקולים
  • יונדאי קונה 2024: 1 ריקולים

לשתיהן ריקול אחד, ולכן אין ביניהן יתרון במספר הריקולים. בדור חדש כמו הקונה, מידע האמינות ארוך הטווח עדיין מוגבל; כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שכל קריאה לתיקון טופלה.

בטיחות: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: ציון בטיחות 3.5
  • יונדאי קונה 2024: ציון בטיחות 4

יונדאי קונה מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3.5 בבאיון. זהו יתרון בבטיחות, לצד מערכות הבטיחות המתקדמות שמוזכרות בקונה.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: קבוצת זיהום 9
  • יונדאי קונה 2024: קבוצת זיהום 3

יונדאי קונה מובילה בקבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 9 בבאיון. חשוב לזכור שבקונה צריכת הדלק תלויה בגרסה, ושגרסת הטורבו עלולה לצרוך יותר דלק בעיר.

ביצועים: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: 100 כ"ס
  • יונדאי קונה 2024: 129 כ"ס

יונדאי קונה מובילה עם 129 כ״ס לעומת 100 כ״ס בבאיון. הפער עשוי להיות משמעותי יותר בעקיפות, בעליות ובעומס, שבהם ביצועי הבאיון מתוארים כמוגבלים.

מרחב ומשפחה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: 5 מושבים
  • יונדאי קונה 2024: 5 מושבים

יונדאי קונה מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. הקונה גדולה ומרווחת יותר ותא המטען שלה שימושי, ואילו הבאיון מציעה מרווח טוב יחסית לקטגוריה אך המושב האחורי צפוף לשלושה.

סיכון גניבה: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 6.8 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי קונה 2024: 9.7 ל-1,000 רכבים

יונדאי באיון מובילה בסיכון הגניבה, עם 6.8 ל-1,000 רכבים לעומת 9.7 ל-1,000 בקונה. זהו יתרון למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: 40 ימים
  • יונדאי קונה 2024: 12 ימים

יונדאי קונה מובילה במהירות המכירה, עם 12 ימים לעומת 40 ימים בבאיון. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר של הקונה, אם תרצו למכור בעתיד.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 7 יתרונות
  • יונדאי קונה 2024: 6 יתרונות

יונדאי באיון מובילה במוניטין ושביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקונה. זהו יתרון מתון לטובת הבאיון בהיבט הזה.

פופולריות בכביש: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי באיון 2024: 1,173 על הכביש
  • יונדאי קונה 2024: 6,312 על הכביש

יונדאי קונה מובילה בפופולריות, עם 6,312 רכבים על הכביש לעומת 1,173 לבאיון. תפוצה רחבה יותר עשויה להיות רלוונטית למי שמעדיפים דגם נפוץ.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי באיון 2024: 6 מערכות
  • יונדאי קונה 2024: 6 מערכות

לשתיהן 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי מספר המערכות. בבאיון מצוינים תפעול פשוט והנדסת אנוש טובה, ואילו בקונה מסכי 12.3 אינץ' וקישוריות אלחוטית, לצד התרעות שעלולות להיות מטרידות.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי באיון 2024: יונדאי באיון מתאימה למי שמעדיפים מחיר קנייה נמוך יותר, רוצים קרוסאובר קטן ושימושי ומוכנים להתפשר על ביצועים ונוחות בעיר.
  • יונדאי קונה 2024: יונדאי קונה מתאימה למי שמעדיפים מרחב משפחתי גדול יותר, ביצועים וחבילת בטיחות וטכנולוגיה מתקדמת, ומוכנים לשלם מחיר רכישה גבוה יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים רכב מרווח וחזק יותר, עם יתרונות בשמירת ערך, אחזקה, בטיחות, זיהום ומהירות מכירה. יונדאי באיון עדיפה אם מחיר הרכישה וסיכון גניבה חשובים לכם במיוחד, והיא מציעה גם יתרון במוניטין ובשביעות רצון. לפני רכישת קונה חשוב לזהות אם מדובר בגרסה היברידית או בטורבו, כי הביצועים וצריכת הדלק משתנים בין הגרסאות. בכל אחת מהן בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

איזה רכב זול יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי באיון 2024 (₪106,540 לעומת ₪143,000). יונדאי באיון מובילה במחיר רכישה של ₪106,540, לעומת ₪143,000 לקונה. הפער הופך אותה לבחירה המתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (9.7% בשנה לעומת 10.7% בשנה). יונדאי קונה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 9.7% בשנה לעומת 10.7% בבאיון. בפועל, שיעור הירידה השנתי הנמוך יותר תומך בשמירה טובה יותר על ערך הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5). יונדאי קונה מובילה בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5 בבאיון. זהו יתרון למי שמביאים בחשבון גם את הוצאות האחזקה השוטפות, ולא רק את מחיר הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3.5). יונדאי קונה מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3.5 בבאיון. זהו יתרון בבטיחות, לצד מערכות הבטיחות המתקדמות שמוזכרות בקונה.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 9). יונדאי קונה מובילה בקבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 9 בבאיון. חשוב לזכור שבקונה צריכת הדלק תלויה בגרסה, ושגרסת הטורבו עלולה לצרוך יותר דלק בעיר.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (129 כ"ס לעומת 100 כ"ס). יונדאי קונה מובילה עם 129 כ״ס לעומת 100 כ״ס בבאיון. הפער עשוי להיות משמעותי יותר בעקיפות, בעליות ובעומס, שבהם ביצועי הבאיון מתוארים כמוגבלים.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). יונדאי קונה מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. הקונה גדולה ומרווחת יותר ותא המטען שלה שימושי, ואילו הבאיון מציעה מרווח טוב יחסית לקטגוריה אך המושב האחורי צפוף לשלושה.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי באיון 2024 (6.8 ל-1,000 רכבים לעומת 9.7 ל-1,000 רכבים). יונדאי באיון מובילה בסיכון הגניבה, עם 6.8 ל-1,000 רכבים לעומת 9.7 ל-1,000 בקונה. זהו יתרון למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (12 ימים לעומת 40 ימים). יונדאי קונה מובילה במהירות המכירה, עם 12 ימים לעומת 40 ימים בבאיון. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר של הקונה, אם תרצו למכור בעתיד.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי באיון 2024 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי באיון מובילה במוניטין ושביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקונה. זהו יתרון מתון לטובת הבאיון בהיבט הזה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי באיון או יונדאי קונה?

יונדאי קונה 2024 (6,312 על הכביש לעומת 1,173 על הכביש). יונדאי קונה מובילה בפופולריות, עם 6,312 רכבים על הכביש לעומת 1,173 לבאיון. תפוצה רחבה יותר עשויה להיות רלוונטית למי שמעדיפים דגם נפוץ.

יונדאי באיון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי קונה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם