יונדאי קונה או קיה סטוניק? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

בסך הכול, יונדאי קונה 2024 היא הבחירה העדיפה למי שמחפש רכב מרווח, חזק ומאובזר יותר, עם יתרונות בבטיחות, באחזקה ובמכירה עתידית. קיה סטוניק 2024 עדיפה אם מחיר הקנייה הנמוך יותר, שמירת הערך ומספר הריקולים חשובים לכם יותר. הקונה יקרה יותר, ובגרסאותיה השונות יש הבדלים בביצועים ובצריכת הדלק, לכן חשוב לבדוק איזו יחידת הנעה מותקנת ברכב הספציפי. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים והגרסה המדויקת.

מחיר רכישה: קיה סטוניק 2024

  • יונדאי קונה 2024: ₪143,000
  • קיה סטוניק 2024: ₪91,000

קיה סטוניק מובילה במחיר רכישה של ₪91,000 לעומת ₪143,000 ליונדאי קונה, פער משמעותי אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה.

שמירת ערך: קיה סטוניק 2024

  • יונדאי קונה 2024: 9.7% בשנה
  • קיה סטוניק 2024: 5.4% בשנה

קיה סטוניק מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 5.4% לעומת 9.7% בקונה. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

עלויות אחזקה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: דרגה 1 מתוך 5
  • קיה סטוניק 2024: דרגה 5 מתוך 5

יונדאי קונה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בסטוניק. זהו יתרון משמעותי אם עלויות שוטפות הן שיקול מרכזי.

אמינות: קיה סטוניק 2024

  • יונדאי קונה 2024: 1 ריקולים
  • קיה סטוניק 2024: 0 ריקולים

קיה סטוניק מובילה לפי מספר הריקולים: 0 לעומת ריקול אחד בקונה. עם זאת, נתוני אמינות ארוכת טווח לשני הדגמים אינם מספקים תמונה מלאה, ובפרט לקונה החדשה.

בטיחות: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: ציון בטיחות 4
  • קיה סטוניק 2024: ציון בטיחות 1.75

יונדאי קונה מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 1.75 בסטוניק. פער זה חשוב במיוחד אם בטיחות היא שיקול מרכזי בבחירה.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: קבוצת זיהום 3
  • קיה סטוניק 2024: קבוצת זיהום 13

יונדאי קונה מובילה בקבוצת הזיהום: 3 לעומת 13 בסטוניק. המשמעות היא יתרון בדירוג הסביבתי של הקונה.

ביצועים: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 129 כ"ס
  • קיה סטוניק 2024: 100 כ"ס

יונדאי קונה מובילה עם 129 כ״ס לעומת 100 כ״ס בסטוניק. הנתון מצביע על יתרון בכוח, אך אופי הביצועים בפועל תלוי גם בגרסת ההנעה של הקונה.

מרחב ומשפחה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 5 מושבים
  • קיה סטוניק 2024: 5 מושבים

יונדאי קונה מובילה במרחב למשפחה; לשני הרכבים חמישה מושבים, אך הקונה החדשה גדולה ומרווחת יותר, ותא המטען שלה שימושי יותר.

סיכון גניבה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 9.7 ל-1,000 רכבים
  • קיה סטוניק 2024: 28.2 ל-1,000 רכבים

יונדאי קונה מובילה בסיכון הגניבה: 9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 28.2 ל-1,000 בסטוניק. מדובר ביתרון משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.

מהירות מכירה: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 12 ימים
  • קיה סטוניק 2024: 22 ימים

יונדאי קונה נמכרת מהר יותר: 12 ימים לעומת 22 ימים לסטוניק. זה עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

מוניטין ושביעות רצון: קיה סטוניק 2024

  • יונדאי קונה 2024: 6 יתרונות
  • קיה סטוניק 2024: 7 יתרונות

קיה סטוניק מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקונה. הפער קטן, אך הוא נוטה לטובת הסטוניק.

פופולריות בכביש: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 6,312 על הכביש
  • קיה סטוניק 2024: 3,282 על הכביש

יונדאי קונה נפוצה יותר בכביש, עם 6,312 רכבים לעומת 3,282 סטוניק. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינה מבטיחה לבדה עלויות נמוכות יותר.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי קונה 2024

  • יונדאי קונה 2024: 6 מערכות
  • קיה סטוניק 2024: 5 מערכות

יונדאי קונה מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בסטוניק. הקונה מציעה גם תא נוסעים מודרני יותר, אך כדאי לבדוק שהמערכות נוחות לכם ושאינן מרבות להתריע.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי קונה 2024: יונדאי קונה 2024 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר מודרני ומרווח יותר, עם יתרונות בבטיחות, בביצועים ובאבזור, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
  • קיה סטוניק 2024: קיה סטוניק 2024 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר קטן וזול יותר לרכישה, ומעדיפים את יתרונותיה במחיר ובשמירת הערך גם במחיר של מרווח מוגבל יותר מאחור.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

בסך הכול, יונדאי קונה 2024 היא הבחירה העדיפה למי שמחפש רכב מרווח, חזק ומאובזר יותר, עם יתרונות בבטיחות, באחזקה ובמכירה עתידית. קיה סטוניק 2024 עדיפה אם מחיר הקנייה הנמוך יותר, שמירת הערך ומספר הריקולים חשובים לכם יותר. הקונה יקרה יותר, ובגרסאותיה השונות יש הבדלים בביצועים ובצריכת הדלק, לכן חשוב לבדוק איזו יחידת הנעה מותקנת ברכב הספציפי. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים והגרסה המדויקת.

איזה רכב זול יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (₪91,000 לעומת ₪143,000). קיה סטוניק מובילה במחיר רכישה של ₪91,000 לעומת ₪143,000 ליונדאי קונה, פער משמעותי אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (5.4% בשנה לעומת 9.7% בשנה). קיה סטוניק מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 5.4% לעומת 9.7% בקונה. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי קונה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בסטוניק. זהו יתרון משמעותי אם עלויות שוטפות הן שיקול מרכזי.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). קיה סטוניק מובילה לפי מספר הריקולים: 0 לעומת ריקול אחד בקונה. עם זאת, נתוני אמינות ארוכת טווח לשני הדגמים אינם מספקים תמונה מלאה, ובפרט לקונה החדשה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 1.75). יונדאי קונה מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 1.75 בסטוניק. פער זה חשוב במיוחד אם בטיחות היא שיקול מרכזי בבחירה.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 13). יונדאי קונה מובילה בקבוצת הזיהום: 3 לעומת 13 בסטוניק. המשמעות היא יתרון בדירוג הסביבתי של הקונה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (129 כ"ס לעומת 100 כ"ס). יונדאי קונה מובילה עם 129 כ״ס לעומת 100 כ״ס בסטוניק. הנתון מצביע על יתרון בכוח, אך אופי הביצועים בפועל תלוי גם בגרסת ההנעה של הקונה.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). יונדאי קונה מובילה במרחב למשפחה; לשני הרכבים חמישה מושבים, אך הקונה החדשה גדולה ומרווחת יותר, ותא המטען שלה שימושי יותר.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 28.2 ל-1,000 רכבים). יונדאי קונה מובילה בסיכון הגניבה: 9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 28.2 ל-1,000 בסטוניק. מדובר ביתרון משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (12 ימים לעומת 22 ימים). יונדאי קונה נמכרת מהר יותר: 12 ימים לעומת 22 ימים לסטוניק. זה עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). קיה סטוניק מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקונה. הפער קטן, אך הוא נוטה לטובת הסטוניק.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (6,312 על הכביש לעומת 3,282 על הכביש). יונדאי קונה נפוצה יותר בכביש, עם 6,312 רכבים לעומת 3,282 סטוניק. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינה מבטיחה לבדה עלויות נמוכות יותר.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי קונה או קיה סטוניק?

יונדאי קונה 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). יונדאי קונה מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בסטוניק. הקונה מציעה גם תא נוסעים מודרני יותר, אך כדאי לבדוק שהמערכות נוחות לכם ושאינן מרבות להתריע.

יונדאי קונה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה סטוניק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם