יונדאי i20 או מאזדה 2? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

מאזדה 2 מתאימה יותר למי שמעדיפים ביצועים, בטיחות, אמינות, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. יונדאי i20 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה מעט נמוך יותר, מרווח אחורי ותא מטען שימושיים יותר, וכן חוויית שימוש המתאימה למשפחה. לפני קנייה של i20 כדאי לבדוק את פעולת התיבה הדו-מצמדית ואת רמת האבזור; במאזדה 2 חשוב לבדוק היסטוריית שימוש וטיפולים, במיוחד אם הרכב שימש בצי. נסיעת מבחן תעזור להכריע ביניהן, בעיקר בגלל הבדלי הנוחות, הרעש והמרווח.

מחיר רכישה: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: ₪90,950
  • מאזדה 2 2024: ₪91,475

יונדאי i20 מובילה במחיר הרכישה: ₪90,950 לעומת ₪91,475 למאזדה 2. הפער קטן, כך שבפועל המחיר לבדו לא צפוי להכריע את הבחירה.

שמירת ערך: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 12.1% בשנה
  • מאזדה 2 2024: 12.2% בשנה

יונדאי i20 מובילה בשמירת ערך, אך הנתונים קרובים מאוד: 12.1% בשנה לעומת 12.2% בשנה במאזדה 2. בפועל אין כאן פער משמעותי שכדאי לבסס עליו את ההחלטה.

עלויות אחזקה: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • מאזדה 2 2024: דרגה 4 מתוך 5

מאזדה 2 מובילה בעלויות האחזקה. לא מופיעים כאן סכומים כספיים להשוואה, ולכן כדאי להתייחס ליתרון ככיוון כללי ולא כהבטחה להוצאה נמוכה יותר בכל מקרה.

אמינות: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 1 ריקולים
  • מאזדה 2 2024: 0 ריקולים

מאזדה 2 מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 1 ביונדאי i20. גם כך, בדיקה של היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב הספציפי חשובה בשתיהן.

בטיחות: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: ציון בטיחות 1
  • מאזדה 2 2024: ציון בטיחות 3

מאזדה 2 מובילה בציון בטיחות 3, לעומת ציון בטיחות 1 ביונדאי i20. ב-i20 רמת הבטיחות והאבזור משתנות לפי רמת הגימור, ולכן חשוב לבדוק את הגרסה המסוימת.

חיסכון ואיכות סביבה: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: קבוצת זיהום 13
  • מאזדה 2 2024: קבוצת זיהום 12

מאזדה 2 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 13 ביונדאי i20. הפער מצומצם, ובשימוש בפועל צריכת הדלק תלויה גם באופי הנהיגה.

ביצועים: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 100 כ"ס
  • מאזדה 2 2024: 116 כ"ס

מאזדה 2 מובילה בביצועים עם 116 כ"ס לעומת 100 כ"ס ביונדאי i20. הדבר מתאים למי שרוצה תגובות זריזות יותר; ה-i20 מתוארת כחסכונית למדי, אך ביצועיה בינוניים בעומס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי i20 2024: 5 מושבים
  • מאזדה 2 2024: 5 מושבים

שתיהן מיועדות לחמישה מושבים, ולכן הנתון הזה לבדו לא מבדיל ביניהן. בפועל, ה-i20 מרווחת יותר מאחור ובעלת תא מטען שימושי יותר, בעוד שמאזדה 2 צפופה מאחור ותא המטען שלה קטן יחסית.

סיכון גניבה: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 6.4 ל-1,000 רכבים
  • מאזדה 2 2024: 2.5 ל-1,000 רכבים

מאזדה 2 מובילה בסיכון גניבה, עם 2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 ביונדאי i20. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות להפחתת החשיפה לסיכון.

מהירות מכירה: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 25 ימים
  • מאזדה 2 2024: 17 ימים

מאזדה 2 נמכרת מהר יותר: 17 ימים לעומת 25 ימים ביונדאי i20. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב בתוך זמן קצר.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 6 יתרונות
  • מאזדה 2 2024: 6 יתרונות

יונדאי i20 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אך לשתי המכוניות מופיעים 6 יתרונות, כך שאין פער במספר היתרונות עצמו. ביקורות ה-i20 מדגישות שימושיות, מרווח והתנהגות כביש טובה, לצד חולשות בנוחות ובתיבה הדו-מצמדית.

פופולריות בכביש: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 1,984 על הכביש
  • מאזדה 2 2024: 4,188 על הכביש

מאזדה 2 נפוצה יותר בכביש, עם 4,188 רכבים לעומת 1,984 ביונדאי i20. הנוכחות הגדולה יותר עשויה להקל על מציאת דוגמאות להשוואה ועל התרשמות מהדגם.

טכנולוגיה ונוחות: מאזדה 2 2024

  • יונדאי i20 2024: 5 מערכות
  • מאזדה 2 2024: 6 מערכות

מאזדה 2 מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 5 ביונדאי i20. עם זאת, האבזור ב-i20 תלוי ברמת הגימור, ומאזדה 2 היא דגם ותיק שהמסך והעיצוב בו מתחילים להראות את גילם.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי i20 2024: יונדאי i20 מתאימה למי שרוצים סופרמיני שימושית עם מרווח אחורי ותא מטען נדיבים יחסית, במחיר רכישה מעט נמוך יותר, ומוכנים לבדוק היטב את רמת הגימור ואת פעולת התיבה.
  • מאזדה 2 2024: מאזדה 2 מתאימה למי שמעדיפים מנוע זריז, תיבה אוטומטית חלקה, בטיחות ומכירה מהירה, ומסתדרים עם מרווח אחורי ותא מטען מצומצמים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 מתאימה יותר למי שמעדיפים ביצועים, בטיחות, אמינות, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר. יונדאי i20 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה מעט נמוך יותר, מרווח אחורי ותא מטען שימושיים יותר, וכן חוויית שימוש המתאימה למשפחה. לפני קנייה של i20 כדאי לבדוק את פעולת התיבה הדו-מצמדית ואת רמת האבזור; במאזדה 2 חשוב לבדוק היסטוריית שימוש וטיפולים, במיוחד אם הרכב שימש בצי. נסיעת מבחן תעזור להכריע ביניהן, בעיקר בגלל הבדלי הנוחות, הרעש והמרווח.

איזה רכב זול יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

יונדאי i20 2024 (₪90,950 לעומת ₪91,475). יונדאי i20 מובילה במחיר הרכישה: ₪90,950 לעומת ₪91,475 למאזדה 2. הפער קטן, כך שבפועל המחיר לבדו לא צפוי להכריע את הבחירה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

יונדאי i20 2024 (12.1% בשנה לעומת 12.2% בשנה). יונדאי i20 מובילה בשמירת ערך, אך הנתונים קרובים מאוד: 12.1% בשנה לעומת 12.2% בשנה במאזדה 2. בפועל אין כאן פער משמעותי שכדאי לבסס עליו את ההחלטה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). מאזדה 2 מובילה בעלויות האחזקה. לא מופיעים כאן סכומים כספיים להשוואה, ולכן כדאי להתייחס ליתרון ככיוון כללי ולא כהבטחה להוצאה נמוכה יותר בכל מקרה.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). מאזדה 2 מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 1 ביונדאי i20. גם כך, בדיקה של היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב הספציפי חשובה בשתיהן.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). מאזדה 2 מובילה בציון בטיחות 3, לעומת ציון בטיחות 1 ביונדאי i20. ב-i20 רמת הבטיחות והאבזור משתנות לפי רמת הגימור, ולכן חשוב לבדוק את הגרסה המסוימת.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 13). מאזדה 2 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 13 ביונדאי i20. הפער מצומצם, ובשימוש בפועל צריכת הדלק תלויה גם באופי הנהיגה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (116 כ"ס לעומת 100 כ"ס). מאזדה 2 מובילה בביצועים עם 116 כ"ס לעומת 100 כ"ס ביונדאי i20. הדבר מתאים למי שרוצה תגובות זריזות יותר; ה-i20 מתוארת כחסכונית למדי, אך ביצועיה בינוניים בעומס.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 רכבים). מאזדה 2 מובילה בסיכון גניבה, עם 2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 ביונדאי i20. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות להפחתת החשיפה לסיכון.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (17 ימים לעומת 25 ימים). מאזדה 2 נמכרת מהר יותר: 17 ימים לעומת 25 ימים ביונדאי i20. הפער עשוי להיות משמעותי אם תרצו למכור את הרכב בתוך זמן קצר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i20 או מאזדה 2?

יונדאי i20 2024 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי i20 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אך לשתי המכוניות מופיעים 6 יתרונות, כך שאין פער במספר היתרונות עצמו. ביקורות ה-i20 מדגישות שימושיות, מרווח והתנהגות כביש טובה, לצד חולשות בנוחות ובתיבה הדו-מצמדית.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (4,188 על הכביש לעומת 1,984 על הכביש). מאזדה 2 נפוצה יותר בכביש, עם 4,188 רכבים לעומת 1,984 ביונדאי i20. הנוכחות הגדולה יותר עשויה להקל על מציאת דוגמאות להשוואה ועל התרשמות מהדגם.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי i20 או מאזדה 2?

מאזדה 2 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). מאזדה 2 מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 5 ביונדאי i20. עם זאת, האבזור ב-i20 תלוי ברמת הגימור, ומאזדה 2 היא דגם ותיק שהמסך והעיצוב בו מתחילים להראות את גילם.

יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מאזדה 2 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם