יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

טסלה מודל 3 מתאימה יותר אם שמירת ערך, בטיחות, מרחב למשפחה וסיכון גניבה נמוך חשובים לכם במיוחד. אלנטרה עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר ומוניטין הם בראש סדר העדיפויות שלכם. שתי המכוניות מציגות 0 ריקולים ושש מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, אך יש לבדוק כל רכב משומש לגופו. אם אתם שוקלים טסלה, ודאו שיש לכם פתרון טעינה נוח ובדקו היטב את היסטוריית השירות, התוכנה והסוללה.

מחיר רכישה: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: ₪162,000
  • טסלה מודל 3 2026: ₪205,000

יונדאי אלנטרה מובילה במחיר רכישה של ₪162,000 לעומת ₪205,000 לטסלה מודל 3. הפער של ₪43,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: טסלה מודל 3 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 12.9% בשנה
  • טסלה מודל 3 2026: 8.2% בשנה

טסלה מודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 8.2% לעומת 12.9% באלנטרה. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

אמינות: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: 0 ריקולים
  • טסלה מודל 3 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים מובילים יחד במדד האמינות, עם 0 ריקולים לכל אחד. זה נתון חיובי, אך ברכב משומש עדיין חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

בטיחות: טסלה מודל 3 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: ציון בטיחות 9.5
  • טסלה מודל 3 2026: ציון בטיחות 10.5

טסלה מודל 3 מובילה בבטיחות עם ציון 10.5 לעומת 9.5 באלנטרה. מדובר ביתרון במדד, בעוד ששני הדגמים מציעים מערכות בטיחות מתקדמות.

מרחב ומשפחה: טסלה מודל 3 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 5 מושבים
  • טסלה מודל 3 2026: 5 מושבים

טסלה מודל 3 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשני הדגמים 5 מושבים. היתרון עשוי להיות משמעותי אם נוחות ושימושיות לנוסעים הן שיקול מרכזי עבורכם.

סיכון גניבה: טסלה מודל 3 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 8.4 ל-1,000 רכבים
  • טסלה מודל 3 2026: 0.5 ל-1,000 רכבים

טסלה מודל 3 מובילה בסיכון הגניבה, עם 0.5 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 8.4 באלנטרה. זה פער ניכר שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב המסוים.

מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 27 ימים
  • טסלה מודל 3 2026: 34 ימים

יונדאי אלנטרה מובילה במהירות המכירה: 27 ימים לעומת 34 ימים לטסלה מודל 3. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע לאלנטרה.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 יתרונות
  • טסלה מודל 3 2026: 8 יתרונות

יונדאי אלנטרה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. זה יתרון למי שמייחס חשיבות למוניטין הדגם, אך כדאי לבחון גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים שלו.

פופולריות בכביש: טסלה מודל 3 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 1,746 על הכביש
  • טסלה מודל 3 2026: 1,876 על הכביש

טסלה מודל 3 מובילה בפופולריות, עם 1,876 רכבים על הכביש לעומת 1,746 אלנטרה. הפער קטן יחסית, ושני הדגמים נפוצים בישראל.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 מערכות
  • טסלה מודל 3 2026: 6 מערכות

שני הדגמים מובילים יחד בטכנולוגיה ונוחות, עם 6 מערכות בכל אחד. בבחירה בפועל כדאי להתנסות בתפעול: בטסלה רוב הפונקציות מופעלות דרך המסך.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי אלנטרה 2026: יונדאי אלנטרה מתאימה למי שרוצה מחיר רכישה נמוך יותר, צריכת דלק מצוינת ונוחות טובה, ומוכן לבדוק בקפידה את מערכת ההנעה ההיברידית והיסטוריית הטיפולים.
  • טסלה מודל 3 2026: טסלה מודל 3 מתאימה למי שמחפש רכב חשמלי מתקדם עם יתרונות בשמירת ערך ובטיחות, ויש לו פתרון טעינה נוח ונכונות להסתגל לתפעול דרך המסך.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 מתאימה יותר אם שמירת ערך, בטיחות, מרחב למשפחה וסיכון גניבה נמוך חשובים לכם במיוחד. אלנטרה עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר ומוניטין הם בראש סדר העדיפויות שלכם. שתי המכוניות מציגות 0 ריקולים ושש מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, אך יש לבדוק כל רכב משומש לגופו. אם אתם שוקלים טסלה, ודאו שיש לכם פתרון טעינה נוח ובדקו היטב את היסטוריית השירות, התוכנה והסוללה.

איזה רכב זול יותר, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

יונדאי אלנטרה 2026 (₪162,000 לעומת ₪205,000). יונדאי אלנטרה מובילה במחיר רכישה של ₪162,000 לעומת ₪205,000 לטסלה מודל 3. הפער של ₪43,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2026 (8.2% בשנה לעומת 12.9% בשנה). טסלה מודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 8.2% לעומת 12.9% באלנטרה. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 9.5). טסלה מודל 3 מובילה בבטיחות עם ציון 10.5 לעומת 9.5 באלנטרה. מדובר ביתרון במדד, בעוד ששני הדגמים מציעים מערכות בטיחות מתקדמות.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). טסלה מודל 3 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשני הדגמים 5 מושבים. היתרון עשוי להיות משמעותי אם נוחות ושימושיות לנוסעים הן שיקול מרכזי עבורכם.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2026 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.4 ל-1,000 רכבים). טסלה מודל 3 מובילה בסיכון הגניבה, עם 0.5 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 8.4 באלנטרה. זה פער ניכר שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

יונדאי אלנטרה 2026 (27 ימים לעומת 34 ימים). יונדאי אלנטרה מובילה במהירות המכירה: 27 ימים לעומת 34 ימים לטסלה מודל 3. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע לאלנטרה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

יונדאי אלנטרה 2026 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). יונדאי אלנטרה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. זה יתרון למי שמייחס חשיבות למוניטין הדגם, אך כדאי לבחון גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים שלו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אלנטרה או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2026 (1,876 על הכביש לעומת 1,746 על הכביש). טסלה מודל 3 מובילה בפופולריות, עם 1,876 רכבים על הכביש לעומת 1,746 אלנטרה. הפער קטן יחסית, ושני הדגמים נפוצים בישראל.

יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טסלה מודל 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם