אאודי A4 או טסלה מודל 3? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

טסלה מודל 3 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים, בטיחות ושיעור גניבה נמוך, וגם רוצים רכב שנמכר מהר יותר. האאודי A4 עדיפה למי שמעדיפים שמירת ערך טובה יותר, יתרון במדד הריקולים ומעט יותר יתרונות במדד המוניטין. לפני רכישת טסלה חשוב לבדוק את מצב הסוללה, האחריות והיסטוריית השירות; באאודי כדאי לבדוק במיוחד את מערכות החשמל והמיזוג ואת פעולת תיבת ההילוכים. בשתיהן, הנוחות והאבזור בפועל תלויים במצב המכונית הספציפית ובגרסה.

מחיר רכישה: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: ₪179,900
  • טסלה מודל 3 2023: ₪148,000

טסלה מודל 3 זולה יותר לרכישה: ₪148,000 לעומת ₪179,900 לאאודי. זה פער משמעותי במחיר הכניסה.

שמירת ערך: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 7.5% בשנה
  • טסלה מודל 3 2023: 9.3% בשנה

האאודי מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 7.5% לעומת 9.3% בטסלה. לאורך תקופת הבעלות, הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה עתידי גבוה יותר לאאודי.

אמינות: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 0 ריקולים
  • טסלה מודל 3 2023: 5 ריקולים

לאאודי 0 ריקולים לעומת 5 בטסלה. זה יתרון במדד הריקולים, אך ברכב משומש חשוב לבדוק גם את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

בטיחות: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: ציון בטיחות 2
  • טסלה מודל 3 2023: ציון בטיחות 5

טסלה מובילה עם ציון בטיחות 5, לעומת ציון 2 לאאודי. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון ברור לטסלה.

ביצועים: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: 208 כ"ס
  • טסלה מודל 3 2023: 283 כ"ס

לטסלה 283 כ״ס לעומת 208 כ״ס באאודי, והיא מציעה ביצועים חזקים יותר. ההבדל מורגש במיוחד בתאוצות.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אאודי A4 2023: 5 מושבים
  • טסלה מודל 3 2023: 5 מושבים

שתיהן מציעות 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחת מהן. בפועל, חוות הדעת מציינות מרווח טוב מאחור בטסלה ומרווח מוגבל יותר באאודי.

סיכון גניבה: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: 6.5 ל-1,000 רכבים
  • טסלה מודל 3 2023: 0.5 ל-1,000 רכבים

לטסלה שיעור גניבה של 0.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.5 לאאודי. זה יתרון משמעותי לטסלה במדד סיכון הגניבה.

מהירות מכירה: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: 38 ימים
  • טסלה מודל 3 2023: 34 ימים

טסלה נמכרת מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 38 ימים לאאודי. הפער קטן, אך הוא מצביע על מכירה מהירה יותר לטסלה.

מוניטין ושביעות רצון: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 7 יתרונות
  • טסלה מודל 3 2023: 6 יתרונות

לאאודי 7 יתרונות לעומת 6 לטסלה במדד המוניטין ושביעות הרצון. הפער מתון, אך נוטה לטובת האאודי.

פופולריות בכביש: טסלה מודל 3 2023

  • אאודי A4 2023: 223 על הכביש
  • טסלה מודל 3 2023: 2,333 על הכביש

טסלה נפוצה יותר בכביש, עם 2,333 מכוניות לעומת 223 אאודי. הנוכחות הרחבה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם נפוץ.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי A4 2023: 6 מערכות
  • טסלה מודל 3 2023: 6 מערכות

לשתיהן 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי מספר המערכות. בפועל, בטסלה רבות מהפעולות נעשות דרך המסך, ואילו האאודי מציעה מסך מולטימדיה בגודל 10.1 אינץ׳.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי A4 2023: אאודי A4 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית מנהלים פרימיום עם תא נוסעים מוקפד וביצועים טובים, ומוכנים להביא בחשבון עלויות תחזוקה גבוהות יותר.
  • טסלה מודל 3 2023: טסלה מודל 3 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב חשמלי חזק, בטוח וזול יותר לרכישה, ומקבלים את פשרות הנוחות ואת התפעול שרובו נעשה דרך המסך.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים, בטיחות ושיעור גניבה נמוך, וגם רוצים רכב שנמכר מהר יותר. האאודי A4 עדיפה למי שמעדיפים שמירת ערך טובה יותר, יתרון במדד הריקולים ומעט יותר יתרונות במדד המוניטין. לפני רכישת טסלה חשוב לבדוק את מצב הסוללה, האחריות והיסטוריית השירות; באאודי כדאי לבדוק במיוחד את מערכות החשמל והמיזוג ואת פעולת תיבת ההילוכים. בשתיהן, הנוחות והאבזור בפועל תלויים במצב המכונית הספציפית ובגרסה.

איזה רכב זול יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (₪148,000 לעומת ₪179,900). טסלה מודל 3 זולה יותר לרכישה: ₪148,000 לעומת ₪179,900 לאאודי. זה פער משמעותי במחיר הכניסה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

אאודי A4 2023 (7.5% בשנה לעומת 9.3% בשנה). האאודי מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 7.5% לעומת 9.3% בטסלה. לאורך תקופת הבעלות, הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה עתידי גבוה יותר לאאודי.

איזה רכב אמין יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

אאודי A4 2023 (0 ריקולים לעומת 5 ריקולים). לאאודי 0 ריקולים לעומת 5 בטסלה. זה יתרון במדד הריקולים, אך ברכב משומש חשוב לבדוק גם את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). טסלה מובילה עם ציון בטיחות 5, לעומת ציון 2 לאאודי. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון ברור לטסלה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (283 כ"ס לעומת 208 כ"ס). לטסלה 283 כ״ס לעומת 208 כ״ס באאודי, והיא מציעה ביצועים חזקים יותר. ההבדל מורגש במיוחד בתאוצות.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.5 ל-1,000 רכבים). לטסלה שיעור גניבה של 0.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.5 לאאודי. זה יתרון משמעותי לטסלה במדד סיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (34 ימים לעומת 38 ימים). טסלה נמכרת מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 38 ימים לאאודי. הפער קטן, אך הוא מצביע על מכירה מהירה יותר לטסלה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

אאודי A4 2023 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לאאודי 7 יתרונות לעומת 6 לטסלה במדד המוניטין ושביעות הרצון. הפער מתון, אך נוטה לטובת האאודי.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי A4 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (2,333 על הכביש לעומת 223 על הכביש). טסלה נפוצה יותר בכביש, עם 2,333 מכוניות לעומת 223 אאודי. הנוכחות הרחבה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם נפוץ.

אאודי A4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טסלה מודל 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם