אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לרוב הקונים שמחפשים משפחתית משומשת, האלנטרה היא הבחירה המאוזנת יותר: היא זולה יותר, שומרת טוב יותר על הערך ומובילה בעלויות האחזקה, בבטיחות ובחיסכון ואיכות הסביבה. היא גם מרווחת מאחור וחסכונית, אך כדאי לבדוק את מצב המערכת ההיברידית ואת רמת הגימור. הג'וליה עדיפה אם חשובים לכם במיוחד ביצועים, אופי נהיגה ספורטיבי וסיכון גניבה נמוך יותר, ויש לכם נכונות להתמודד עם עלויות אחזקה גבוהות יותר. לשתיהן 0 ריקולים, אך בקנייה משומשת בדיקה מקצועית והיסטוריית טיפולים מסודרת חשובות במיוחד.
מחיר רכישה: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: ₪142,000
- יונדאי אלנטרה 2023: ₪124,000
יונדאי אלנטרה עולה ₪124,000 לעומת ₪142,000 לג'וליה, כך שהכניסה אליה זולה יותר ב-₪18,000.
שמירת ערך: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 10.5% בשנה
- יונדאי אלנטרה 2023: 7.8% בשנה
האלנטרה מאבדת 7.8% מערכה בשנה, לעומת 10.5% בג'וליה, ולכן צפויה לשמור טוב יותר על ערכה.
עלויות אחזקה: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: דרגה 5 מתוך 5
- יונדאי אלנטרה 2023: דרגה 2 מתוך 5
עלויות האחזקה של האלנטרה מדורגות בדרגה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג'וליה. הפער משמעותי למי שמחפשים להקטין את הוצאות הבעלות השוטפות.
אמינות: תיקו
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 0 ריקולים
- יונדאי אלנטרה 2023: 0 ריקולים
שתיהן רשומות עם 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון ביניהן לפי נתון זה. בכל מקרה, ברכב משומש חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ואת מצבו בפועל.
בטיחות: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: ציון בטיחות 2
- יונדאי אלנטרה 2023: ציון בטיחות 6.5
האלנטרה קיבלה ציון בטיחות 6.5 לעומת 2 בג'וליה, יתרון ברור למי שמעמידים בטיחות בראש סדר העדיפויות.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: קבוצת זיהום 15
- יונדאי אלנטרה 2023: קבוצת זיהום 4
האלנטרה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בג'וליה. זהו יתרון סביבתי ניכר, שמתיישב גם עם אופייה החסכוני של ההנעה ההיברידית.
ביצועים: אלפא רומיאו ג'וליה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 240 כ"ס
- יונדאי אלנטרה 2023: 139 כ"ס
הג'וליה מספקת 240 כ"ס לעומת 139 כ"ס באלנטרה, ומציעה אופי נהיגה ספורטיבי יותר. האלנטרה מספקת ביצועים טובים לשימוש משפחתי, אך אינה הבחירה למי שמחפשים את הכוח והמעורבות של הג'וליה.
מרחב ומשפחה: אלפא רומיאו ג'וליה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 5 מושבים
- יונדאי אלנטרה 2023: 5 מושבים
שתיהן מציעות 5 מושבים, והג'וליה מובילה בהעדפה הזו; יש לזכור שמרווח הראש מאחור בה מוגבל, בעוד שהאלנטרה מתוארת כמרווחת מאחור ובעלת תא מטען גדול.
סיכון גניבה: אלפא רומיאו ג'וליה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 0.9 ל-1,000 רכבים
- יונדאי אלנטרה 2023: 8.4 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של הג'וליה הוא 0.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.4 ל-1,000 באלנטרה. זהו יתרון משמעותי למי שמבקשים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 35 ימים
- יונדאי אלנטרה 2023: 32 ימים
האלנטרה נמכרת בתוך 32 ימים לעומת 35 ימים לג'וליה, פער קטן שמצביע על מכירה מהירה יותר.
מוניטין ושביעות רצון: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 8 יתרונות
- יונדאי אלנטרה 2023: 6 יתרונות
האלנטרה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לאלנטרה ו-8 לג'וליה, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את הפער במדד.
פופולריות בכביש: יונדאי אלנטרה 2023
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 88 על הכביש
- יונדאי אלנטרה 2023: 7,606 על הכביש
יש 7,606 אלנטרה על הכביש לעומת 88 ג'וליה. האלנטרה נפוצה בהרבה, דבר שמקל על מציאת רכבים דומים להשוואה ומדגיש את ההבדל ביניהן בפופולריות.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: 6 מערכות
- יונדאי אלנטרה 2023: 6 מערכות
לשתיהן 6 מערכות, ולכן אין יתרון בכמות המערכות לפי נתון זה. בדקו את רמת הגימור והאבזור של הרכב המסוים, במיוחד בג'וליה שבה האבזור עשוי להשתנות בין גרסאות.
למי מתאים כל רכב
- אלפא רומיאו ג'וליה 2023: הג'וליה מתאימה למי שמחפשים מכונית פרימיום ספורטיבית, עם 240 כ"ס והתנהגות כביש דינמית, ומוכנים לשאת בעלויות אחזקה גבוהות יותר ולבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים.
- יונדאי אלנטרה 2023: האלנטרה מתאימה למי שמחפשים משפחתית חסכונית ומאובזרת עם מחיר רכישה נמוך יותר, מרווח טוב מאחור ושמירת ערך טובה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
לרוב הקונים שמחפשים משפחתית משומשת, האלנטרה היא הבחירה המאוזנת יותר: היא זולה יותר, שומרת טוב יותר על הערך ומובילה בעלויות האחזקה, בבטיחות ובחיסכון ואיכות הסביבה. היא גם מרווחת מאחור וחסכונית, אך כדאי לבדוק את מצב המערכת ההיברידית ואת רמת הגימור. הג'וליה עדיפה אם חשובים לכם במיוחד ביצועים, אופי נהיגה ספורטיבי וסיכון גניבה נמוך יותר, ויש לכם נכונות להתמודד עם עלויות אחזקה גבוהות יותר. לשתיהן 0 ריקולים, אך בקנייה משומשת בדיקה מקצועית והיסטוריית טיפולים מסודרת חשובות במיוחד.
איזה רכב זול יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (₪124,000 לעומת ₪142,000). יונדאי אלנטרה עולה ₪124,000 לעומת ₪142,000 לג'וליה, כך שהכניסה אליה זולה יותר ב-₪18,000.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (7.8% בשנה לעומת 10.5% בשנה). האלנטרה מאבדת 7.8% מערכה בשנה, לעומת 10.5% בג'וליה, ולכן צפויה לשמור טוב יותר על ערכה.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). עלויות האחזקה של האלנטרה מדורגות בדרגה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג'וליה. הפער משמעותי למי שמחפשים להקטין את הוצאות הבעלות השוטפות.
איזה רכב בטיחותי יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 2). האלנטרה קיבלה ציון בטיחות 6.5 לעומת 2 בג'וליה, יתרון ברור למי שמעמידים בטיחות בראש סדר העדיפויות.
איזה רכב חסכוני יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). האלנטרה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בג'וליה. זהו יתרון סביבתי ניכר, שמתיישב גם עם אופייה החסכוני של ההנעה ההיברידית.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
אלפא רומיאו ג'וליה 2023 (240 כ"ס לעומת 139 כ"ס). הג'וליה מספקת 240 כ"ס לעומת 139 כ"ס באלנטרה, ומציעה אופי נהיגה ספורטיבי יותר. האלנטרה מספקת ביצועים טובים לשימוש משפחתי, אך אינה הבחירה למי שמחפשים את הכוח והמעורבות של הג'וליה.
איזה רכב מרווח יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
אלפא רומיאו ג'וליה 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שתיהן מציעות 5 מושבים, והג'וליה מובילה בהעדפה הזו; יש לזכור שמרווח הראש מאחור בה מוגבל, בעוד שהאלנטרה מתוארת כמרווחת מאחור ובעלת תא מטען גדול.
איזה רכב נגנב פחות, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
אלפא רומיאו ג'וליה 2023 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 8.4 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הג'וליה הוא 0.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.4 ל-1,000 באלנטרה. זהו יתרון משמעותי למי שמבקשים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (32 ימים לעומת 35 ימים). האלנטרה נמכרת בתוך 32 ימים לעומת 35 ימים לג'וליה, פער קטן שמצביע על מכירה מהירה יותר.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). האלנטרה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לאלנטרה ו-8 לג'וליה, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מסביר את הפער במדד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אלפא רומיאו ג'וליה או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2023 (7,606 על הכביש לעומת 88 על הכביש). יש 7,606 אלנטרה על הכביש לעומת 88 ג'וליה. האלנטרה נפוצה בהרבה, דבר שמקל על מציאת רכבים דומים להשוואה ומדגיש את ההבדל ביניהן בפופולריות.
אלפא רומיאו ג'וליה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו ג'וליה מול סקודה אוקטביה
- אלפא רומיאו ג'וליה מול סקודה סופרב
- בי.ווי.די סיל 5 מול יונדאי אלנטרה
- בי.ווי.די סיל מול יונדאי אלנטרה
- צ'רי אריזו 8 מול יונדאי אלנטרה
- שברולט מאליבו מול יונדאי אלנטרה
- פורתינג S7 מול יונדאי אלנטרה
- יונדאי אקסנט i25 מול יונדאי אלנטרה
- יונדאי אלנטרה מול יונדאי i30
- יונדאי אלנטרה מול יונדאי איוניק