בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, ההאן מתאימה לכם יותר אם אתם מחפשים ביצועים חזקים, אבזור עשיר ונוחות, ומקבלים את מגבלת הטווח ואת העובדה שהדגם נדיר בישראל. המודל 3 עדיפה אם מחיר הקנייה ושמירת הערך חשובים לכם יותר, ואם אתם רוצים רכב נפוץ יותר עם טעינה מהירה וטווח טוב בגרסת Long Range. לפני קנייה של ההאן בדקו את זמינות השירות והחלפים ואת תקינות הטעינה; בשתי המכוניות בדקו היסטוריית טיפולים, מצב סוללה ואחריות. אל תסתמכו על היתרון במספר הריקולים כתחליף לבדיקה מקצועית של הרכב המסוים.

מחיר רכישה: טסלה מודל 3 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: ₪157,900
  • טסלה מודל 3 2023: ₪148,000

טסלה מודל 3 זולה יותר לרכישה: ₪148,000 לעומת ₪157,900 להאן. הפער הוא ₪9,900, כך שהיא משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: טסלה מודל 3 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: 23.5% בשנה
  • טסלה מודל 3 2023: 9.3% בשנה

המודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 9.3% בשנה לעומת 23.5% בהאן. בפועל, הנתון הזה מצביע על פער משמעותי בעלות הצפויה של החזקת הרכב לאורך זמן.

אמינות: בי.ווי.די האן 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: 0 ריקולים
  • טסלה מודל 3 2023: 5 ריקולים

האן מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 5 במודל 3. זהו יתרון לפי נתון הריקולים, אך בבדיקה של רכב משומש עדיין חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים והמצב של המכונית הספציפית.

בטיחות: בי.ווי.די האן 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: ציון בטיחות 5.5
  • טסלה מודל 3 2023: ציון בטיחות 5

להאן ציון בטיחות 5.5 לעומת 5 במודל 3, ולכן היא מובילה כאן בפער קטן. בביקורות מצוין שלמודל 3 יש דירוג של חמישה כוכבי Euro NCAP, ואילו להאן אין דירוג Euro NCAP.

ביצועים: בי.ווי.די האן 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: 518 כ"ס
  • טסלה מודל 3 2023: 283 כ"ס

האן מציעה 518 כ״ס לעומת 283 כ״ס במודל 3, יתרון שמורגשים בו כוח ותאוצות ביניים חזקות יותר. אם ביצועים הם שיקול מרכזי, ההאן היא הבחירה המתאימה יותר.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די האן 2023: 5 מושבים
  • טסלה מודל 3 2023: 5 מושבים

שתיהן מציעות 5 מושבים, ולכן אין ביניהן יתרון במספר המקומות. בביקורות מצוין מרווח טוב מאחור בשתיהן, ולהאן מרווח מצוין לנוסעים מאחור.

מוניטין ושביעות רצון: בי.ווי.די האן 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: 6 יתרונות
  • טסלה מודל 3 2023: 6 יתרונות

האן מובילה לפי המדד הזה, אף שלשתיהן מצוינים 6 יתרונות. ביקורות ההאן מדגישות נוחות, אבזור וביצועים, לצד הסתייגויות מטווח הנסיעה ומהנדסת האנוש.

פופולריות בכביש: טסלה מודל 3 2023

  • בי.ווי.די האן 2023: 116 על הכביש
  • טסלה מודל 3 2023: 2,333 על הכביש

המודל 3 נפוצה יותר בכביש: 2,333 מכוניות לעומת 116 האן. ההיצע הרחב יותר עשוי להקל על מציאת מידע ורכב להשוואה, בעוד שההאן נדירה יחסית בישראל.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די האן 2023: 6 מערכות
  • טסלה מודל 3 2023: 6 מערכות

שתיהן מציעות 6 מערכות, ואין יתרון במספר המערכות. בביקורות מצוינים אבזור עשיר בהאן ותפעול מבוסס מסך בשתי המכוניות, כך שכדאי לבדוק בנסיעת מבחן איזו סביבת נהג נוחה לכם.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די האן 2023: מתאימה לכם אם אתם רוצים מכונית סלון חשמלית גדולה וחזקה עם אבזור עשיר ומרווח מאחור, ומוכנים לבדוק היטב טווח, טעינה וזמינות שירות וחלפים.
  • טסלה מודל 3 2023: מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך, נפוצות וטעינה מהירה, ואתם מוכנים להתפשר על נוחות בכביש משובש ועל תפעול רב דרך המסך.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

לפי התמונה הכוללת, ההאן מתאימה לכם יותר אם אתם מחפשים ביצועים חזקים, אבזור עשיר ונוחות, ומקבלים את מגבלת הטווח ואת העובדה שהדגם נדיר בישראל. המודל 3 עדיפה אם מחיר הקנייה ושמירת הערך חשובים לכם יותר, ואם אתם רוצים רכב נפוץ יותר עם טעינה מהירה וטווח טוב בגרסת Long Range. לפני קנייה של ההאן בדקו את זמינות השירות והחלפים ואת תקינות הטעינה; בשתי המכוניות בדקו היסטוריית טיפולים, מצב סוללה ואחריות. אל תסתמכו על היתרון במספר הריקולים כתחליף לבדיקה מקצועית של הרכב המסוים.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (₪148,000 לעומת ₪157,900). טסלה מודל 3 זולה יותר לרכישה: ₪148,000 לעומת ₪157,900 להאן. הפער הוא ₪9,900, כך שהיא משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (9.3% בשנה לעומת 23.5% בשנה). המודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 9.3% בשנה לעומת 23.5% בהאן. בפועל, הנתון הזה מצביע על פער משמעותי בעלות הצפויה של החזקת הרכב לאורך זמן.

איזה רכב אמין יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

בי.ווי.די האן 2023 (0 ריקולים לעומת 5 ריקולים). האן מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 5 במודל 3. זהו יתרון לפי נתון הריקולים, אך בבדיקה של רכב משומש עדיין חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים והמצב של המכונית הספציפית.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

בי.ווי.די האן 2023 (ציון בטיחות 5.5 לעומת ציון בטיחות 5). להאן ציון בטיחות 5.5 לעומת 5 במודל 3, ולכן היא מובילה כאן בפער קטן. בביקורות מצוין שלמודל 3 יש דירוג של חמישה כוכבי Euro NCAP, ואילו להאן אין דירוג Euro NCAP.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

בי.ווי.די האן 2023 (518 כ"ס לעומת 283 כ"ס). האן מציעה 518 כ״ס לעומת 283 כ״ס במודל 3, יתרון שמורגשים בו כוח ותאוצות ביניים חזקות יותר. אם ביצועים הם שיקול מרכזי, ההאן היא הבחירה המתאימה יותר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

בי.ווי.די האן 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האן מובילה לפי המדד הזה, אף שלשתיהן מצוינים 6 יתרונות. ביקורות ההאן מדגישות נוחות, אבזור וביצועים, לצד הסתייגויות מטווח הנסיעה ומהנדסת האנוש.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די האן או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2023 (2,333 על הכביש לעומת 116 על הכביש). המודל 3 נפוצה יותר בכביש: 2,333 מכוניות לעומת 116 האן. ההיצע הרחב יותר עשוי להקל על מציאת מידע ורכב להשוואה, בעוד שההאן נדירה יחסית בישראל.

בי.ווי.די האן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טסלה מודל 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם