די.אס 7 או יונדאי טוסון? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
בסיכום ההשוואה, לדי.אס 7 יתרון כולל קטן, והוא מתאים לכם אם חשובים לכם אבזור, ביצועים, סיווג זיהום וסיכון גניבה נמוך יותר. הטוסון עדיף אם מחיר קנייה נמוך, שמירת ערך, מוניטין ונפוצות חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שבדי.אס 7 עלויות התחזוקה עלולות להיות גבוהות, ובטוסון בגרסת הטורבו כדאי לבדוק היטב את תיבת ה-DCT. בכל מקרה, בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב לפני רכישה.
מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2022
- די.אס 7 2022: ₪132,000
- יונדאי טוסון 2022: ₪119,000
יונדאי טוסון מובילה במחיר הרכישה: היא עולה ₪119,000 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7, פער של ₪13,000 לטובת הטוסון.
שמירת ערך: יונדאי טוסון 2022
- די.אס 7 2022: 23.2% בשנה
- יונדאי טוסון 2022: 9.4% בשנה
הטוסון מובילה בשמירת ערך, עם 9.4% בשנה לעומת 23.2% בשנה בדי.אס 7. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון גם כשחושבים על מכירה עתידית.
עלויות אחזקה: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: דרגה 1 מתוך 5
- יונדאי טוסון 2022: דרגה 5 מתוך 5
די.אס 7 מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. עם זאת, הטיפולים ברכב היוקרה עלולים להיות יקרים, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים והמצב בפועל.
אמינות: יונדאי טוסון 2022
- די.אס 7 2022: 1 ריקולים
- יונדאי טוסון 2022: 0 ריקולים
הטוסון מוביל במדד האמינות, ובנתונים מופיעים 0 ריקולים לעומת ריקול 1 בדי.אס 7. כדאי לבדוק במיוחד את התיבה בגרסת הטורבו של הטוסון ואת תיעוד הטיפולים בשני הרכבים.
בטיחות: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: ציון בטיחות 2
- יונדאי טוסון 2022: ציון בטיחות 2
די.אס 7 מוביל כאן, אף שלשני הדגמים מצוין ציון בטיחות 2. לכן הפער המעשי לפי הערך המוצג אינו ברור; בשני הרכבים יש מערכות בטיחות מתקדמות.
חיסכון ואיכות סביבה: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: קבוצת זיהום 2
- יונדאי טוסון 2022: קבוצת זיהום 14
די.אס 7 מוביל בקבוצת הזיהום: קבוצה 2 לעומת קבוצה 14 בטוסון. זהו יתרון בסיווג הזיהום, אך בגרסאות פלאג-אין של הדי.אס החיסכון בדלק תלוי גם בטעינה.
ביצועים: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: 200 כ"ס
- יונדאי טוסון 2022: 180 כ"ס
די.אס 7 מוביל עם 200 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון. הפער מצביע על יתרון בהספק, אך תחושת הביצועים תלויה גם בגרסה ובתיבת ההילוכים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- די.אס 7 2022: 5 מושבים
- יונדאי טוסון 2022: 5 מושבים
שני הדגמים מיועדים לחמישה נוסעים, ושניהם מובילים בקטגוריה. הטוסון מציע תא מטען גדול ומרווח טוב מאחור; לדי.אס 7 מרווח מספק ותא מטען נדיב.
סיכון גניבה: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: 3.4 ל-1,000 רכבים
- יונדאי טוסון 2022: 13.6 ל-1,000 רכבים
די.אס 7 מוביל בסיכון הגניבה: 3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 בטוסון. לפי הנתונים האלה, הסיכון המדווח נמוך יותר בדי.אס 7.
מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2022
- די.אס 7 2022: 7 יתרונות
- יונדאי טוסון 2022: 7 יתרונות
הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות. לכן ההבדל במספר היתרונות אינו גדול, והחוויה בפועל תלויה גם במצב הרכב ובגרסה.
פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2022
- די.אס 7 2022: 98 על הכביש
- יונדאי טוסון 2022: 7,304 על הכביש
הטוסון נפוץ בהרבה: 7,304 רכבים על הכביש לעומת 98 מדי.אס 7. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, בעוד שהדי.אס נדיר וייחודי יותר.
טכנולוגיה ונוחות: די.אס 7 2022
- די.אס 7 2022: 6 מערכות
- יונדאי טוסון 2022: 5 מערכות
די.אס 7 מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 בטוסון. האבזור עשיר, אך תפעול המולטימדיה והמערכות בו עלול להיות מסורבל.
למי מתאים כל רכב
- די.אס 7 2022: די.אס 7 מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי, מאובזר וחזק, ומוכנים לבדוק בקפידה את מצב המערכות ולהביא בחשבון תחזוקה יקרה יחסית.
- יונדאי טוסון 2022: יונדאי טוסון מתאים לכם אם אתם מעדיפים רכב משפחתי נפוץ ומרווח במחיר רכישה נמוך יותר, עם יתרון בשמירת ערך; בגרסת הטורבו חשוב לבדוק היטב את פעולת התיבה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
בסיכום ההשוואה, לדי.אס 7 יתרון כולל קטן, והוא מתאים לכם אם חשובים לכם אבזור, ביצועים, סיווג זיהום וסיכון גניבה נמוך יותר. הטוסון עדיף אם מחיר קנייה נמוך, שמירת ערך, מוניטין ונפוצות חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שבדי.אס 7 עלויות התחזוקה עלולות להיות גבוהות, ובטוסון בגרסת הטורבו כדאי לבדוק היטב את תיבת ה-DCT. בכל מקרה, בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב לפני רכישה.
איזה רכב זול יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (₪119,000 לעומת ₪132,000). יונדאי טוסון מובילה במחיר הרכישה: היא עולה ₪119,000 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7, פער של ₪13,000 לטובת הטוסון.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (9.4% בשנה לעומת 23.2% בשנה). הטוסון מובילה בשמירת ערך, עם 9.4% בשנה לעומת 23.2% בשנה בדי.אס 7. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון גם כשחושבים על מכירה עתידית.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). די.אס 7 מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. עם זאת, הטיפולים ברכב היוקרה עלולים להיות יקרים, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים והמצב בפועל.
איזה רכב אמין יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). הטוסון מוביל במדד האמינות, ובנתונים מופיעים 0 ריקולים לעומת ריקול 1 בדי.אס 7. כדאי לבדוק במיוחד את התיבה בגרסת הטורבו של הטוסון ואת תיעוד הטיפולים בשני הרכבים.
איזה רכב בטיחותי יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 2). די.אס 7 מוביל כאן, אף שלשני הדגמים מצוין ציון בטיחות 2. לכן הפער המעשי לפי הערך המוצג אינו ברור; בשני הרכבים יש מערכות בטיחות מתקדמות.
איזה רכב חסכוני יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14). די.אס 7 מוביל בקבוצת הזיהום: קבוצה 2 לעומת קבוצה 14 בטוסון. זהו יתרון בסיווג הזיהום, אך בגרסאות פלאג-אין של הדי.אס החיסכון בדלק תלוי גם בטעינה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (200 כ"ס לעומת 180 כ"ס). די.אס 7 מוביל עם 200 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון. הפער מצביע על יתרון בהספק, אך תחושת הביצועים תלויה גם בגרסה ובתיבת ההילוכים.
איזה רכב נגנב פחות, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). די.אס 7 מוביל בסיכון הגניבה: 3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 בטוסון. לפי הנתונים האלה, הסיכון המדווח נמוך יותר בדי.אס 7.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות. לכן ההבדל במספר היתרונות אינו גדול, והחוויה בפועל תלויה גם במצב הרכב ובגרסה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (7,304 על הכביש לעומת 98 על הכביש). הטוסון נפוץ בהרבה: 7,304 רכבים על הכביש לעומת 98 מדי.אס 7. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, בעוד שהדי.אס נדיר וייחודי יותר.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, די.אס 7 או יונדאי טוסון?
די.אס 7 2022 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). די.אס 7 מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 בטוסון. האבזור עשיר, אך תפעול המולטימדיה והמערכות בו עלול להיות מסורבל.
די.אס 7 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול יונדאי טוסון
- אאודי Q2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סיל U מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 7 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- שברולט אקווינוקס מול יונדאי טוסון
- שברולט טרייל בלייזר מול יונדאי טוסון