דאציה דאסטר או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, הדאציה דאסטר היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. הפיג'ו 3008 עדיפה אם אתם נותנים משקל גדול יותר לבטיחות, לביצועים, למרחב ולמדדי האחזקה והזיהום. הדאסטר שימושית ונוחה בעיר, אך היא פשוטה יותר באיכות החומרים ובבידוד הרעשים, וציון הבטיחות שלה נמוך יותר. לפני החלטה בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב, ובצעו נסיעת מבחן בשניהם.
מחיר רכישה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: ₪98,000
- פיג'ו 3008 2024: ₪112,495
הדאציה דאסטר מובילה במחיר רכישה של ₪98,000, לעומת ₪112,495 לפיג'ו 3008. הפער במחיר עשוי להפוך את הדאסטר לבחירה נגישה יותר.
שמירת ערך: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 15.5% בשנה
- פיג'ו 3008 2024: 18.0% בשנה
הדאסטר מובילה בשמירת ערך, עם 15.5% בשנה לעומת 18.0% בשנה בפיג'ו. זהו יתרון שעשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: פיג'ו 3008 2024
- דאציה דאסטר 2024: דרגה 5 מתוך 5
- פיג'ו 3008 2024: דרגה 4 מתוך 5
הפיג'ו 3008 מובילה בעלויות אחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 לדאסטר. בפועל, כדאי לבדוק את הוצאות האחזקה של הגרסה המסוימת, במיוחד משום שהמידע על עלויות הדור החדש מוגבל.
אמינות: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 0 ריקולים
- פיג'ו 3008 2024: 8 ריקולים
הדאסטר מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 8 בפיג'ו. עם זאת, ריקולים אינם תמונה מלאה של אמינות, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.
בטיחות: פיג'ו 3008 2024
- דאציה דאסטר 2024: ציון בטיחות 2.5
- פיג'ו 3008 2024: ציון בטיחות 3.5
הפיג'ו 3008 מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 3.5 לעומת 2.5 בדאסטר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הפיג'ו, לצד בדיקת מערכות הבטיחות ורמת הגימור ברכב שאתם בוחנים.
חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2024
- דאציה דאסטר 2024: קבוצת זיהום 13
- פיג'ו 3008 2024: קבוצת זיהום 12
הפיג'ו מובילה בקבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 13 בדאסטר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אך הוא לא מבטיח כשלעצמו הוצאות דלק נמוכות יותר.
ביצועים: פיג'ו 3008 2024
- דאציה דאסטר 2024: 131 כ"ס
- פיג'ו 3008 2024: 136 כ"ס
הפיג'ו 3008 מובילה עם 136 כ"ס לעומת 131 כ"ס בדאסטר. הפער בנתוני ההספק קטן, ובנסיעת מבחן תוכלו לבדוק אם תחושת הביצועים מתאימה לכם.
מרחב ומשפחה: פיג'ו 3008 2024
- דאציה דאסטר 2024: 5 מושבים
- פיג'ו 3008 2024: 5 מושבים
הפיג'ו 3008 מובילה במדד המרחב למשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. הדאסטר מתוארת כמרווחת ושימושית, אך בפיג'ו כדאי לבדוק במיוחד אם המרחב מאחור מתאים לנוסעים שלכם.
סיכון גניבה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 3.5 ל-1,000 רכבים
- פיג'ו 3008 2024: 8.1 ל-1,000 רכבים
הדאסטר מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 בפיג'ו. הפער עשוי להשפיע על תחושת הביטחון ועל שיקולי הביטוח.
מהירות מכירה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 35 ימים
- פיג'ו 3008 2024: 39 ימים
הדאסטר מובילה במהירות המכירה, עם 35 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו. הפער קצר, אך הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר של הדאסטר במדד הזה.
מוניטין ושביעות רצון: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 7 יתרונות
- פיג'ו 3008 2024: 7 יתרונות
הדאסטר מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך לשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות, כך שלא ניכר פער בערך המוצג. לדאסטר מיוחס מוניטין אמינות טוב יחסית, בעוד שלדור החדש של הפיג'ו יש עדיין מידע מוגבל על אמינות לאורך זמן.
פופולריות בכביש: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 1,033 על הכביש
- פיג'ו 3008 2024: 691 על הכביש
הדאסטר מובילה בפופולריות בכביש, עם 1,033 רכבים לעומת 691 לפיג'ו. מספר גבוה יותר עשוי להעיד על נוכחות רבה יותר בכביש, אך אינו מבטיח התאמה טובה יותר עבורכם.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- דאציה דאסטר 2024: 6 מערכות
- פיג'ו 3008 2024: 6 מערכות
המדד מציג תיקו: בשני הרכבים מופיעות 6 מערכות. בפיג'ו התא החדש מתואר כאיכותי ועשיר באבזור, בעוד שבדאסטר האבזור בסיסי יותר ומשתנה לפי גרסה.
למי מתאים כל רכב
- דאציה דאסטר 2024: הדאציה דאסטר מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי שימושי במחיר נמוך יותר, מעריכים יכולת שטח בגרסת 4X4 ומעדיפים יתרון במדדי הריקולים, הגניבה ומהירות המכירה.
- פיג'ו 3008 2024: הפיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים תא נוסעים איכותי ומאובזר, ונותנים עדיפות לבטיחות, לביצועים ולמרחב, גם במחיר רכישה גבוה יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
לפי התמונה הכוללת, הדאציה דאסטר היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. הפיג'ו 3008 עדיפה אם אתם נותנים משקל גדול יותר לבטיחות, לביצועים, למרחב ולמדדי האחזקה והזיהום. הדאסטר שימושית ונוחה בעיר, אך היא פשוטה יותר באיכות החומרים ובבידוד הרעשים, וציון הבטיחות שלה נמוך יותר. לפני החלטה בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב, ובצעו נסיעת מבחן בשניהם.
איזה רכב זול יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (₪98,000 לעומת ₪112,495). הדאציה דאסטר מובילה במחיר רכישה של ₪98,000, לעומת ₪112,495 לפיג'ו 3008. הפער במחיר עשוי להפוך את הדאסטר לבחירה נגישה יותר.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (15.5% בשנה לעומת 18.0% בשנה). הדאסטר מובילה בשמירת ערך, עם 15.5% בשנה לעומת 18.0% בשנה בפיג'ו. זהו יתרון שעשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הפיג'ו 3008 מובילה בעלויות אחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 לדאסטר. בפועל, כדאי לבדוק את הוצאות האחזקה של הגרסה המסוימת, במיוחד משום שהמידע על עלויות הדור החדש מוגבל.
איזה רכב אמין יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (0 ריקולים לעומת 8 ריקולים). הדאסטר מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 8 בפיג'ו. עם זאת, ריקולים אינם תמונה מלאה של אמינות, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.
איזה רכב בטיחותי יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2024 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2.5). הפיג'ו 3008 מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 3.5 לעומת 2.5 בדאסטר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הפיג'ו, לצד בדיקת מערכות הבטיחות ורמת הגימור ברכב שאתם בוחנים.
איזה רכב חסכוני יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2024 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 13). הפיג'ו מובילה בקבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 13 בדאסטר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אך הוא לא מבטיח כשלעצמו הוצאות דלק נמוכות יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2024 (136 כ"ס לעומת 131 כ"ס). הפיג'ו 3008 מובילה עם 136 כ"ס לעומת 131 כ"ס בדאסטר. הפער בנתוני ההספק קטן, ובנסיעת מבחן תוכלו לבדוק אם תחושת הביצועים מתאימה לכם.
איזה רכב מרווח יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הפיג'ו 3008 מובילה במדד המרחב למשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. הדאסטר מתוארת כמרווחת ושימושית, אך בפיג'ו כדאי לבדוק במיוחד אם המרחב מאחור מתאים לנוסעים שלכם.
איזה רכב נגנב פחות, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (3.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). הדאסטר מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.5 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 בפיג'ו. הפער עשוי להשפיע על תחושת הביטחון ועל שיקולי הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (35 ימים לעומת 39 ימים). הדאסטר מובילה במהירות המכירה, עם 35 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו. הפער קצר, אך הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר של הדאסטר במדד הזה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הדאסטר מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך לשני הרכבים מופיעים 7 יתרונות, כך שלא ניכר פער בערך המוצג. לדאסטר מיוחס מוניטין אמינות טוב יחסית, בעוד שלדור החדש של הפיג'ו יש עדיין מידע מוגבל על אמינות לאורך זמן.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, דאציה דאסטר או פיג'ו 3008?
דאציה דאסטר 2024 (1,033 על הכביש לעומת 691 על הכביש). הדאסטר מובילה בפופולריות בכביש, עם 1,033 רכבים לעומת 691 לפיג'ו. מספר גבוה יותר עשוי להעיד על נוכחות רבה יותר בכביש, אך אינו מבטיח התאמה טובה יותר עבורכם.
דאציה דאסטר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות