דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
בסך הכול, הקשקאי הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא מוביל בשמירת ערך, בעלויות אחזקה, בבטיחות, בחיסכון, בביצועים ובמרחב המשפחתי. הדאסטר מתאים יותר אם מחיר קנייה נמוך, היעדר ריקולים, סיכון גניבה נמוך ומהירות מכירה חשובים לכם במיוחד; גרסת 4X4 מוסיפה גם יכולת שטח. לפני רכישת קשקאי בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע והתיבה, ובדאסטר שימו לב להבדלים בין גרסאות ולציון הבטיחות הנמוך יחסית. אם אתם מעדיפים תמורה במחיר ונכונות להתפשר על איכות החומרים ובידוד הרעשים, הדאסטר עשוי להתאים יותר.
מחיר רכישה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: ₪98,000
- ניסאן קשקאי 2024: ₪130,900
הדאסטר עולה ₪98,000 לעומת ₪130,900 לקשקאי, ולכן הוא הבחירה הזולה משמעותית בקנייה. הפער מאפשר להשאיר יותר מהתקציב להוצאות אחרות.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: 15.5% בשנה
- ניסאן קשקאי 2024: 9.6% בשנה
הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.6% לעומת 15.5% בדאסטר. בפועל, הדאסטר עלול לאבד יותר מערכו לאורך זמן.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן קשקאי 2024: דרגה 2 מתוך 5
הקשקאי מדורג בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לדאסטר. זהו יתרון לטובת הקשקאי בהוצאות השוטפות.
אמינות: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 0 ריקולים
- ניסאן קשקאי 2024: 3 ריקולים
לדאסטר 0 ריקולים לעומת 3 בקשקאי, וזה יתרון ברור במדד הזה. עם זאת, בקשקאי חשוב במיוחד לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות ההנעה לפני הקנייה.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: ציון בטיחות 2.5
- ניסאן קשקאי 2024: ציון בטיחות 5
הקשקאי מוביל בציון בטיחות 5 לעומת 2.5 בדאסטר. למשפחה, זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: קבוצת זיהום 13
- ניסאן קשקאי 2024: קבוצת זיהום 5
הקשקאי נמצא בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 13 בדאסטר. לכן הוא עדיף במדד החיסכון וההשפעה הסביבתית.
ביצועים: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: 131 כ"ס
- ניסאן קשקאי 2024: 156 כ"ס
לקשקאי 156 כ״ס לעומת 131 כ״ס בדאסטר, כך שיש לו יתרון בהספק. הדאסטר מספק ביצועים, אך הקשקאי מתאים יותר למי שמחפש תגובה זריזה יותר.
מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: 5 מושבים
- ניסאן קשקאי 2024: 5 מושבים
שניהם מציעים 5 מושבים, והקשקאי מוביל במדד המרחב המשפחתי. הוא בחירה עדיפה למי שמחפש קרוסאובר נוח למשפחה, עם מרווח טוב מאחור ותא מטען שימושי.
סיכון גניבה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 3.5 ל-1,000 רכבים
- ניסאן קשקאי 2024: 6.3 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבות של הדאסטר הוא 3.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. לפי המדד הזה, הדאסטר כרוך בסיכון גניבה נמוך יותר.
מהירות מכירה: דאציה דאסטר 2024
- דאציה דאסטר 2024: 35 ימים
- ניסאן קשקאי 2024: 40 ימים
הדאסטר נמכר בממוצע בתוך 35 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער קטן, אך הוא מעניק לדאסטר יתרון במהירות המכירה.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: 7 יתרונות
- ניסאן קשקאי 2024: 5 יתרונות
הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, בסיכומי הביקורות לדאסטר נמנו 7 יתרונות לעומת 5 לקשקאי, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מספר את כל התמונה.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2024
- דאציה דאסטר 2024: 1,033 על הכביש
- ניסאן קשקאי 2024: 1,135 על הכביש
על הכביש יש 1,135 קשקאי לעומת 1,033 דאסטר. הקשקאי נפוץ יותר, והפער עשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב נוספים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- דאציה דאסטר 2024: 6 מערכות
- ניסאן קשקאי 2024: 6 מערכות
שניהם כוללים 6 מערכות ומובילים יחד במדד הטכנולוגיה והנוחות. בדאסטר יש נוחות טובה בעיר, ובקשקאי הנדסת אנוש מוצלחת ופקדים פיזיים למיזוג ולמערכת השמע.
למי מתאים כל רכב
- דאציה דאסטר 2024: הדאסטר מתאים לכם אם מחיר קנייה נמוך, שימושיות ויכולת שטח בגרסאות 4X4 חשובים לכם יותר מאיכות חומרים, בידוד רעשים ובטיחות.
- ניסאן קשקאי 2024: הקשקאי מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי מרווח, מאובזר וחזק יותר, ומוכנים לשלם יותר בקנייה ולבדוק בקפידה את היסטוריית הטיפולים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
בסך הכול, הקשקאי הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא מוביל בשמירת ערך, בעלויות אחזקה, בבטיחות, בחיסכון, בביצועים ובמרחב המשפחתי. הדאסטר מתאים יותר אם מחיר קנייה נמוך, היעדר ריקולים, סיכון גניבה נמוך ומהירות מכירה חשובים לכם במיוחד; גרסת 4X4 מוסיפה גם יכולת שטח. לפני רכישת קשקאי בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת המנוע והתיבה, ובדאסטר שימו לב להבדלים בין גרסאות ולציון הבטיחות הנמוך יחסית. אם אתם מעדיפים תמורה במחיר ונכונות להתפשר על איכות החומרים ובידוד הרעשים, הדאסטר עשוי להתאים יותר.
איזה רכב זול יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
דאציה דאסטר 2024 (₪98,000 לעומת ₪130,900). הדאסטר עולה ₪98,000 לעומת ₪130,900 לקשקאי, ולכן הוא הבחירה הזולה משמעותית בקנייה. הפער מאפשר להשאיר יותר מהתקציב להוצאות אחרות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (9.6% בשנה לעומת 15.5% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.6% לעומת 15.5% בדאסטר. בפועל, הדאסטר עלול לאבד יותר מערכו לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מדורג בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לדאסטר. זהו יתרון לטובת הקשקאי בהוצאות השוטפות.
איזה רכב אמין יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
דאציה דאסטר 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לדאסטר 0 ריקולים לעומת 3 בקשקאי, וזה יתרון ברור במדד הזה. עם זאת, בקשקאי חשוב במיוחד לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות ההנעה לפני הקנייה.
איזה רכב בטיחותי יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2.5). הקשקאי מוביל בציון בטיחות 5 לעומת 2.5 בדאסטר. למשפחה, זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון.
איזה רכב חסכוני יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 13). הקשקאי נמצא בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 13 בדאסטר. לכן הוא עדיף במדד החיסכון וההשפעה הסביבתית.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (156 כ"ס לעומת 131 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 131 כ״ס בדאסטר, כך שיש לו יתרון בהספק. הדאסטר מספק ביצועים, אך הקשקאי מתאים יותר למי שמחפש תגובה זריזה יותר.
איזה רכב מרווח יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שניהם מציעים 5 מושבים, והקשקאי מוביל במדד המרחב המשפחתי. הוא בחירה עדיפה למי שמחפש קרוסאובר נוח למשפחה, עם מרווח טוב מאחור ותא מטען שימושי.
איזה רכב נגנב פחות, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
דאציה דאסטר 2024 (3.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות של הדאסטר הוא 3.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. לפי המדד הזה, הדאסטר כרוך בסיכון גניבה נמוך יותר.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
דאציה דאסטר 2024 (35 ימים לעומת 40 ימים). הדאסטר נמכר בממוצע בתוך 35 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער קטן, אך הוא מעניק לדאסטר יתרון במהירות המכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, בסיכומי הביקורות לדאסטר נמנו 7 יתרונות לעומת 5 לקשקאי, כך שמספר היתרונות לבדו אינו מספר את כל התמונה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, דאציה דאסטר או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2024 (1,135 על הכביש לעומת 1,033 על הכביש). על הכביש יש 1,135 קשקאי לעומת 1,033 דאסטר. הקשקאי נפוץ יותר, והפער עשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב נוספים.
דאציה דאסטר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול ניסאן קשקאי
- בי.ווי.די אטו 2 מול ניסאן קשקאי
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול ניסאן קשקאי
- צ'רי טיאגו 4 פרו מול ניסאן קשקאי
- צ'רי טיגו 4 מול ניסאן קשקאי
- שברולט טראקס מול ניסאן קשקאי
- סיטרואן C5 איירקרוס מול ניסאן קשקאי
- דאציה דאסטר מול יונדאי טוסון
- דאציה דאסטר מול פיג'ו 3008
- דאציה דאסטר מול סרס 3-ev