שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי גדול, הטראוורס הוא הבחירה המתאימה יותר: הוא זול יותר לרכישה, מציע 8 מושבים, ומוביל ברוב ההשוואות החשובות כאן. קחו בחשבון שהוא גדול ופחות זריז בעיר, ובביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה. הרנגלר עדיף אם אתם צריכים יכולת שטח אמיתית, מעריכים את האופי הייחודי שלו, או רוצים רכב שנמכר מהר יותר. לפני קנייה של כל אחד מהם, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני וביצוע ריקולים.
מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: ₪187,500
- ג'יפ רנגלר 2023: ₪251,000
הטראוורס מוביל במחיר רכישה של ₪187,500 לעומת ₪251,000 לרנגלר. פער של ₪63,500 הוא יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 14.1% בשנה
- ג'יפ רנגלר 2023: 14.9% בשנה
הטראוורס מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 14.1% בשנה לעומת 14.9% ברנגלר. הפער קטן, כך שבסעיף הזה היתרון קיים אך אינו גדול.
עלויות אחזקה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: דרגה 5 מתוך 5
- ג'יפ רנגלר 2023: דרגה 5 מתוך 5
שניהם באותה דרגת עלויות אחזקה: 5 מתוך 5. אין כאן יתרון לאחד מהם.
אמינות: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 2 ריקולים
- ג'יפ רנגלר 2023: 11 ריקולים
לטראוורס 2 ריקולים לעומת 11 לרנגלר. זהו פער שחשוב להביא בחשבון, ובכל מקרה כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת ביצוע הריקולים של הרכב המסוים.
בטיחות: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: ציון בטיחות 2
- ג'יפ רנגלר 2023: ציון בטיחות 1.5
הטראוורס מוביל עם ציון בטיחות 2 לעומת 1.5 לרנגלר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטראוורס, אך חשוב לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור הספציפית.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: קבוצת זיהום 15
- ג'יפ רנגלר 2023: קבוצת זיהום 15
שניהם בקבוצת זיהום 15. אין ביניהם יתרון לפי הנתון הזה, וביקורות הרכב מציינות צריכת דלק גבוהה בשניהם.
ביצועים: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 310 כ"ס
- ג'יפ רנגלר 2023: 272 כ"ס
לטראוורס 310 כ"ס לעומת 272 כ"ס ברנגלר. יש לו יתרון בהספק, בעוד שהרנגלר מיועד גם לנהיגת שטח בזכות יכולות ה-4x4 שלו.
מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 8 מושבים
- ג'יפ רנגלר 2023: 5 מושבים
הטראוורס מציע 8 מושבים לעומת 5 ברנגלר, וגם תא נוסעים ותא מטען שימושיים למשפחה. אם אתם צריכים להסיע יותר נוסעים, הפער מורגש בשימוש היומיומי.
סיכון גניבה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 7.0 ל-1,000 רכבים
- ג'יפ רנגלר 2023: 62.1 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של הטראוורס הוא 7.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 62.1 ברנגלר. זהו פער גדול שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הביטוח ואמצעי המיגון.
מהירות מכירה: ג'יפ רנגלר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 40 ימים
- ג'יפ רנגלר 2023: 34 ימים
הרנגלר מוביל במהירות המכירה: 34 ימים לעומת 40 לטראוורס. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע, אם חשוב לכם למכור את הרכב בהמשך.
מוניטין ושביעות רצון: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 5 יתרונות
- ג'יפ רנגלר 2023: 6 יתרונות
ההשוואה הכוללת נוטה לטראוורס, אך בספירת היתרונות מופיעים 5 לטראוורס מול 6 לרנגלר, כך שהנתון הזה לבדו אינו מסביר את היתרון. כדאי לקרוא את חוות הדעת ולבחון אם נקודות החוזק של כל דגם מתאימות למה שחשוב לכם.
פופולריות בכביש: ג'יפ רנגלר 2023
- שברולט טראוורס 2023: 321 על הכביש
- ג'יפ רנגלר 2023: 347 על הכביש
הרנגלר מוביל בפופולריות, עם 347 רכבים על הכביש לעומת 321 לטראוורס. הפער קטן, אך הרנגלר נפוץ מעט יותר לפי הנתון הזה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: 6 מערכות
- ג'יפ רנגלר 2023: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות. אין יתרון לפי מספר המערכות, והאבזור בפועל עשוי להשתנות לפי רמת הגימור.
למי מתאים כל רכב
- שברולט טראוורס 2023: הטראוורס מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV מרווח למשפחה, עם מקום לעד 8 נוסעים, תא מטען שימושי ומנוע חזק, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה ומידות גדולות.
- ג'יפ רנגלר 2023: הרנגלר מתאים לכם אם יכולת שטח, אופי ייחודי ואפשרות להסיר גג ודלתות חשובים לכם יותר מנוחות כביש, בידוד רעשים ומרווח משפחתי.
שאלות נפוצות
מה עדיף, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי גדול, הטראוורס הוא הבחירה המתאימה יותר: הוא זול יותר לרכישה, מציע 8 מושבים, ומוביל ברוב ההשוואות החשובות כאן. קחו בחשבון שהוא גדול ופחות זריז בעיר, ובביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה. הרנגלר עדיף אם אתם צריכים יכולת שטח אמיתית, מעריכים את האופי הייחודי שלו, או רוצים רכב שנמכר מהר יותר. לפני קנייה של כל אחד מהם, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני וביצוע ריקולים.
איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (₪187,500 לעומת ₪251,000). הטראוורס מוביל במחיר רכישה של ₪187,500 לעומת ₪251,000 לרנגלר. פער של ₪63,500 הוא יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (14.1% בשנה לעומת 14.9% בשנה). הטראוורס מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 14.1% בשנה לעומת 14.9% ברנגלר. הפער קטן, כך שבסעיף הזה היתרון קיים אך אינו גדול.
איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (2 ריקולים לעומת 11 ריקולים). לטראוורס 2 ריקולים לעומת 11 לרנגלר. זהו פער שחשוב להביא בחשבון, ובכל מקרה כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת ביצוע הריקולים של הרכב המסוים.
איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1.5). הטראוורס מוביל עם ציון בטיחות 2 לעומת 1.5 לרנגלר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטראוורס, אך חשוב לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור הספציפית.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (310 כ"ס לעומת 272 כ"ס). לטראוורס 310 כ"ס לעומת 272 כ"ס ברנגלר. יש לו יתרון בהספק, בעוד שהרנגלר מיועד גם לנהיגת שטח בזכות יכולות ה-4x4 שלו.
איזה רכב מרווח יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (8 מושבים לעומת 5 מושבים). הטראוורס מציע 8 מושבים לעומת 5 ברנגלר, וגם תא נוסעים ותא מטען שימושיים למשפחה. אם אתם צריכים להסיע יותר נוסעים, הפער מורגש בשימוש היומיומי.
איזה רכב נגנב פחות, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (7.0 ל-1,000 רכבים לעומת 62.1 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הטראוורס הוא 7.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 62.1 ברנגלר. זהו פער גדול שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הביטוח ואמצעי המיגון.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
ג'יפ רנגלר 2023 (34 ימים לעומת 40 ימים). הרנגלר מוביל במהירות המכירה: 34 ימים לעומת 40 לטראוורס. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע, אם חשוב לכם למכור את הרכב בהמשך.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
שברולט טראוורס 2023 (5 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ההשוואה הכוללת נוטה לטראוורס, אך בספירת היתרונות מופיעים 5 לטראוורס מול 6 לרנגלר, כך שהנתון הזה לבדו אינו מסביר את היתרון. כדאי לקרוא את חוות הדעת ולבחון אם נקודות החוזק של כל דגם מתאימות למה שחשוב לכם.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או ג'יפ רנגלר?
ג'יפ רנגלר 2023 (347 על הכביש לעומת 321 על הכביש). הרנגלר מוביל בפופולריות, עם 347 רכבים על הכביש לעומת 321 לטראוורס. הפער קטן, אך הרנגלר נפוץ מעט יותר לפי הנתון הזה.
שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ג'יפ רנגלר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אאודי E-tron מול שברולט טראוורס
- ב.מ.וו iX3 מול שברולט טראוורס
- בי.ווי.די טאנג מול שברולט טראוורס
- קאדילק XT5 מול שברולט טראוורס
- שברולט טראוורס מול פורד אקספלורר
- שברולט טראוורס מול יונדאי פליסייד
- שברולט טראוורס מול יגואר I-Pace
- שברולט טראוורס מול ג'יפ גרנד צ'ירוקי
- שברולט טראוורס מול קיי גי אם רקסטון
- שברולט טראוורס מול קיה קרניבל