שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד? השוואה מלאה 2021

ההמלצה שלנו

הטראוורס הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים כוח, שמירת ערך, מרחב שימושי ופופולריות בכביש. הפליסייד עדיף אם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות ומוניטין חשובים לכם במיוחד. לשני הרכבים 8 מושבים, אבזור רב וצריכת דלק גבוהה, לכן כדאי להתייחס גם להוצאות השוטפות ולממדים הגדולים בעיר. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים של המכונית הספציפית.

מחיר רכישה: יונדאי פליסייד 2021

  • שברולט טראוורס 2021: ₪160,000
  • יונדאי פליסייד 2021: ₪138,075

יונדאי פליסייד מוביל במחיר רכישה של ₪138,075 לעומת ₪160,000 לטראוורס, פער של ₪21,925 לטובת הפליסייד.

שמירת ערך: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 10.2% בשנה
  • יונדאי פליסייד 2021: 12.8% בשנה

הטראוורס מוביל בשמירת ערך: 10.2% בשנה לעומת 12.8% בפליסייד. בפועל, הנתון מצביע על ירידת ערך שנתית נמוכה יותר לטראוורס.

עלויות אחזקה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: דרגה 5 מתוך 5
  • יונדאי פליסייד 2021: דרגה 5 מתוך 5

שניהם מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין יתרון לאחד מהם בעדיפות הזאת.

אמינות: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 0 ריקולים
  • יונדאי פליסייד 2021: 1 ריקולים

לטראוורס יתרון במספר הריקולים: 0 לעומת 1 בפליסייד. זהו פער במספר הריקולים, ולא הוכחה מלאה לאמינות לאורך זמן.

בטיחות: יונדאי פליסייד 2021

  • שברולט טראוורס 2021: ציון בטיחות 1.5
  • יונדאי פליסייד 2021: ציון בטיחות 4.5

הפליסייד מוביל בציון בטיחות 4.5 לעומת 1.5 בטראוורס, פער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: קבוצת זיהום 15
  • יונדאי פליסייד 2021: קבוצת זיהום 15

שניהם נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין ביניהם יתרון בעדיפות זו.

ביצועים: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 310 כ"ס
  • יונדאי פליסייד 2021: 291 כ"ס

הטראוורס מוביל עם 310 כ״ס לעומת 291 כ״ס בפליסייד. הפער מתבטא בתוספת כוח, לצד צריכת דלק גבוהה בשני הדגמים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: 8 מושבים
  • יונדאי פליסייד 2021: 8 מושבים

שניהם מציעים 8 מושבים, כך שאין יתרון במספר המקומות; הטראוורס בולט במיוחד בתא מטען שימושי גם כשהרכב מלא.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי פליסייד 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 6 יתרונות
  • יונדאי פליסייד 2021: 7 יתרונות

הפליסייד מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 בטראוורס. זהו יתרון קטן במספר היתרונות שצוינו.

פופולריות בכביש: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 640 על הכביש
  • יונדאי פליסייד 2021: 188 על הכביש

הטראוורס נפוץ יותר בכביש, עם 640 רכבים לעומת 188 פליסיידים. ההפרש עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיף דגם שרואים יותר ממנו.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: 6 מערכות
  • יונדאי פליסייד 2021: 6 מערכות

שניהם מציעים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות; הנוחות והאבזור מתוארים כחוזקות של שני הדגמים.

למי מתאים כל רכב

  • שברולט טראוורס 2021: שברולט טראוורס מתאים למשפחה גדולה שרוצה מרחב נדיב, תא מטען שימושי גם בתפוסה מלאה ומנוע חזק, ומוכנה להתמודד עם צריכת דלק גבוהה וחניה מאתגרת.
  • יונדאי פליסייד 2021: יונדאי פליסייד מתאים למי שמחפשים רכב גדול במחיר רכישה נמוך יותר, עם ציון בטיחות גבוה יותר ואבזור עשיר, ומקבלים את צריכת הדלק הגבוהה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

הטראוורס הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים כוח, שמירת ערך, מרחב שימושי ופופולריות בכביש. הפליסייד עדיף אם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות ומוניטין חשובים לכם במיוחד. לשני הרכבים 8 מושבים, אבזור רב וצריכת דלק גבוהה, לכן כדאי להתייחס גם להוצאות השוטפות ולממדים הגדולים בעיר. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים של המכונית הספציפית.

איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

יונדאי פליסייד 2021 (₪138,075 לעומת ₪160,000). יונדאי פליסייד מוביל במחיר רכישה של ₪138,075 לעומת ₪160,000 לטראוורס, פער של ₪21,925 לטובת הפליסייד.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

שברולט טראוורס 2021 (10.2% בשנה לעומת 12.8% בשנה). הטראוורס מוביל בשמירת ערך: 10.2% בשנה לעומת 12.8% בפליסייד. בפועל, הנתון מצביע על ירידת ערך שנתית נמוכה יותר לטראוורס.

איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

שברולט טראוורס 2021 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לטראוורס יתרון במספר הריקולים: 0 לעומת 1 בפליסייד. זהו פער במספר הריקולים, ולא הוכחה מלאה לאמינות לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

יונדאי פליסייד 2021 (ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון בטיחות 1.5). הפליסייד מוביל בציון בטיחות 4.5 לעומת 1.5 בטראוורס, פער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

שברולט טראוורס 2021 (310 כ"ס לעומת 291 כ"ס). הטראוורס מוביל עם 310 כ״ס לעומת 291 כ״ס בפליסייד. הפער מתבטא בתוספת כוח, לצד צריכת דלק גבוהה בשני הדגמים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

יונדאי פליסייד 2021 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הפליסייד מוביל עם 7 יתרונות לעומת 6 בטראוורס. זהו יתרון קטן במספר היתרונות שצוינו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או יונדאי פליסייד?

שברולט טראוורס 2021 (640 על הכביש לעומת 188 על הכביש). הטראוורס נפוץ יותר בכביש, עם 640 רכבים לעומת 188 פליסיידים. ההפרש עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיף דגם שרואים יותר ממנו.

שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי פליסייד בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם