שברולט טראוורס או קיה קרניבל? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
אם חשוב לכם מחיר קנייה נמוך יותר, מנוע חזק יותר ומדד ריקולים נמוך יותר, שברולט טראוורס הוא אפשרות מתאימה, עם מרחב פנימי ותא מטען שימושיים. קיה קרניבל עדיף אם שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה חשובים לכם. לשניהם 8 מושבים, אך כדאי לנהוג בהם ולבדוק את נוחות התמרון, כי מדובר ברכבים גדולים. בבחירת רכב משומש, בדקו במיוחד היסטוריית טיפולים ובדיקה מכנית; אין כאן מנצח כולל ברור.
מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: ₪184,000
- קיה קרניבל 2023: ₪202,400
שברולט טראוורס מוביל במחיר הרכישה: הוא מוצע ב־₪184,000, לעומת ₪202,400 לקיה קרניבל. הפער הופך את הטראוורס לאפשרות הנגישה יותר בקנייה.
שמירת ערך: קיה קרניבל 2023
- שברולט טראוורס 2023: 14.5% בשנה
- קיה קרניבל 2023: 10.2% בשנה
קיה קרניבל מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 10.2% בשנה לעומת 14.5% בטראוורס. בפועל, הקרניבל צפוי לשמור טוב יותר על ערכו לאורך זמן.
עלויות אחזקה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: דרגה 5 מתוך 5
- קיה קרניבל 2023: דרגה 5 מתוך 5
אין יתרון לאחד מהם בדרגת עלויות האחזקה: שניהם בדרגה 5 מתוך 5. עם זאת, ביקורות מציינות צריכת דלק גבוהה יחסית בטראוורס, ובמיוחד בגרסת הבנזין של הקרניבל.
אמינות: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 1 ריקולים
- קיה קרניבל 2023: 6 ריקולים
שברולט טראוורס מוביל במדד זה, עם ריקול אחד לעומת שישה בקרניבל. מספר הריקולים אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים, ובשני הדגמים כדאי לעבור על היסטוריית הטיפולים ולבצע בדיקה מכנית מקיפה.
בטיחות: קיה קרניבל 2023
- שברולט טראוורס 2023: ציון בטיחות 2
- קיה קרניבל 2023: ציון בטיחות 5
קיה קרניבל מוביל בציון בטיחות 5, לעומת ציון 2 בטראוורס. זהו יתרון משמעותי לקרניבל למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, אך רמת האבזור עשויה להשתנות בין גרסאות.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: קבוצת זיהום 15
- קיה קרניבל 2023: קבוצת זיהום 15
אין יתרון ביניהם בקבוצת הזיהום: שניהם בקבוצת זיהום 15. הקבוצה זהה, אך אין בכך כדי להעיד שצריכת הדלק בפועל זהה.
ביצועים: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 310 כ"ס
- קיה קרניבל 2023: 290 כ"ס
שברולט טראוורס מוביל עם 310 כ״ס לעומת 290 כ״ס בקרניבל. לשניהם מנועים חזקים, והיתרון של הטראוורס מתאים למי שמחפש יותר כוח.
מרחב ומשפחה: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: 8 מושבים
- קיה קרניבל 2023: 8 מושבים
שניהם מציעים 8 מושבים ומרחב משפחתי נדיב. הטראוורס בולט בשימושיות השורה השלישית, והקרניבל מציע תא מטען שימושי גם כשכל המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: קיה קרניבל 2023
- שברולט טראוורס 2023: 7.0 ל-1,000 רכבים
- קיה קרניבל 2023: 4.4 ל-1,000 רכבים
קיה קרניבל מוביל בסיכון הגניבה: 4.4 ל־1,000 רכבים, לעומת 7.0 בטראוורס. זהו יתרון למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
מהירות מכירה: קיה קרניבל 2023
- שברולט טראוורס 2023: 40 ימים
- קיה קרניבל 2023: 33 ימים
קיה קרניבל נמכר מהר יותר בממוצע, בתוך 33 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בהמשך במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: שברולט טראוורס 2023
- שברולט טראוורס 2023: 5 יתרונות
- קיה קרניבל 2023: 7 יתרונות
שברולט טראוורס מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. הביקורות עליו מדגישות מרחב, נוחות וביצועים, אך כדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים ולא להסתמך על מוניטין בלבד.
פופולריות בכביש: קיה קרניבל 2023
- שברולט טראוורס 2023: 321 על הכביש
- קיה קרניבל 2023: 626 על הכביש
קיה קרניבל נפוץ יותר בכביש, עם 626 רכבים לעומת 321 טראוורס. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת רכב דומה להשוואה, אך אינה מבטיחה זמינות של כל חלק או שירות.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- שברולט טראוורס 2023: 6 מערכות
- קיה קרניבל 2023: 6 מערכות
שניהם כוללים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות. בביקורות מצוינים נוחות נסיעה טובה בשניהם; בקרניבל פאנל בקרת האקלים במגע דורש הסטת מבט.
למי מתאים כל רכב
- שברולט טראוורס 2023: שברולט טראוורס מתאים למשפחה שמחפשת רכב גדול עם 8 מושבים, מנוע חזק, מרחב ותא מטען שימושי, ומעדיפה מחיר רכישה נמוך יותר.
- קיה קרניבל 2023: קיה קרניבל מתאים למשפחה גדולה שמעדיפה מיניוואן מרווח ומאובזר, ומייחסת חשיבות לשמירת ערך, בטיחות ומהירות מכירה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
אם חשוב לכם מחיר קנייה נמוך יותר, מנוע חזק יותר ומדד ריקולים נמוך יותר, שברולט טראוורס הוא אפשרות מתאימה, עם מרחב פנימי ותא מטען שימושיים. קיה קרניבל עדיף אם שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה חשובים לכם. לשניהם 8 מושבים, אך כדאי לנהוג בהם ולבדוק את נוחות התמרון, כי מדובר ברכבים גדולים. בבחירת רכב משומש, בדקו במיוחד היסטוריית טיפולים ובדיקה מכנית; אין כאן מנצח כולל ברור.
איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
שברולט טראוורס 2023 (₪184,000 לעומת ₪202,400). שברולט טראוורס מוביל במחיר הרכישה: הוא מוצע ב־₪184,000, לעומת ₪202,400 לקיה קרניבל. הפער הופך את הטראוורס לאפשרות הנגישה יותר בקנייה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
קיה קרניבל 2023 (10.2% בשנה לעומת 14.5% בשנה). קיה קרניבל מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 10.2% בשנה לעומת 14.5% בטראוורס. בפועל, הקרניבל צפוי לשמור טוב יותר על ערכו לאורך זמן.
איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
שברולט טראוורס 2023 (1 ריקולים לעומת 6 ריקולים). שברולט טראוורס מוביל במדד זה, עם ריקול אחד לעומת שישה בקרניבל. מספר הריקולים אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים, ובשני הדגמים כדאי לעבור על היסטוריית הטיפולים ולבצע בדיקה מכנית מקיפה.
איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
קיה קרניבל 2023 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). קיה קרניבל מוביל בציון בטיחות 5, לעומת ציון 2 בטראוורס. זהו יתרון משמעותי לקרניבל למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, אך רמת האבזור עשויה להשתנות בין גרסאות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
שברולט טראוורס 2023 (310 כ"ס לעומת 290 כ"ס). שברולט טראוורס מוביל עם 310 כ״ס לעומת 290 כ״ס בקרניבל. לשניהם מנועים חזקים, והיתרון של הטראוורס מתאים למי שמחפש יותר כוח.
איזה רכב נגנב פחות, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
קיה קרניבל 2023 (4.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 ל-1,000 רכבים). קיה קרניבל מוביל בסיכון הגניבה: 4.4 ל־1,000 רכבים, לעומת 7.0 בטראוורס. זהו יתרון למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
קיה קרניבל 2023 (33 ימים לעומת 40 ימים). קיה קרניבל נמכר מהר יותר בממוצע, בתוך 33 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס. הפער עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בהמשך במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
שברולט טראוורס 2023 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). שברולט טראוורס מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. הביקורות עליו מדגישות מרחב, נוחות וביצועים, אך כדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים ולא להסתמך על מוניטין בלבד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או קיה קרניבל?
קיה קרניבל 2023 (626 על הכביש לעומת 321 על הכביש). קיה קרניבל נפוץ יותר בכביש, עם 626 רכבים לעומת 321 טראוורס. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת רכב דומה להשוואה, אך אינה מבטיחה זמינות של כל חלק או שירות.
שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה קרניבל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אאודי E-tron מול שברולט טראוורס
- ב.מ.וו iX3 מול שברולט טראוורס
- בי.ווי.די טאנג מול שברולט טראוורס
- קאדילק XT5 מול שברולט טראוורס
- שברולט טראוורס מול פורד אקספלורר
- שברולט טראוורס מול יונדאי פליסייד
- שברולט טראוורס מול יגואר I-Pace
- שברולט טראוורס מול ג'יפ גרנד צ'ירוקי
- שברולט טראוורס מול ג'יפ רנגלר
- שברולט טראוורס מול קיי גי אם רקסטון