צ'רי FX או פולקסווגן גולף? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לקונה הטיפוסי, צ'רי FX היא הבחירה הכוללת: היא זולה יותר לרכישה, חזקה יותר, מובילה במדדי הבטיחות, שמירת הערך, המרחב והפופולריות, ומציעה אבזור עשיר. פולקסווגן גולף עדיפה אם חשובים לכם חיסכון ואיכות סביבה, סיכון גניבה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר או היתרונות שלה במדדי האחזקה והמוניטין. לפני רכישת הצ'רי, בדקו אם אתם מסתדרים עם מערכות הסיוע ותפעול המולטימדיה, ואת התאמת תא המטען לצרכים שלכם. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב פרטני, משום שאין די מידע על אמינות ארוכת טווח של שנת 2024.

מחיר רכישה: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: ₪119,000
  • פולקסווגן גולף 2024: ₪138,325

צ'רי FX מובילה במחיר הרכישה: ₪119,000 לעומת ₪138,325 לגולף. הפער של ₪19,325 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 6.9% בשנה
  • פולקסווגן גולף 2024: 31.8% בשנה

צ'רי FX מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 6.9% לעומת 31.8% בגולף. זהו פער משמעותי שעשוי להשפיע על הסכום שתקבלו כשתמכרו את הרכב.

עלויות אחזקה: פולקסווגן גולף 2024

  • צ'רי FX 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • פולקסווגן גולף 2024: דרגה 4 מתוך 5

פולקסווגן גולף מובילה בעלויות האחזקה. הדירוגים בקטגוריה הם דרגה 4 מתוך 5 לגולף ודרגה 5 מתוך 5 לצ'רי FX, כך שכדאי לבדוק עלויות טיפול וחלפים בפועל לפני הקנייה.

אמינות: תיקו

  • צ'רי FX 2024: 0 ריקולים
  • פולקסווגן גולף 2024: 0 ריקולים

שני הדגמים מובילים יחד במדד הריקולים, עם 0 ריקולים לכל אחד. עם זאת, אין די מידע על אמינות ארוכת טווח של דגמי 2024 כדי להסיק מכך על עמידות לאורך שנים.

בטיחות: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: ציון בטיחות 7.5
  • פולקסווגן גולף 2024: ציון בטיחות 5.75

צ'רי FX מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 5.75 בגולף. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער פועל לטובת הצ'רי.

חיסכון ואיכות סביבה: פולקסווגן גולף 2024

  • צ'רי FX 2024: קבוצת זיהום 14
  • פולקסווגן גולף 2024: קבוצת זיהום 11

פולקסווגן גולף מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 14 בצ'רי FX. בבחירה שמדגישה את המדד הזה, היתרון הוא של הגולף.

ביצועים: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 204 כ"ס
  • פולקסווגן גולף 2024: 150 כ"ס

צ'רי FX מובילה בביצועים עם 204 כ"ס לעומת 150 כ"ס בגולף. ההפרש בכוח המנוע משמעותי למי שמחפשים תגובה זריזה יותר.

מרחב ומשפחה: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 5 מושבים
  • פולקסווגן גולף 2024: 5 מושבים

צ'רי FX מובילה במדד המרחב והמשפחה; לשני הרכבים 5 מושבים, ובביקורות על הצ'רי מצוין מרווח טוב לנוסעים מאחור. עם זאת, תא המטען שלה עשוי להיות קטן למשפחה.

סיכון גניבה: פולקסווגן גולף 2024

  • צ'רי FX 2024: 6.5 ל-1,000 רכבים
  • פולקסווגן גולף 2024: 2.6 ל-1,000 רכבים

פולקסווגן גולף מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.5 ל-1,000 בצ'רי FX. הפער מצביע על סיכון נמוך יותר לגולף לפי המדד הזה.

מהירות מכירה: פולקסווגן גולף 2024

  • צ'רי FX 2024: 34 ימים
  • פולקסווגן גולף 2024: 22 ימים

פולקסווגן גולף נמכרת מהר יותר לפי המדד, בתוך 22 ימים לעומת 34 ימים לצ'רי FX. המשמעות היא שעשוי להיות קל יותר למכור את הגולף במהירות.

מוניטין ושביעות רצון: פולקסווגן גולף 2024

  • צ'רי FX 2024: 5 יתרונות
  • פולקסווגן גולף 2024: 6 יתרונות

פולקסווגן גולף מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 6 יתרונות לעומת 5 בצ'רי FX. זהו יתרון מתון במדד, לצד ביקורות חיוביות על איכות הגימור והאבזור בגולף.

פופולריות בכביש: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 6,414 על הכביש
  • פולקסווגן גולף 2024: 514 על הכביש

צ'רי FX נפוצה יותר בכביש, עם 6,414 רכבים לעומת 514 גולף. הפער מצביע על נוכחות גדולה בהרבה של הצ'רי בקרב המכוניות שעל הכביש.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי FX 2024: 6 מערכות
  • פולקסווגן גולף 2024: 6 מערכות

שני הדגמים מובילים יחד במדד הטכנולוגיה והנוחות, עם 6 מערכות בכל אחד. בצ'רי מצוינים אבזור עשיר ומסכים גדולים, אך גם תפעול שלא תמיד ברור ומערכות סיוע שעלולות להיות מציקות.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי FX 2024: צ'רי FX מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר חשמלי זול יותר לרכישה, עם ביצועים חזקים, אבזור עשיר ומרחב טוב לנוסעים מאחור.
  • פולקסווגן גולף 2024: פולקסווגן גולף מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מכונית קומפקטית עם צריכת דלק טובה, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יותר לפי המדד.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

לקונה הטיפוסי, צ'רי FX היא הבחירה הכוללת: היא זולה יותר לרכישה, חזקה יותר, מובילה במדדי הבטיחות, שמירת הערך, המרחב והפופולריות, ומציעה אבזור עשיר. פולקסווגן גולף עדיפה אם חשובים לכם חיסכון ואיכות סביבה, סיכון גניבה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר או היתרונות שלה במדדי האחזקה והמוניטין. לפני רכישת הצ'רי, בדקו אם אתם מסתדרים עם מערכות הסיוע ותפעול המולטימדיה, ואת התאמת תא המטען לצרכים שלכם. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב פרטני, משום שאין די מידע על אמינות ארוכת טווח של שנת 2024.

איזה רכב זול יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (₪119,000 לעומת ₪138,325). צ'רי FX מובילה במחיר הרכישה: ₪119,000 לעומת ₪138,325 לגולף. הפער של ₪19,325 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (6.9% בשנה לעומת 31.8% בשנה). צ'רי FX מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 6.9% לעומת 31.8% בגולף. זהו פער משמעותי שעשוי להשפיע על הסכום שתקבלו כשתמכרו את הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

פולקסווגן גולף 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). פולקסווגן גולף מובילה בעלויות האחזקה. הדירוגים בקטגוריה הם דרגה 4 מתוך 5 לגולף ודרגה 5 מתוך 5 לצ'רי FX, כך שכדאי לבדוק עלויות טיפול וחלפים בפועל לפני הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (ציון בטיחות 7.5 לעומת ציון בטיחות 5.75). צ'רי FX מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 5.75 בגולף. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הפער פועל לטובת הצ'רי.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

פולקסווגן גולף 2024 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14). פולקסווגן גולף מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 14 בצ'רי FX. בבחירה שמדגישה את המדד הזה, היתרון הוא של הגולף.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (204 כ"ס לעומת 150 כ"ס). צ'רי FX מובילה בביצועים עם 204 כ"ס לעומת 150 כ"ס בגולף. ההפרש בכוח המנוע משמעותי למי שמחפשים תגובה זריזה יותר.

איזה רכב מרווח יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). צ'רי FX מובילה במדד המרחב והמשפחה; לשני הרכבים 5 מושבים, ובביקורות על הצ'רי מצוין מרווח טוב לנוסעים מאחור. עם זאת, תא המטען שלה עשוי להיות קטן למשפחה.

איזה רכב נגנב פחות, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

פולקסווגן גולף 2024 (2.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.5 ל-1,000 רכבים). פולקסווגן גולף מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.5 ל-1,000 בצ'רי FX. הפער מצביע על סיכון נמוך יותר לגולף לפי המדד הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

פולקסווגן גולף 2024 (22 ימים לעומת 34 ימים). פולקסווגן גולף נמכרת מהר יותר לפי המדד, בתוך 22 ימים לעומת 34 ימים לצ'רי FX. המשמעות היא שעשוי להיות קל יותר למכור את הגולף במהירות.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

פולקסווגן גולף 2024 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). פולקסווגן גולף מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 6 יתרונות לעומת 5 בצ'רי FX. זהו יתרון מתון במדד, לצד ביקורות חיוביות על איכות הגימור והאבזור בגולף.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי FX או פולקסווגן גולף?

צ'רי FX 2024 (6,414 על הכביש לעומת 514 על הכביש). צ'רי FX נפוצה יותר בכביש, עם 6,414 רכבים לעומת 514 גולף. הפער מצביע על נוכחות גדולה בהרבה של הצ'רי בקרב המכוניות שעל הכביש.

צ'רי FX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פולקסווגן גולף בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם