צ'רי FX או יונדאי איוניק? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לפי סדרי העדיפויות שבהשוואה, צ׳רי FX 2024 היא הבחירה הכוללת, בעיקר בזכות מחיר הרכישה, הביצועים, המרחב והיתרון בסיכון הגניבה. יונדאי איוניק עדיפה אם חשובים לכם יותר עלויות אחזקה, קבוצת זיהום, מהירות מכירה ומוניטין. לפני החלטה, ודאו את זהות גרסת האיוניק, שכן המידע לגביה מערבב בין איוניק היברידית לאיוניק 5, ובדקו את היסטוריית הטיפולים והמצב בפועל של שתי המכוניות. ב-FX כדאי לבחון בנסיעת מבחן את נוחות הנסיעה, רעשי הדרך והתפעול של מערכות הסיוע.

מחיר רכישה: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: ₪119,000
  • יונדאי איוניק 2024: ₪159,900

צ׳רי FX 2024 זולה משמעותית במחיר הרכישה: ₪119,000 לעומת ₪159,900. הפער של ₪40,900 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

שמירת ערך: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 6.9% בשנה
  • יונדאי איוניק 2024: 14.6% בשנה

צ׳רי FX מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 6.9% בשנה לעומת 14.6% בשנה באיוניק. זהו פער שעשוי להשפיע על שווי הרכב כשתמכרו אותו, אם כי ביקורות ה-FX מציינות ירידת מחיר משמעותית לאורך התקופה.

עלויות אחזקה: יונדאי איוניק 2024

  • צ'רי FX 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • יונדאי איוניק 2024: דרגה 2 מתוך 5

יונדאי איוניק עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ׳רי. הפער עשוי להיות משמעותי בהוצאות השוטפות, אך כדאי לברר עלויות טעינה, ביטוח וטיפולים עבור הרכב המסוים.

אמינות: תיקו

  • צ'רי FX 2024: 0 ריקולים
  • יונדאי איוניק 2024: 0 ריקולים

בשני הדגמים מופיעים 0 ריקולים. עם זאת, אין כאן בסיס לקביעה על אמינות ארוכת טווח, ובפרט לגבי ה-FX מצוין שוותק הדגם עדיין מוגבל.

בטיחות: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: ציון בטיחות 7.5
  • יונדאי איוניק 2024: ציון בטיחות 1

צ׳רי FX מובילה לפי ערכי ההשוואה, עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 1 באיוניק. בביקורת על ה-FX מצוין גם דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים, לצד הסתייגות שמערכות הסיוע לנהג עלולות להיות אגרסיביות.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי איוניק 2024

  • צ'רי FX 2024: קבוצת זיהום 14
  • יונדאי איוניק 2024: קבוצת זיהום 4

יונדאי איוניק עדיפה בקבוצת הזיהום: 4 לעומת 14 בצ׳רי. אם חשוב לכם לצמצם את נתון הזיהום, זהו יתרון ברור של האיוניק.

ביצועים: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 204 כ"ס
  • יונדאי איוניק 2024: 141 כ"ס

צ׳רי FX מציעה 204 כ״ס לעומת 141 כ״ס באיוניק, ולכן צפויה להרגיש זריזה וחזקה יותר. בביקורת מצוינת תאוצה מוצהרת של 0-100 קמ״ש ב-7.6 שניות ל-FX.

מרחב ומשפחה: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 5 מושבים
  • יונדאי איוניק 2024: 5 מושבים

צ׳רי FX מובילה במרחב למשפחה; בשני הדגמים יש 5 מושבים, ובביקורת על ה-FX מצוין מרווח טוב לנוסעים מאחור. עם זאת, תא המטען שלה, בנפח של כ-387 ליטר, עשוי להיות קטן למשפחה.

סיכון גניבה: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 6.6 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי איוניק 2024: 41.3 ל-1,000 רכבים

שיעור הגניבות המדווח נמוך יותר בצ׳רי FX: 6.6 לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו יתרון משמעותי למי שמייחס חשיבות לחשיפה לגניבה.

מהירות מכירה: יונדאי איוניק 2024

  • צ'רי FX 2024: 34 ימים
  • יונדאי איוניק 2024: 30 ימים

יונדאי איוניק נמכרת מהר יותר לפי הנתונים: 30 ימים לעומת 34 ימים בצ׳רי FX. הפער קטן, אך האיוניק עשויה להיות מעט קלה יותר למכירה.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי איוניק 2024

  • צ'רי FX 2024: 5 יתרונות
  • יונדאי איוניק 2024: 4 יתרונות

יונדאי איוניק מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 4 יתרונות לעומת 5 בצ׳רי. חשוב לזכור שהמידע על האיוניק מערבב בין דגמים שונים, ולכן כדאי לוודא בדיוק איזו גרסה ושנתון אתם בודקים.

טכנולוגיה ונוחות: צ'רי FX 2024

  • צ'רי FX 2024: 6 מערכות
  • יונדאי איוניק 2024: 5 מערכות

צ׳רי FX מציעה 6 מערכות לעומת 5 באיוניק. הביקורת מתארת אבזור עשיר, אך גם תפעול מולטימדיה שאינו תמיד ברור ומערכות בטיחות שעלולות להציק.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי FX 2024: צ׳רי FX 2024 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר חשמלי מאובזר וחזק במחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים לחיות עם מערכות סיוע שעלולות להיות אגרסיביות ועם נוחות נסיעה והתנהגות כביש שאינן מושלמות.
  • יונדאי איוניק 2024: יונדאי איוניק מתאימה לכם אם אתם מעדיפים עלויות אחזקה וקבוצת זיהום נמוכות יותר, ומייחסים חשיבות למכירה מהירה ולמוניטין; ודאו תחילה אם מדובר באיוניק היברידית או באיוניק 5.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

לפי סדרי העדיפויות שבהשוואה, צ׳רי FX 2024 היא הבחירה הכוללת, בעיקר בזכות מחיר הרכישה, הביצועים, המרחב והיתרון בסיכון הגניבה. יונדאי איוניק עדיפה אם חשובים לכם יותר עלויות אחזקה, קבוצת זיהום, מהירות מכירה ומוניטין. לפני החלטה, ודאו את זהות גרסת האיוניק, שכן המידע לגביה מערבב בין איוניק היברידית לאיוניק 5, ובדקו את היסטוריית הטיפולים והמצב בפועל של שתי המכוניות. ב-FX כדאי לבחון בנסיעת מבחן את נוחות הנסיעה, רעשי הדרך והתפעול של מערכות הסיוע.

איזה רכב זול יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (₪119,000 לעומת ₪159,900). צ׳רי FX 2024 זולה משמעותית במחיר הרכישה: ₪119,000 לעומת ₪159,900. הפער של ₪40,900 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (6.9% בשנה לעומת 14.6% בשנה). צ׳רי FX מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 6.9% בשנה לעומת 14.6% בשנה באיוניק. זהו פער שעשוי להשפיע על שווי הרכב כשתמכרו אותו, אם כי ביקורות ה-FX מציינות ירידת מחיר משמעותית לאורך התקופה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2024 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי איוניק עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בצ׳רי. הפער עשוי להיות משמעותי בהוצאות השוטפות, אך כדאי לברר עלויות טעינה, ביטוח וטיפולים עבור הרכב המסוים.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (ציון בטיחות 7.5 לעומת ציון בטיחות 1). צ׳רי FX מובילה לפי ערכי ההשוואה, עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 1 באיוניק. בביקורת על ה-FX מצוין גם דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים, לצד הסתייגות שמערכות הסיוע לנהג עלולות להיות אגרסיביות.

איזה רכב חסכוני יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2024 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 14). יונדאי איוניק עדיפה בקבוצת הזיהום: 4 לעומת 14 בצ׳רי. אם חשוב לכם לצמצם את נתון הזיהום, זהו יתרון ברור של האיוניק.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (204 כ"ס לעומת 141 כ"ס). צ׳רי FX מציעה 204 כ״ס לעומת 141 כ״ס באיוניק, ולכן צפויה להרגיש זריזה וחזקה יותר. בביקורת מצוינת תאוצה מוצהרת של 0-100 קמ״ש ב-7.6 שניות ל-FX.

איזה רכב מרווח יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). צ׳רי FX מובילה במרחב למשפחה; בשני הדגמים יש 5 מושבים, ובביקורת על ה-FX מצוין מרווח טוב לנוסעים מאחור. עם זאת, תא המטען שלה, בנפח של כ-387 ליטר, עשוי להיות קטן למשפחה.

איזה רכב נגנב פחות, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (6.6 ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות המדווח נמוך יותר בצ׳רי FX: 6.6 לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו יתרון משמעותי למי שמייחס חשיבות לחשיפה לגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2024 (30 ימים לעומת 34 ימים). יונדאי איוניק נמכרת מהר יותר לפי הנתונים: 30 ימים לעומת 34 ימים בצ׳רי FX. הפער קטן, אך האיוניק עשויה להיות מעט קלה יותר למכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2024 (4 יתרונות לעומת 5 יתרונות). יונדאי איוניק מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 4 יתרונות לעומת 5 בצ׳רי. חשוב לזכור שהמידע על האיוניק מערבב בין דגמים שונים, ולכן כדאי לוודא בדיוק איזו גרסה ושנתון אתם בודקים.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, צ'רי FX או יונדאי איוניק?

צ'רי FX 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). צ׳רי FX מציעה 6 מערכות לעומת 5 באיוניק. הביקורת מתארת אבזור עשיר, אך גם תפעול מולטימדיה שאינו תמיד ברור ומערכות בטיחות שעלולות להציק.

צ'רי FX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי איוניק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם