בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

אם מחיר הרכישה, ביצועים, סיכון גניבה, מוניטין ונפוצות חשובים לכם, צ'רי FX היא הבחירה המתאימה יותר מבין השתיים. אם בטיחות ומכירה מהירה יותר חשובות לכם, BYD דולפין עדיפה. הביקורות מתארות את ה-FX כקרוסאובר מרווח וחזק, אך עם פעולת הנעה ובלימה שלא תמיד חלקה; בדולפין כדאי לבדוק שהדגם והגרסה תואמים לצרכים שלכם, שכן הסקירה מתייחסת לדולפין סרף, שהיא דגם קטן יותר ובעל ארבעה מושבים. בשני המקרים מומלץ לבדוק את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים ועדכוני התוכנה לפני קנייה.

מחיר רכישה: צ'רי FX 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: ₪152,066
  • צ'רי FX 2026: ₪142,500

צ'רי FX זולה יותר לרכישה: ₪142,500 לעומת ₪152,066 לדולפין. הפער של ₪9,566 עשוי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר אם התקציב הוא השיקול המרכזי.

אמינות: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 0 ריקולים
  • צ'רי FX 2026: 0 ריקולים

בנתון הריקולים יש תיקו: לשני הדגמים 0 ריקולים. זה לא מלמד לבדו על אמינות ארוכת טווח, ובמיוחד ברכבים חדשים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ועדכוני תוכנה.

בטיחות: בי.ווי.די דולפין 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: ציון בטיחות 9.5
  • צ'רי FX 2026: ציון בטיחות 7.5

הדולפין מובילה בציון בטיחות 9.5 לעומת 7.5 ב-FX, ולכן היא עדיפה למי שרוצה לתת משקל גבוה יותר לבטיחות.

ביצועים: צ'רי FX 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 204 כ"ס
  • צ'רי FX 2026: 211 כ"ס

ה-FX מובילה בהספק, עם 211 כ״ס לעומת 204 כ״ס בדולפין. בביקורות מצוינים ביצועים טובים, אך גם פעולת הנעה ובלימה שלא תמיד חלקה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 5 מושבים
  • צ'רי FX 2026: 5 מושבים

אין יתרון ברור לאחד מהם לפי מספר המושבים: בשניהם 5 מושבים. בביקורות מצוין מרווח טוב לנוסעים ב-FX, במיוחד לברכיים מאחור, אך תא המטען שלה קטן יחסית.

סיכון גניבה: צ'רי FX 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 9.8 ל-1,000 רכבים
  • צ'רי FX 2026: 6.5 ל-1,000 רכבים

ל-FX שיעור גניבות נמוך יותר: 6.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 9.8 בדולפין. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות לסיכון הגניבה.

מהירות מכירה: בי.ווי.די דולפין 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 16 ימים
  • צ'רי FX 2026: 32 ימים

הדולפין נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 16 ימים לעומת 32 ימים ל-FX. בפועל, הדבר עשוי להקל על מכירה עתידית.

מוניטין ושביעות רצון: צ'רי FX 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 5 יתרונות
  • צ'רי FX 2026: 7 יתרונות

ל-FX מופיעים 7 יתרונות לעומת 5 בדולפין. לצד זאת, בביקורות על ה-FX מוזכרים גם פשרות בפעולת ההנעה, בנוחות ובהנדסת האנוש.

פופולריות בכביש: צ'רי FX 2026

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 183 על הכביש
  • צ'רי FX 2026: 3,674 על הכביש

ה-FX נפוצה יותר בכביש, עם 3,674 רכבים לעומת 183 לדולפין. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה אמינות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2026: 6 מערכות
  • צ'רי FX 2026: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם. הביקורות על שניהם מציינות ממשקים ומערכות בטיחות שעלולים להיות מסורבלים או מציקים.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די דולפין 2026: מתאימה למי שמעדיפים ציון בטיחות גבוה יותר ומכירה מהירה, ומוכנים לשלם יותר ממחיר ה-FX.
  • צ'רי FX 2026: מתאימה למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים טובים ונפוצות גבוהה, ומוכנים להתפשר על פעולה פחות מלוטשת של ההנעה והבלימה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

אם מחיר הרכישה, ביצועים, סיכון גניבה, מוניטין ונפוצות חשובים לכם, צ'רי FX היא הבחירה המתאימה יותר מבין השתיים. אם בטיחות ומכירה מהירה יותר חשובות לכם, BYD דולפין עדיפה. הביקורות מתארות את ה-FX כקרוסאובר מרווח וחזק, אך עם פעולת הנעה ובלימה שלא תמיד חלקה; בדולפין כדאי לבדוק שהדגם והגרסה תואמים לצרכים שלכם, שכן הסקירה מתייחסת לדולפין סרף, שהיא דגם קטן יותר ובעל ארבעה מושבים. בשני המקרים מומלץ לבדוק את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים ועדכוני התוכנה לפני קנייה.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

צ'רי FX 2026 (₪142,500 לעומת ₪152,066). צ'רי FX זולה יותר לרכישה: ₪142,500 לעומת ₪152,066 לדולפין. הפער של ₪9,566 עשוי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר אם התקציב הוא השיקול המרכזי.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

בי.ווי.די דולפין 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 7.5). הדולפין מובילה בציון בטיחות 9.5 לעומת 7.5 ב-FX, ולכן היא עדיפה למי שרוצה לתת משקל גבוה יותר לבטיחות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

צ'רי FX 2026 (211 כ"ס לעומת 204 כ"ס). ה-FX מובילה בהספק, עם 211 כ״ס לעומת 204 כ״ס בדולפין. בביקורות מצוינים ביצועים טובים, אך גם פעולת הנעה ובלימה שלא תמיד חלקה.

איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

צ'רי FX 2026 (6.5 ל-1,000 רכבים לעומת 9.8 ל-1,000 רכבים). ל-FX שיעור גניבות נמוך יותר: 6.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 9.8 בדולפין. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות לסיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

בי.ווי.די דולפין 2026 (16 ימים לעומת 32 ימים). הדולפין נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 16 ימים לעומת 32 ימים ל-FX. בפועל, הדבר עשוי להקל על מכירה עתידית.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

צ'רי FX 2026 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ל-FX מופיעים 7 יתרונות לעומת 5 בדולפין. לצד זאת, בביקורות על ה-FX מוזכרים גם פשרות בפעולת ההנעה, בנוחות ובהנדסת האנוש.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די דולפין או צ'רי FX?

צ'רי FX 2026 (3,674 על הכביש לעומת 183 על הכביש). ה-FX נפוצה יותר בכביש, עם 3,674 רכבים לעומת 183 לדולפין. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה אמינות.

בי.ווי.די דולפין בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

צ'רי FX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם