צ'רי FX או אם ג'י MG4? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

ה-MG4 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך טובה יותר, יותר כוח וסיכון גניבה נמוך יותר. הצ׳רי FX עדיפה אם חשובים לכם ציון הבטיחות, מוניטין, תפוצה רחבה יותר או העדפה לקרוסאובר עם תנוחת ישיבה גבוהה. בבדיקת MG4 משומשת, שימו דגש על היסטוריית טיפולים ותיקוני מסך ומערכות תפעול; בצ׳רי, בדקו את תנאי האחריות ואת פעולת מערכת ההנעה. נסיעת מבחן ובדיקת הרכב הספציפי חשובות במיוחד, כי חוות הדעת מצביעות על נקודות חולשה שונות בכל דגם.

מחיר רכישה: אם ג'י MG4 2025

  • צ'רי FX 2025: ₪115,000
  • אם ג'י MG4 2025: ₪105,000

ה-MG4 זולה יותר לרכישה: ₪105,000 לעומת ₪115,000 לצ׳רי FX. הפער של ₪10,000 משאיר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח או ציוד.

שמירת ערך: אם ג'י MG4 2025

  • צ'רי FX 2025: 16.7% בשנה
  • אם ג'י MG4 2025: 5.3% בשנה

ה-MG4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.3% לעומת 16.7% בצ׳רי. לאורך זמן, הפער הזה עשוי להתבטא בהפסד נמוך יותר בעת המכירה.

אמינות: תיקו

  • צ'רי FX 2025: 0 ריקולים
  • אם ג'י MG4 2025: 0 ריקולים

שני הדגמים שווי ערך לפי מספר הריקולים: 0 לכל אחד. זה לא מבטיח אמינות ארוכת טווח, ובמיוחד בדגמים צעירים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ותיקונים.

בטיחות: צ'רי FX 2025

  • צ'רי FX 2025: ציון בטיחות 7.5
  • אם ג'י MG4 2025: ציון בטיחות 7

הצ׳רי FX מובילה עם ציון בטיחות 7.5, לעומת 7 ב-MG4. הפער קטן, אך היתרון הוא לטובת הצ׳רי.

ביצועים: אם ג'י MG4 2025

  • צ'רי FX 2025: 208 כ"ס
  • אם ג'י MG4 2025: 224 כ"ס

ל-MG4 הספק של 224 כ״ס, לעומת 208 כ״ס בצ׳רי FX. זה מעניק לה יתרון בכוח הזמין, אף שגם הצ׳רי מציעה הספק נאה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • צ'רי FX 2025: 5 מושבים
  • אם ג'י MG4 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, כך שמספר המקומות אינו מבדיל ביניהם. כדאי להשוות את נוחות הישיבה ותא המטען ברכב עצמו.

סיכון גניבה: אם ג'י MG4 2025

  • צ'רי FX 2025: 6.6 ל-1,000 רכבים
  • אם ג'י MG4 2025: 0.9 ל-1,000 רכבים

ל-MG4 שיעור גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.6 ל-1,000 בצ׳רי FX. למי שמייחס חשיבות לסיכון גניבה, זה יתרון משמעותי ל-MG4.

מהירות מכירה: אם ג'י MG4 2025

  • צ'רי FX 2025: 28 ימים
  • אם ג'י MG4 2025: 12 ימים

ה-MG4 נמכרת מהר יותר: 12 ימים לעומת 28 ימים לצ׳רי FX. ההפרש עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור את הרכב.

מוניטין ושביעות רצון: צ'רי FX 2025

  • צ'רי FX 2025: 7 יתרונות
  • אם ג'י MG4 2025: 7 יתרונות

הצ׳רי מובילה במוניטין ובשביעות רצון; עם זאת, שני הדגמים מציגים 7 יתרונות, כך שאין כאן פער כמותי ברור במספר הזה.

פופולריות בכביש: צ'רי FX 2025

  • צ'רי FX 2025: 7,488 על הכביש
  • אם ג'י MG4 2025: 1,696 על הכביש

הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 7,488 רכבים לעומת 1,696 MG4. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • צ'רי FX 2025: 6 מערכות
  • אם ג'י MG4 2025: 6 מערכות

שני הדגמים מציעים 6 מערכות, ולכן אין יתרון בכמות המערכות לפי המדד הזה. כדאי לבדוק בפועל את הנוחות והממשק, שכן ב-MG4 דווח על תפעול מסורבל של חלק מהמערכות.

למי מתאים כל רכב

  • צ'רי FX 2025: צ׳רי FX מתאימה לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר נפוץ יותר, עם יתרון במדדי בטיחות, מוניטין ושביעות רצון.
  • אם ג'י MG4 2025: MG4 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב חשמלי במחיר נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה יותר וביצועים חזקים יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

ה-MG4 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך טובה יותר, יותר כוח וסיכון גניבה נמוך יותר. הצ׳רי FX עדיפה אם חשובים לכם ציון הבטיחות, מוניטין, תפוצה רחבה יותר או העדפה לקרוסאובר עם תנוחת ישיבה גבוהה. בבדיקת MG4 משומשת, שימו דגש על היסטוריית טיפולים ותיקוני מסך ומערכות תפעול; בצ׳רי, בדקו את תנאי האחריות ואת פעולת מערכת ההנעה. נסיעת מבחן ובדיקת הרכב הספציפי חשובות במיוחד, כי חוות הדעת מצביעות על נקודות חולשה שונות בכל דגם.

איזה רכב זול יותר, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

אם ג'י MG4 2025 (₪105,000 לעומת ₪115,000). ה-MG4 זולה יותר לרכישה: ₪105,000 לעומת ₪115,000 לצ׳רי FX. הפער של ₪10,000 משאיר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח או ציוד.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

אם ג'י MG4 2025 (5.3% בשנה לעומת 16.7% בשנה). ה-MG4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.3% לעומת 16.7% בצ׳רי. לאורך זמן, הפער הזה עשוי להתבטא בהפסד נמוך יותר בעת המכירה.

איזה רכב בטיחותי יותר, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

צ'רי FX 2025 (ציון בטיחות 7.5 לעומת ציון בטיחות 7). הצ׳רי FX מובילה עם ציון בטיחות 7.5, לעומת 7 ב-MG4. הפער קטן, אך היתרון הוא לטובת הצ׳רי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

אם ג'י MG4 2025 (224 כ"ס לעומת 208 כ"ס). ל-MG4 הספק של 224 כ״ס, לעומת 208 כ״ס בצ׳רי FX. זה מעניק לה יתרון בכוח הזמין, אף שגם הצ׳רי מציעה הספק נאה.

איזה רכב נגנב פחות, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

אם ג'י MG4 2025 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.6 ל-1,000 רכבים). ל-MG4 שיעור גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 6.6 ל-1,000 בצ׳רי FX. למי שמייחס חשיבות לסיכון גניבה, זה יתרון משמעותי ל-MG4.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

אם ג'י MG4 2025 (12 ימים לעומת 28 ימים). ה-MG4 נמכרת מהר יותר: 12 ימים לעומת 28 ימים לצ׳רי FX. ההפרש עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור את הרכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

צ'רי FX 2025 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הצ׳רי מובילה במוניטין ובשביעות רצון; עם זאת, שני הדגמים מציגים 7 יתרונות, כך שאין כאן פער כמותי ברור במספר הזה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, צ'רי FX או אם ג'י MG4?

צ'רי FX 2025 (7,488 על הכביש לעומת 1,696 על הכביש). הצ׳רי נפוצה יותר בכביש, עם 7,488 רכבים לעומת 1,696 MG4. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

צ'רי FX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אם ג'י MG4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם