אאודי A1 או יונדאי איוניק? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

בסיכום הכולל אאודי A1 עדיפה במעט, ומתאימה לכם אם מחיר הקנייה, שמירת הערך וסיכון גניבה נמוך חשובים במיוחד. יונדאי איוניק עשויה להיות הבחירה המתאימה יותר אם אתם נותנים עדיפות לעלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון, ביצועים ומכירה מהירה. לפני קניית איוניק שמופיעה כשנת 2023, בדקו מדוע שנת הרישום חריגה, וכן את היסטוריית השימוש והטיפולים במערכת ההיברידית. באאודי בדקו את התיבה, את הנוחות בנסיעה ואת רמת האבזור של הרכב המסוים.

מחיר רכישה: אאודי A1 2023

  • אאודי A1 2023: ₪128,900
  • יונדאי איוניק 2023: ₪134,450

אאודי A1 זולה יותר לרכישה: ₪128,900 לעומת ₪134,450 לאיוניק. הפער נותן לכם יתרון במחיר הכניסה, אך אינו מבטל את יתרונות האיוניק בעלויות השוטפות.

שמירת ערך: אאודי A1 2023

  • אאודי A1 2023: 4.1% בשנה
  • יונדאי איוניק 2023: 15.9% בשנה

אאודי A1 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 4.1% לעומת 15.9% באיוניק. בפועל, זהו יתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • יונדאי איוניק 2023: דרגה 2 מתוך 5

יונדאי איוניק עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי. היתרון חשוב במיוחד אם אתם מתכננים להחזיק ברכב ולנסוע בו לאורך זמן.

אמינות: תיקו

  • אאודי A1 2023: 0 ריקולים
  • יונדאי איוניק 2023: 0 ריקולים

שתיהן מובילות יחד במדד הריקולים, עם 0 ריקולים לכל דגם. זהו נתון מעודד, אך לבדו אינו מבטיח אמינות ארוכת טווח, ובאיוניק כדאי לבדוק היטב את היסטוריית המערכת ההיברידית.

בטיחות: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: 6 כריות אוויר
  • יונדאי איוניק 2023: ציון בטיחות 1

יונדאי איוניק מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1, לעומת 6 כריות אוויר באאודי A1. אלה נתונים מסוגים שונים, ולכן כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות ואת מפרט הרכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: קבוצת זיהום 14
  • יונדאי איוניק 2023: קבוצת זיהום 4

יונדאי איוניק עדיפה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 14 באאודי. הפער בקבוצת הזיהום משמעותי למי שההשפעה הסביבתית חשובה להם.

ביצועים: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: 122 כ"ס
  • יונדאי איוניק 2023: 141 כ"ס

יונדאי איוניק מובילה בהספק, עם 141 כ״ס לעומת 122 כ״ס באאודי A1. לאאודי יש גם אופי זריז והתנהגות דינמית, אך לאיוניק יתרון בהספק.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אאודי A1 2023: 5 מושבים
  • יונדאי איוניק 2023: 5 מושבים

שתיהן מובילות יחד במספר המושבים, עם 5 מושבים בכל אחת. המספר זהה, אך באאודי המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים יחסית, ולכן כדאי לבדוק את הנוחות עם הנוסעים והציוד שלכם.

סיכון גניבה: אאודי A1 2023

  • אאודי A1 2023: 3.1 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי איוניק 2023: 41.3 ל-1,000 רכבים

אאודי A1 מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.1 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את החשיפה לגניבה.

מהירות מכירה: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: 40 ימים
  • יונדאי איוניק 2023: 30 ימים

יונדאי איוניק נמכרת מהר יותר, בתוך 30 ימים לעומת 40 ימים לאאודי A1. היתרון עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אף שהזמן בפועל תלוי במצב הרכב ובמחיר המבוקש.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי איוניק 2023

  • אאודי A1 2023: 6 יתרונות
  • יונדאי איוניק 2023: 6 יתרונות

יונדאי איוניק מובילה במדד המוניטין, אף שבכל אחת מהסקירות מופיעים 6 יתרונות. כדאי לקרוא את חוות הדעת ולבחון גם את מצב הרכב הספציפי, ולא להסיק מהנתון הזה לבדו.

פופולריות בכביש: אאודי A1 2023

  • אאודי A1 2023: 267 על הכביש
  • יונדאי איוניק 2023: 17 על הכביש

אאודי A1 נפוצה יותר בכביש, עם 267 רכבים לעומת 17 איוניק. הפער עשוי להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי לגבי האאודי, אך אינו מעיד כשלעצמו על איכות הרכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי A1 2023: 5 מערכות
  • יונדאי איוניק 2023: 5 מערכות

שתיהן מובילות יחד במספר המערכות, עם 5 מערכות בכל דגם. האבזור בפועל עשוי להשתנות לפי רמת הגימור, ובאאודי חלק מהפריטים השימושיים הוצעו בתוספת תשלום.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי A1 2023: אאודי A1 מתאימה לכם אם אתם מחפשים סופרמיני פרימיום מעוצבת עם התנהגות כביש דינמית, ומעדיפים יתרון במחיר הרכישה, בשמירת הערך ובסיכון גניבה נמוך.
  • יונדאי איוניק 2023: יונדאי איוניק מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית היברידית חסכונית, מאובזרת ובטוחה, ומוכנים לבדוק היטב את שנת הרישום, היסטוריית השימוש ומצב המערכת ההיברידית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

בסיכום הכולל אאודי A1 עדיפה במעט, ומתאימה לכם אם מחיר הקנייה, שמירת הערך וסיכון גניבה נמוך חשובים במיוחד. יונדאי איוניק עשויה להיות הבחירה המתאימה יותר אם אתם נותנים עדיפות לעלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון, ביצועים ומכירה מהירה. לפני קניית איוניק שמופיעה כשנת 2023, בדקו מדוע שנת הרישום חריגה, וכן את היסטוריית השימוש והטיפולים במערכת ההיברידית. באאודי בדקו את התיבה, את הנוחות בנסיעה ואת רמת האבזור של הרכב המסוים.

איזה רכב זול יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

אאודי A1 2023 (₪128,900 לעומת ₪134,450). אאודי A1 זולה יותר לרכישה: ₪128,900 לעומת ₪134,450 לאיוניק. הפער נותן לכם יתרון במחיר הכניסה, אך אינו מבטל את יתרונות האיוניק בעלויות השוטפות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

אאודי A1 2023 (4.1% בשנה לעומת 15.9% בשנה). אאודי A1 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 4.1% לעומת 15.9% באיוניק. בפועל, זהו יתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי איוניק עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי. היתרון חשוב במיוחד אם אתם מתכננים להחזיק ברכב ולנסוע בו לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). יונדאי איוניק מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1, לעומת 6 כריות אוויר באאודי A1. אלה נתונים מסוגים שונים, ולכן כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות ואת מפרט הרכב המסוים.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 14). יונדאי איוניק עדיפה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 14 באאודי. הפער בקבוצת הזיהום משמעותי למי שההשפעה הסביבתית חשובה להם.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (141 כ"ס לעומת 122 כ"ס). יונדאי איוניק מובילה בהספק, עם 141 כ״ס לעומת 122 כ״ס באאודי A1. לאאודי יש גם אופי זריז והתנהגות דינמית, אך לאיוניק יתרון בהספק.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

אאודי A1 2023 (3.1 ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 ל-1,000 רכבים). אאודי A1 מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.1 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את החשיפה לגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (30 ימים לעומת 40 ימים). יונדאי איוניק נמכרת מהר יותר, בתוך 30 ימים לעומת 40 ימים לאאודי A1. היתרון עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אף שהזמן בפועל תלוי במצב הרכב ובמחיר המבוקש.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

יונדאי איוניק 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי איוניק מובילה במדד המוניטין, אף שבכל אחת מהסקירות מופיעים 6 יתרונות. כדאי לקרוא את חוות הדעת ולבחון גם את מצב הרכב הספציפי, ולא להסיק מהנתון הזה לבדו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי A1 או יונדאי איוניק?

אאודי A1 2023 (267 על הכביש לעומת 17 על הכביש). אאודי A1 נפוצה יותר בכביש, עם 267 רכבים לעומת 17 איוניק. הפער עשוי להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי לגבי האאודי, אך אינו מעיד כשלעצמו על איכות הרכב.

אאודי A1 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי איוניק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם