בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

אם מחיר קנייה, בטיחות, ביצועים, מכירה מהירה ואבזור חשובים לכם, הדולפין היא הבחירה המתאימה יותר, ובנוסף היא זולה יותר לרכישה. קחו בחשבון שבנסיעת מבחן כדאי לבדוק במיוחד את נוחות הנסיעה, המיזוג ותפעול המסך, ולוודא שטווח הנסיעה והטעינה מתאימים לכם. המגאן עדיפה למי שמעדיפים ירידת ערך מתונה יותר ונוחות ומרחב של גרסת הדיזל; בביקורות צוין לה חיסכון בדלק. לפני קנייה של מגאן חשוב לאמת את גרסת ההנעה והרישום המדויק, ולבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והתיבה.

מחיר רכישה: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: ₪86,700
  • רנו מגאן 2024: ₪111,800

הדולפין עולה ₪86,700 לעומת ₪111,800 למגאן, כך שפער המחיר של ₪25,100 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב. חשוב לבדוק את מצב הרכב והאחריות שנותרה, במיוחד ברכב חשמלי משומש.

שמירת ערך: רנו מגאן 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 21.5% בשנה
  • רנו מגאן 2024: 18.4% בשנה

המגאן מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 18.4% לעומת 21.5% בדולפין. בפועל, לפי הנתונים האלה המגאן צפויה לאבד ערך בקצב מתון יותר, אף שמחירה ההתחלתי גבוה יותר.

אמינות: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 0 ריקולים
  • רנו מגאן 2024: 0 ריקולים

לשתיהן 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון במספר הריקולים. זה לא מבטיח אמינות לאורך זמן: בדולפין חשוב לבדוק את מצב הסוללה והאחריות, ובמגאן את גרסת המנוע, התיבה והיסטוריית הטיפולים.

בטיחות: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: ציון בטיחות 9.5
  • רנו מגאן 2024: ציון בטיחות 2

הדולפין מובילה עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 2 למגאן. זה פער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי; כדאי גם לוודא אילו מערכות בטיחות מותקנות ברכב המסוים.

ביצועים: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 204 כ"ס
  • רנו מגאן 2024: 128 כ"ס

לדולפין 204 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן, והיא מציעה יותר כוח וביצועים. עם זאת, במבחן נמדדו לדולפין כ-330 ק״מ בפועל, פחות מהטווח המוצהר של 427 ק״מ, ולכן כדאי להתחשב בצורכי הנסיעה והטעינה שלכם.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 5 מושבים
  • רנו מגאן 2024: 5 מושבים

שתיהן מציעות 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחת מהן. בבדיקה בפועל שימו לב לנוחות הישיבה ולנפח המטען, ובדולפין תא המטען הוא 345 ליטר.

מהירות מכירה: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 16 ימים
  • רנו מגאן 2024: 40 ימים

הדולפין נמכרה בממוצע בתוך 16 ימים לעומת 40 ימים למגאן. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר של הדולפין, אם תרצו למכור אותה בהמשך.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 6 יתרונות
  • רנו מגאן 2024: 5 יתרונות

בדולפין צוינו 6 יתרונות לעומת 5 במגאן, יתרון קטן במספר היתרונות שצוינו. אלה לא מחליפים בדיקה של מצב הרכב והתרשמותכם בנסיעת מבחן.

פופולריות בכביש: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 4,492 על הכביש
  • רנו מגאן 2024: 1,006 על הכביש

יש 4,492 דולפין על הכביש לעומת 1,006 מגאן. הדולפין נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינו מעיד כשלעצמו על מצב כל רכב משומש.

טכנולוגיה ונוחות: בי.ווי.די דולפין 2024

  • בי.ווי.די דולפין 2024: 6 מערכות
  • רנו מגאן 2024: 5 מערכות

בדולפין 6 מערכות לעומת 5 במגאן, ולכן היא מציעה יתרון קטן בכמות המערכות. לצד האבזור, בדקו אם תפעול המסך והמיזוג נוחים לכם, שכן בביקורות על הדולפין צוינו קשיי תפעול ומיזוג חלש ורועש.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די דולפין 2024: מתאימה למי שמחפשים חשמלית משומשת במחיר נמוך יותר, עם ביצועים חזקים, ציון בטיחות גבוה ואבזור עשיר, ויש להם פתרון טעינה מתאים.
  • רנו מגאן 2024: מתאימה למי שמעדיפים מגאן דיזל נוחה וחסכונית בנסיעות, ומוכנים לבדוק בקפידה את גרסת הרכב, התיבה והיסטוריית התחזוקה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

אם מחיר קנייה, בטיחות, ביצועים, מכירה מהירה ואבזור חשובים לכם, הדולפין היא הבחירה המתאימה יותר, ובנוסף היא זולה יותר לרכישה. קחו בחשבון שבנסיעת מבחן כדאי לבדוק במיוחד את נוחות הנסיעה, המיזוג ותפעול המסך, ולוודא שטווח הנסיעה והטעינה מתאימים לכם. המגאן עדיפה למי שמעדיפים ירידת ערך מתונה יותר ונוחות ומרחב של גרסת הדיזל; בביקורות צוין לה חיסכון בדלק. לפני קנייה של מגאן חשוב לאמת את גרסת ההנעה והרישום המדויק, ולבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והתיבה.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (₪86,700 לעומת ₪111,800). הדולפין עולה ₪86,700 לעומת ₪111,800 למגאן, כך שפער המחיר של ₪25,100 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב. חשוב לבדוק את מצב הרכב והאחריות שנותרה, במיוחד ברכב חשמלי משומש.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (18.4% בשנה לעומת 21.5% בשנה). המגאן מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 18.4% לעומת 21.5% בדולפין. בפועל, לפי הנתונים האלה המגאן צפויה לאבד ערך בקצב מתון יותר, אף שמחירה ההתחלתי גבוה יותר.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 2). הדולפין מובילה עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 2 למגאן. זה פער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי; כדאי גם לוודא אילו מערכות בטיחות מותקנות ברכב המסוים.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (204 כ"ס לעומת 128 כ"ס). לדולפין 204 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן, והיא מציעה יותר כוח וביצועים. עם זאת, במבחן נמדדו לדולפין כ-330 ק״מ בפועל, פחות מהטווח המוצהר של 427 ק״מ, ולכן כדאי להתחשב בצורכי הנסיעה והטעינה שלכם.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (16 ימים לעומת 40 ימים). הדולפין נמכרה בממוצע בתוך 16 ימים לעומת 40 ימים למגאן. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר של הדולפין, אם תרצו למכור אותה בהמשך.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (4,492 על הכביש לעומת 1,006 על הכביש). יש 4,492 דולפין על הכביש לעומת 1,006 מגאן. הדולפין נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב, אך אינו מעיד כשלעצמו על מצב כל רכב משומש.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, בי.ווי.די דולפין או רנו מגאן?

בי.ווי.די דולפין 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). בדולפין 6 מערכות לעומת 5 במגאן, ולכן היא מציעה יתרון קטן בכמות המערכות. לצד האבזור, בדקו אם תפעול המסך והמיזוג נוחים לכם, שכן בביקורות על הדולפין צוינו קשיי תפעול ומיזוג חלש ורועש.

בי.ווי.די דולפין בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

רנו מגאן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם