אאודי Q3 או ב.מ.וו X4? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
ב.מ.וו X4 היא הבחירה הכוללת העדיפה, במיוחד אם חשובים לכם ביצועים, מוניטין, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. אאודי Q3 עדיפה אם מחיר הרכישה, בטיחות, זיהום נמוך יותר ומכירה מהירה חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה־X4 יקרה יותר לרכישה ופחות שימושית מאחור בגלל קו הגג, בעוד שגם ה־Q3 יקרה לאחזקה ומידע האמינות ארוך הטווח שלה עדיין מוגבל. כדאי לבחור לפי סדר החשיבות שלכם, ולא רק לפי היתרון הכולל של ה־X4.
מחיר רכישה: אאודי Q3 2026
- אאודי Q3 2026: ₪335,000
- ב.מ.וו X4 2026: ₪430,000
אאודי Q3 מובילה במחיר רכישה של ₪335,000 לעומת ₪430,000 ל־ב.מ.וו X4. הפער של ₪95,000 הופך את האאודי לבחירה נגישה יותר מלכתחילה.
שמירת ערך: ב.מ.וו X4 2026
- אאודי Q3 2026: 14.5% בשנה
- ב.מ.וו X4 2026: 13.4% בשנה
ב.מ.וו X4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 13.4% בשנה לעומת 14.5% באאודי Q3. בפועל, שיעור נמוך יותר פירושו שחיקה מתונה יותר בערך הרכב.
עלויות אחזקה: תיקו
- אאודי Q3 2026: דרגה 5 מתוך 5
- ב.מ.וו X4 2026: דרגה 5 מתוך 5
שתיהן בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין יתרון מעשי לאחת מהן לפי מדד זה.
אמינות: תיקו
- אאודי Q3 2026: 0 ריקולים
- ב.מ.וו X4 2026: 0 ריקולים
לשתיהן 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון לאחת מהן. עם זאת, מדובר בדגמים חדשים יחסית, והמידע על אמינות ארוכת טווח מוגבל.
בטיחות: אאודי Q3 2026
- אאודי Q3 2026: ציון בטיחות 4
- ב.מ.וו X4 2026: ציון בטיחות 3
אאודי Q3 מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 בב.מ.וו X4. זהו יתרון למי שמעדיפים דירוג בטיחות גבוה יותר.
חיסכון ואיכות סביבה: אאודי Q3 2026
- אאודי Q3 2026: קבוצת זיהום 14
- ב.מ.וו X4 2026: קבוצת זיהום 15
אאודי Q3 מובילה בקבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15 בב.מ.וו X4. מדובר ביתרון מתון במדד הזיהום.
ביצועים: ב.מ.וו X4 2026
- אאודי Q3 2026: 164 כ"ס
- ב.מ.וו X4 2026: 248 כ"ס
ב.מ.וו X4 מובילה עם 248 כ״ס לעומת 164 כ״ס באאודי Q3. הפער מורגש למי שמחפשים כוח זמין וביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- אאודי Q3 2026: 5 מושבים
- ב.מ.וו X4 2026: 5 מושבים
שתיהן מציעות 5 מושבים, ולכן אין יתרון במספר המקומות. בפועל, קו הגג המשתפל של ה־X4 מצמצם את מרווח הראש מאחור ופוגע מעט בשימושיות.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X4 2026
- אאודי Q3 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
- ב.מ.וו X4 2026: 4.1 ל-1,000 רכבים
ב.מ.וו X4 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.1 ל־1,000 רכבים לעומת 6.3 ל־1,000 באאודי Q3.
מהירות מכירה: אאודי Q3 2026
- אאודי Q3 2026: 35 ימים
- ב.מ.וו X4 2026: 36 ימים
אאודי Q3 נמכרת מהר יותר, עם 35 ימים לעומת 36 ימים בב.מ.וו X4. הפער של יום קטן, ולכן שתיהן קרובות במדד הזה.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X4 2026
- אאודי Q3 2026: 7 יתרונות
- ב.מ.וו X4 2026: 6 יתרונות
ב.מ.וו X4 מובילה במוניטין ובשביעות רצון. ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לב.מ.וו לעומת 7 לאאודי, כך שההובלה אינה מתבטאת במספר היתרונות המוצגים.
פופולריות בכביש: ב.מ.וו X4 2026
- אאודי Q3 2026: 59 על הכביש
- ב.מ.וו X4 2026: 360 על הכביש
ב.מ.וו X4 נפוצה יותר בכביש, עם 360 רכבים לעומת 59 אאודי Q3. תפוצה גדולה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי ניסיון ושוק יד שנייה פעיל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- אאודי Q3 2026: 6 מערכות
- ב.מ.וו X4 2026: 6 מערכות
לשתיהן 6 מערכות טכנולוגיה ונוחות, ולכן אין יתרון לפי מספר המערכות. ה־Q3 מציעה תא נוסעים טכנולוגי, ואילו ה־X4 מתאפיינת בבידוד רעשים טוב ובאבזור עשיר.
למי מתאים כל רכב
- אאודי Q3 2026: אאודי Q3 מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר פרימיום קומפקטי במחיר רכישה נמוך יותר, עם דירוג בטיחות עדיף, תא נוסעים טכנולוגי ושימושיות טובה.
- ב.מ.וו X4 2026: ב.מ.וו X4 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר־קופה ספורטיבי וחזק, עם שמירת ערך, מוניטין ופופולריות עדיפים, ומוכנים לשלם יותר ולהתפשר על מרווח הראש מאחור.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 היא הבחירה הכוללת העדיפה, במיוחד אם חשובים לכם ביצועים, מוניטין, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. אאודי Q3 עדיפה אם מחיר הרכישה, בטיחות, זיהום נמוך יותר ומכירה מהירה חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה־X4 יקרה יותר לרכישה ופחות שימושית מאחור בגלל קו הגג, בעוד שגם ה־Q3 יקרה לאחזקה ומידע האמינות ארוך הטווח שלה עדיין מוגבל. כדאי לבחור לפי סדר החשיבות שלכם, ולא רק לפי היתרון הכולל של ה־X4.
איזה רכב זול יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
אאודי Q3 2026 (₪335,000 לעומת ₪430,000). אאודי Q3 מובילה במחיר רכישה של ₪335,000 לעומת ₪430,000 ל־ב.מ.וו X4. הפער של ₪95,000 הופך את האאודי לבחירה נגישה יותר מלכתחילה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 2026 (13.4% בשנה לעומת 14.5% בשנה). ב.מ.וו X4 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 13.4% בשנה לעומת 14.5% באאודי Q3. בפועל, שיעור נמוך יותר פירושו שחיקה מתונה יותר בערך הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
אאודי Q3 2026 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3). אאודי Q3 מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 בב.מ.וו X4. זהו יתרון למי שמעדיפים דירוג בטיחות גבוה יותר.
איזה רכב חסכוני יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
אאודי Q3 2026 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). אאודי Q3 מובילה בקבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15 בב.מ.וו X4. מדובר ביתרון מתון במדד הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 2026 (248 כ"ס לעומת 164 כ"ס). ב.מ.וו X4 מובילה עם 248 כ״ס לעומת 164 כ״ס באאודי Q3. הפער מורגש למי שמחפשים כוח זמין וביצועים חזקים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 2026 (4.1 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). ב.מ.וו X4 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.1 ל־1,000 רכבים לעומת 6.3 ל־1,000 באאודי Q3.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
אאודי Q3 2026 (35 ימים לעומת 36 ימים). אאודי Q3 נמכרת מהר יותר, עם 35 ימים לעומת 36 ימים בב.מ.וו X4. הפער של יום קטן, ולכן שתיהן קרובות במדד הזה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 2026 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). ב.מ.וו X4 מובילה במוניטין ובשביעות רצון. ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לב.מ.וו לעומת 7 לאאודי, כך שההובלה אינה מתבטאת במספר היתרונות המוצגים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q3 או ב.מ.וו X4?
ב.מ.וו X4 2026 (360 על הכביש לעומת 59 על הכביש). ב.מ.וו X4 נפוצה יותר בכביש, עם 360 רכבים לעומת 59 אאודי Q3. תפוצה גדולה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי ניסיון ושוק יד שנייה פעיל.
אאודי Q3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ב.מ.וו X4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות