אאודי Q5 או ב.מ.וו X3? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

אין מנצח כולל ברור בין אאודי Q5 לב.מ.וו X3. ה-Q5 מתאימה לכם יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, פחות ריקולים ושיעור גניבה נמוך יותר; היא עולה ₪257,880 לעומת ₪347,450. ה-X3 עדיפה אם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות וחיסכון סביבתי חשובים לכם יותר, וגם נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג. לפני החלטה בדקו את תת-הדגם המדויק ואת היסטוריית הטיפולים, משום שקיימות גרסאות שונות והמידע על אמינות ארוכת טווח מוגבל.

מחיר רכישה: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: ₪257,880
  • ב.מ.וו X3 2024: ₪347,450

אאודי Q5 מובילה במחיר רכישה של ₪257,880 לעומת ₪347,450 לב.מ.וו X3. הפער של ₪89,570 הופך את האאודי לבחירה הנגישה יותר בקנייה.

שמירת ערך: ב.מ.וו X3 2024

  • אאודי Q5 2024: 16.9% בשנה
  • ב.מ.וו X3 2024: 8.4% בשנה

ב.מ.וו X3 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.4% לעומת 16.9% באאודי Q5. בפועל, זהו יתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ב.מ.וו X3 2024

  • אאודי Q5 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • ב.מ.וו X3 2024: דרגה 1 מתוך 5

ב.מ.וו X3 מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי Q5. זה מצביע על פער לטובת הב.מ.וו בהוצאות השוטפות, אף שעלויות מדויקות לטיפולים לא נמסרו.

אמינות: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: 0 ריקולים
  • ב.מ.וו X3 2024: 6 ריקולים

אאודי Q5 מובילה במדד הזה עם 0 ריקולים לעומת 6 בב.מ.וו X3. זהו יתרון לפי נתון הריקולים, אך אין בכך לבדו כדי לקבוע אמינות ארוכת טווח, וביקורות הדגמים מציינות שמידע כזה מוגבל.

בטיחות: ב.מ.וו X3 2024

  • אאודי Q5 2024: ציון בטיחות 1
  • ב.מ.וו X3 2024: ציון בטיחות 3

ב.מ.וו X3 מובילה, עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 באאודי Q5. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא של הב.מ.וו.

חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו X3 2024

  • אאודי Q5 2024: קבוצת זיהום 15
  • ב.מ.וו X3 2024: קבוצת זיהום 2

ב.מ.וו X3 מובילה בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 15 באאודי Q5. הפער מצביע על יתרון משמעותי לב.מ.וו במדד הסביבתי.

ביצועים: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: 265 כ"ס
  • ב.מ.וו X3 2024: 184 כ"ס

אאודי Q5 מובילה עם 265 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו X3. זהו יתרון ברור בכוח המנוע, ומתאים למי שמעדיפים ביצועים חזקים יותר.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אאודי Q5 2024: 5 מושבים
  • ב.מ.וו X3 2024: 5 מושבים

אין יתרון ברור לאחד הדגמים לפי הנתונים המוצגים: בשניהם 5 מושבים. בביקורות, ה-X3 מתוארת כמרווחת מאחור, בעוד שב-Q5 צוין מרווח מוגבל יחסית מאחור, ולכן כדאי לבדוק את המרחב בפועל בהתאם לצרכים שלכם.

סיכון גניבה: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: 5.2 ל-1,000 רכבים
  • ב.מ.וו X3 2024: 6.6 ל-1,000 רכבים

אאודי Q5 מובילה עם 5.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.6 בב.מ.וו X3. שיעור נמוך יותר פירושו יתרון לאאודי במדד סיכון הגניבה.

מהירות מכירה: ב.מ.וו X3 2024

  • אאודי Q5 2024: 40 ימים
  • ב.מ.וו X3 2024: 34 ימים

ב.מ.וו X3 נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג: 34 ימים לעומת 40 ימים באאודי Q5. הפער קטן יחסית, אך עשוי להקל על מכירה עתידית של הב.מ.וו.

מוניטין ושביעות רצון: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: 6 יתרונות
  • ב.מ.וו X3 2024: 7 יתרונות

אאודי Q5 היא המנצחת שנקבעה במדד הזה, אך הערכים המוצגים הם 6 יתרונות לאאודי ו-7 לב.מ.וו X3. לכן אי אפשר להסביר את יתרון האאודי באמצעות ספירת היתרונות הזאת לבדה.

פופולריות בכביש: אאודי Q5 2024

  • אאודי Q5 2024: 225 על הכביש
  • ב.מ.וו X3 2024: 109 על הכביש

אאודי Q5 מובילה בפופולריות, עם 225 רכבים על הכביש לעומת 109 לב.מ.וו X3. נוכחות גבוהה יותר עשויה להקל על השוואת רכבים והיכרות עם הדגם בשוק המקומי.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי Q5 2024: 6 מערכות
  • ב.מ.וו X3 2024: 6 מערכות

אין יתרון ברור לאחד הדגמים: בשניהם מצוינות 6 מערכות. הביקורות מתארות את תא הנוסעים של ה-Q5 כטכנולוגי ואת ה-X3 כבעל אבזור נוחות ובטיחות עשיר ברמות הגימור המתאימות.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי Q5 2024: אאודי Q5 מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV פרימיום עם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים ואיכות נסיעה גבוהה, ומוכנים להביא בחשבון עלויות אחזקה גבוהות יותר.
  • ב.מ.וו X3 2024: ב.מ.וו X3 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים שמירת ערך, אחזקה חסכונית יותר, בטיחות וחיסכון סביבתי, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אין מנצח כולל ברור בין אאודי Q5 לב.מ.וו X3. ה-Q5 מתאימה לכם יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, פחות ריקולים ושיעור גניבה נמוך יותר; היא עולה ₪257,880 לעומת ₪347,450. ה-X3 עדיפה אם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות וחיסכון סביבתי חשובים לכם יותר, וגם נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג. לפני החלטה בדקו את תת-הדגם המדויק ואת היסטוריית הטיפולים, משום שקיימות גרסאות שונות והמידע על אמינות ארוכת טווח מוגבל.

איזה רכב זול יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (₪257,880 לעומת ₪347,450). אאודי Q5 מובילה במחיר רכישה של ₪257,880 לעומת ₪347,450 לב.מ.וו X3. הפער של ₪89,570 הופך את האאודי לבחירה הנגישה יותר בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

ב.מ.וו X3 2024 (8.4% בשנה לעומת 16.9% בשנה). ב.מ.וו X3 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.4% לעומת 16.9% באאודי Q5. בפועל, זהו יתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

ב.מ.וו X3 2024 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ב.מ.וו X3 מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי Q5. זה מצביע על פער לטובת הב.מ.וו בהוצאות השוטפות, אף שעלויות מדויקות לטיפולים לא נמסרו.

איזה רכב אמין יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (0 ריקולים לעומת 6 ריקולים). אאודי Q5 מובילה במדד הזה עם 0 ריקולים לעומת 6 בב.מ.וו X3. זהו יתרון לפי נתון הריקולים, אך אין בכך לבדו כדי לקבוע אמינות ארוכת טווח, וביקורות הדגמים מציינות שמידע כזה מוגבל.

איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

ב.מ.וו X3 2024 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). ב.מ.וו X3 מובילה, עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 באאודי Q5. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא של הב.מ.וו.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

ב.מ.וו X3 2024 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15). ב.מ.וו X3 מובילה בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 15 באאודי Q5. הפער מצביע על יתרון משמעותי לב.מ.וו במדד הסביבתי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (265 כ"ס לעומת 184 כ"ס). אאודי Q5 מובילה עם 265 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו X3. זהו יתרון ברור בכוח המנוע, ומתאים למי שמעדיפים ביצועים חזקים יותר.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (5.2 ל-1,000 רכבים לעומת 6.6 ל-1,000 רכבים). אאודי Q5 מובילה עם 5.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.6 בב.מ.וו X3. שיעור נמוך יותר פירושו יתרון לאאודי במדד סיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

ב.מ.וו X3 2024 (34 ימים לעומת 40 ימים). ב.מ.וו X3 נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג: 34 ימים לעומת 40 ימים באאודי Q5. הפער קטן יחסית, אך עשוי להקל על מכירה עתידית של הב.מ.וו.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). אאודי Q5 היא המנצחת שנקבעה במדד הזה, אך הערכים המוצגים הם 6 יתרונות לאאודי ו-7 לב.מ.וו X3. לכן אי אפשר להסביר את יתרון האאודי באמצעות ספירת היתרונות הזאת לבדה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q5 או ב.מ.וו X3?

אאודי Q5 2024 (225 על הכביש לעומת 109 על הכביש). אאודי Q5 מובילה בפופולריות, עם 225 רכבים על הכביש לעומת 109 לב.מ.וו X3. נוכחות גבוהה יותר עשויה להקל על השוואת רכבים והיכרות עם הדגם בשוק המקומי.

אאודי Q5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ב.מ.וו X3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם