אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

ב.מ.וו סדרה 3 היא בחירה כוללת טובה למי שמעדיפים עלויות אחזקה וזיהום נמוכים יותר, פופולריות בכביש וחוויית נהיגה מהנה. אאודי A4 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, הספק גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. בשתי המכוניות יש 5 מושבים, אך המרווח מאחור מוגבל; בב.מ.וו הנוחות בעיר קשיחה יחסית, ובאאודי נוחות הנסיעה אינה מצטיינת. בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב, ובאאודי שימו לב במיוחד למערכות החשמל והמיזוג ולפעולת תיבת ההילוכים.

מחיר רכישה: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: ₪187,499
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: ₪210,000

אאודי A4 זולה יותר לרכישה: ₪187,499 לעומת ₪210,000 בב.מ.וו. הפער של ₪22,501 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 4.9% בשנה
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 14.5% בשנה

לאאודי יתרון בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית היא 4.9%, לעומת 14.5% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב בעוד כמה שנים.

עלויות אחזקה: ב.מ.וו סדרה 3 2023

  • אאודי A4 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: דרגה 1 מתוך 5

ב.מ.וו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי. המשמעות היא יתרון ברור לב.מ.וו בסעיף הזה, אך כדאי להביא בחשבון שגם רכב פרימיום עשוי להיות יקר לטיפול.

אמינות: תיקו

  • אאודי A4 2023: 0 ריקולים
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 0 ריקולים

בשני הדגמים מופיעים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי הנתון הזה. בבדיקה של רכב משומש, היסטוריית טיפולים ובדיקה מקצועית עדיין חשובות.

בטיחות: תיקו

  • אאודי A4 2023: ציון בטיחות 2
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: ציון בטיחות 2

שני הדגמים מציגים ציון בטיחות 2, ולכן אין ביניהם פער לפי המדד הזה.

חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו סדרה 3 2023

  • אאודי A4 2023: קבוצת זיהום 14
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: קבוצת זיהום 2

ב.מ.וו מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 14 באאודי. זהו פער ברור במדד הזיהום, אך הוא אינו מפרט את צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 208 כ"ס
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 184 כ"ס

לאאודי יתרון בהספק, עם 208 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו. היא מתאימה יותר אם הביצועים הם שיקול מרכזי, אף שגם הב.מ.וו מתוארת כמכונית מנהלים זריזה ומהנה לנהיגה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • אאודי A4 2023: 5 מושבים
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 5 מושבים

לשני הדגמים 5 מושבים, ואין בנתון הזה יתרון לאחד מהם. בפועל, חוות הדעת מציינות מרווח אחורי מוגבל בשניהם.

סיכון גניבה: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 6.5 ל-1,000 רכבים
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 9.9 ל-1,000 רכבים

לאאודי שיעור גניבות נמוך יותר: 6.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 9.9 ל-1,000 בב.מ.וו. הפער מצביע על סיכון נמוך יותר לאאודי לפי המדד הזה.

מהירות מכירה: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 37 ימים
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 40 ימים

האאודי נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 37 ימים לעומת 40 ימים בב.מ.וו. הפער קטן, אך מעניק לאאודי יתרון במהירות המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: אאודי A4 2023

  • אאודי A4 2023: 7 יתרונות
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 6 יתרונות

לאאודי יתרון קטן במספר היתרונות שצוינו, 7 לעומת 6 בב.מ.וו. זהו פער מצומצם, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

פופולריות בכביש: ב.מ.וו סדרה 3 2023

  • אאודי A4 2023: 223 על הכביש
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 394 על הכביש

ב.מ.וו נפוצה יותר בכביש, עם 394 רכבים לעומת 223 אאודי. הפופולריות עשויה להיות שיקול עבורכם, אך היא אינה מעידה כשלעצמה על איכות או אמינות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אאודי A4 2023: 6 מערכות
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: 6 מערכות

בשני הדגמים מצוינות 6 מערכות, כך שאין יתרון לפי מספר המערכות. חוות הדעת מתארות באאודי מולטימדיה נוחה, ואילו בב.מ.וו סביבת נהג מודרנית אך תפעול שמבוסס יותר על תפריטים.

למי מתאים כל רכב

  • אאודי A4 2023: אאודי A4 מתאימה לכם אם אתם רוצים מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר והספק גבוה, ומוכנים להביא בחשבון עלויות תחזוקה גבוהות ונוחות נסיעה שאינה מצטיינת.
  • ב.מ.וו סדרה 3 2023: ב.מ.וו סדרה 3 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים עלויות אחזקה וזיהום נמוכים יותר, מכונית נפוצה ומהנה לנהיגה, ומוכנים לשלם יותר ברכישה ולהסתדר עם נוחות עירונית קשיחה ותפעול דרך המסך.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

ב.מ.וו סדרה 3 היא בחירה כוללת טובה למי שמעדיפים עלויות אחזקה וזיהום נמוכים יותר, פופולריות בכביש וחוויית נהיגה מהנה. אאודי A4 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, הספק גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. בשתי המכוניות יש 5 מושבים, אך המרווח מאחור מוגבל; בב.מ.וו הנוחות בעיר קשיחה יחסית, ובאאודי נוחות הנסיעה אינה מצטיינת. בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב, ובאאודי שימו לב במיוחד למערכות החשמל והמיזוג ולפעולת תיבת ההילוכים.

איזה רכב זול יותר, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (₪187,499 לעומת ₪210,000). אאודי A4 זולה יותר לרכישה: ₪187,499 לעומת ₪210,000 בב.מ.וו. הפער של ₪22,501 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (4.9% בשנה לעומת 14.5% בשנה). לאאודי יתרון בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית היא 4.9%, לעומת 14.5% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב בעוד כמה שנים.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

ב.מ.וו סדרה 3 2023 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ב.מ.וו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאודי. המשמעות היא יתרון ברור לב.מ.וו בסעיף הזה, אך כדאי להביא בחשבון שגם רכב פרימיום עשוי להיות יקר לטיפול.

איזה רכב חסכוני יותר, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

ב.מ.וו סדרה 3 2023 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14). ב.מ.וו מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 14 באאודי. זהו פער ברור במדד הזיהום, אך הוא אינו מפרט את צריכת הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (208 כ"ס לעומת 184 כ"ס). לאאודי יתרון בהספק, עם 208 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו. היא מתאימה יותר אם הביצועים הם שיקול מרכזי, אף שגם הב.מ.וו מתוארת כמכונית מנהלים זריזה ומהנה לנהיגה.

איזה רכב נגנב פחות, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (6.5 ל-1,000 רכבים לעומת 9.9 ל-1,000 רכבים). לאאודי שיעור גניבות נמוך יותר: 6.5 ל-1,000 רכבים, לעומת 9.9 ל-1,000 בב.מ.וו. הפער מצביע על סיכון נמוך יותר לאאודי לפי המדד הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (37 ימים לעומת 40 ימים). האאודי נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 37 ימים לעומת 40 ימים בב.מ.וו. הפער קטן, אך מעניק לאאודי יתרון במהירות המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

אאודי A4 2023 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לאאודי יתרון קטן במספר היתרונות שצוינו, 7 לעומת 6 בב.מ.וו. זהו פער מצומצם, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי A4 או ב.מ.וו סדרה 3?

ב.מ.וו סדרה 3 2023 (394 על הכביש לעומת 223 על הכביש). ב.מ.וו נפוצה יותר בכביש, עם 394 רכבים לעומת 223 אאודי. הפופולריות עשויה להיות שיקול עבורכם, אך היא אינה מעידה כשלעצמה על איכות או אמינות.

אאודי A4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ב.מ.וו סדרה 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם