יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

בסיכום העדיפויות שבהן יש מוביל, טסלה מודל 3 בולטת בשמירת ערך, ביצועים, סיכון גניבה, מהירות מכירה, מוניטין ופופולריות. איוניק 6 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות ומדד האמינות חשובים לכם יותר; היא גם מציעה מרווח רגליים טוב מאחור וטעינת DC מהירה מאוד בתנאים מתאימים. לפני החלטה, בדקו את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים וטיפול בריקולים, ונסו את נוחות הנסיעה והשליטה במערכות. בחרו במודל 3 אם חשובה לכם במיוחד שמירת ערך ומכירה מהירה, ובאיוניק 6 אם אתם מעדיפים להוציא פחות בקנייה ולתת משקל גבוה יותר לבטיחות.

מחיר רכישה: יונדאי איוניק 6 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: ₪159,950
  • טסלה מודל 3 2024: ₪179,212

יונדאי איוניק 6 זולה יותר לרכישה: ₪159,950 לעומת ₪179,212 לטסלה מודל 3. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 13.2% בשנה
  • טסלה מודל 3 2024: 7.4% בשנה

טסלה מודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך שנתית של 7.4% לעומת 13.2% באיוניק 6. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

אמינות: יונדאי איוניק 6 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 1 ריקולים
  • טסלה מודל 3 2024: 4 ריקולים

איוניק 6 מובילה במדד האמינות, עם ריקול אחד לעומת ארבעה במודל 3. כדאי לבדוק שהריקולים הרלוונטיים לרכב הספציפי טופלו; מספר הריקולים לבדו אינו מבטיח אמינות ארוכת טווח.

בטיחות: יונדאי איוניק 6 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: ציון בטיחות 9.25
  • טסלה מודל 3 2024: ציון בטיחות 3

איוניק 6 מובילה בציון הבטיחות המופיע בהשוואה: 9.25 לעומת 3 במודל 3. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו פער שכדאי לתת לו משקל.

ביצועים: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 228 כ"ס
  • טסלה מודל 3 2024: 270 כ"ס

טסלה מודל 3 חזקה יותר, עם 270 כ״ס לעומת 228 כ״ס באיוניק 6. היתרון מתאים למי שמחפש תגובה וביצועים נמרצים יותר.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי איוניק 6 2024: 5 מושבים
  • טסלה מודל 3 2024: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים חמישה מושבים, ולכן מספר המקומות זהה. באיוניק 6 מצוין מרווח רגליים טוב מאחור, ואילו למודל 3 תא מטען שימושי; בדקו את מרווח הראש ואת נוחות ההעמסה שמתאימים לכם.

סיכון גניבה: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 41.3 ל-1,000 רכבים
  • טסלה מודל 3 2024: 0.5 ל-1,000 רכבים

טסלה מודל 3 מובילה בסיכון הגניבה, עם 0.5 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק 6. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלות הביטוח לרכב המסוים.

מהירות מכירה: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 39 ימים
  • טסלה מודל 3 2024: 20 ימים

טסלה מודל 3 נמכרת מהר יותר: 20 ימים לעומת 39 ימים לאיוניק 6. הדבר עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אך אינו מבטיח את מחיר המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 8 יתרונות
  • טסלה מודל 3 2024: 7 יתרונות

טסלה מודל 3 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שבאיוניק 6 מופיעים 8 יתרונות לעומת 7 במודל 3. לכן כדאי להתייחס גם להתרשמות שלכם בנסיעת מבחן ובבדיקת הרכב הספציפי.

פופולריות בכביש: טסלה מודל 3 2024

  • יונדאי איוניק 6 2024: 562 על הכביש
  • טסלה מודל 3 2024: 3,902 על הכביש

טסלה מודל 3 נפוצה יותר בכביש, עם 3,902 רכבים לעומת 562 איוניק 6. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי איוניק 6 2024: 6 מערכות
  • טסלה מודל 3 2024: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה. באיוניק 6 יש לקחת בחשבון הנדסת אנוש שדורשת הסתגלות, ובמודל 3 רבות מהפעולות נעשות דרך המסך.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי איוניק 6 2024: יונדאי איוניק 6 מתאימה למי שמחפש סדאן חשמלית שקטה ומרווחת, עם מחיר רכישה נמוך יותר, מרווח רגליים טוב מאחור וטעינה מהירה, ומוכן להתפשר על תא מטען קטן יחסית ותמרון עירוני פחות נוח.
  • טסלה מודל 3 2024: טסלה מודל 3 מתאימה למי שמעדיף ביצועים, שמירת ערך, נפוצות ומכירה מהירה, ומוכן להתרגל לתפעול שרובו דרך מסך ולנסיעה פחות נוחה בכבישים משובשים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

בסיכום העדיפויות שבהן יש מוביל, טסלה מודל 3 בולטת בשמירת ערך, ביצועים, סיכון גניבה, מהירות מכירה, מוניטין ופופולריות. איוניק 6 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות ומדד האמינות חשובים לכם יותר; היא גם מציעה מרווח רגליים טוב מאחור וטעינת DC מהירה מאוד בתנאים מתאימים. לפני החלטה, בדקו את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים וטיפול בריקולים, ונסו את נוחות הנסיעה והשליטה במערכות. בחרו במודל 3 אם חשובה לכם במיוחד שמירת ערך ומכירה מהירה, ובאיוניק 6 אם אתם מעדיפים להוציא פחות בקנייה ולתת משקל גבוה יותר לבטיחות.

איזה רכב זול יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

יונדאי איוניק 6 2024 (₪159,950 לעומת ₪179,212). יונדאי איוניק 6 זולה יותר לרכישה: ₪159,950 לעומת ₪179,212 לטסלה מודל 3. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (7.4% בשנה לעומת 13.2% בשנה). טסלה מודל 3 מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך שנתית של 7.4% לעומת 13.2% באיוניק 6. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

יונדאי איוניק 6 2024 (1 ריקולים לעומת 4 ריקולים). איוניק 6 מובילה במדד האמינות, עם ריקול אחד לעומת ארבעה במודל 3. כדאי לבדוק שהריקולים הרלוונטיים לרכב הספציפי טופלו; מספר הריקולים לבדו אינו מבטיח אמינות ארוכת טווח.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

יונדאי איוניק 6 2024 (ציון בטיחות 9.25 לעומת ציון בטיחות 3). איוניק 6 מובילה בציון הבטיחות המופיע בהשוואה: 9.25 לעומת 3 במודל 3. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו פער שכדאי לתת לו משקל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (270 כ"ס לעומת 228 כ"ס). טסלה מודל 3 חזקה יותר, עם 270 כ״ס לעומת 228 כ״ס באיוניק 6. היתרון מתאים למי שמחפש תגובה וביצועים נמרצים יותר.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 ל-1,000 רכבים). טסלה מודל 3 מובילה בסיכון הגניבה, עם 0.5 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק 6. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלות הביטוח לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (20 ימים לעומת 39 ימים). טסלה מודל 3 נמכרת מהר יותר: 20 ימים לעומת 39 ימים לאיוניק 6. הדבר עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אך אינו מבטיח את מחיר המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (7 יתרונות לעומת 8 יתרונות). טסלה מודל 3 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שבאיוניק 6 מופיעים 8 יתרונות לעומת 7 במודל 3. לכן כדאי להתייחס גם להתרשמות שלכם בנסיעת מבחן ובבדיקת הרכב הספציפי.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי איוניק 6 או טסלה מודל 3?

טסלה מודל 3 2024 (3,902 על הכביש לעומת 562 על הכביש). טסלה מודל 3 נפוצה יותר בכביש, עם 3,902 רכבים לעומת 562 איוניק 6. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

יונדאי איוניק 6 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טסלה מודל 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם