ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES? השוואה מלאה 2019
ההמלצה שלנו
ב.מ.וו סדרה 3 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים, התנהגות כביש, קבוצת זיהום נמוכה יותר ושמירת ערך, והיא גם מובילה בתוצאה הכוללת. לקסוס ES עדיפה אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר, ומכוונים לנסיעה נינוחה. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות ההנעה: ב-330e את הסוללה, ובלקסוס את המערכת ההיברידית. בשתי המכוניות בדיקה מקצועית של הרכב המסוים חשובה במיוחד, לאור גילן ועלויות התחזוקה של רכבי יוקרה.
מחיר רכישה: לקסוס ES 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: ₪139,000
- לקסוס ES 2019: ₪126,200
לקסוס ES 2019 מובילה במחיר הקנייה: ₪126,200 לעומת ₪139,000 לב.מ.וו סדרה 3. הפער של ₪12,800 לטובת הלקסוס משאיר לכם יותר מתקציב הרכישה.
שמירת ערך: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 9.1% בשנה
- לקסוס ES 2019: 9.2% בשנה
ב.מ.וו סדרה 3 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.1% בשנה לעומת 9.2% בלקסוס ES. הפער קטן, כך שההבדל הצפוי בשמירת הערך אינו גדול.
עלויות אחזקה: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: דרגה 1 מתוך 5
- לקסוס ES 2019: דרגה 2 מתוך 5
ב.מ.וו מובילה בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בלקסוס. עם זאת, חשוב להביא בחשבון שביקורות על הסדרה 3 מציינות חלפים, טיפולים וביטוח יקרים ביחס לרכב עממי.
אמינות: לקסוס ES 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 1 ריקולים
- לקסוס ES 2019: 0 ריקולים
לקסוס ES מובילה באמינות: לא מופיעים לה ריקולים, לעומת ריקול אחד בב.מ.וו. ברכב משומש כדאי בכל מקרה לבדוק היסטוריית טיפולים ואת מצב מערכת ההנעה ההיברידית או סוללת הפלאג-אין, לפי הדגם.
בטיחות: לקסוס ES 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: ציון בטיחות 1
- לקסוס ES 2019: ציון בטיחות 2
לקסוס ES מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1 בב.מ.וו. ביקורות על שתיהן מציינות דירוג של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP, ולכן בדקו גם את מערכות הבטיחות והתקינות שלהן ברכב המסוים.
חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: קבוצת זיהום 2
- לקסוס ES 2019: קבוצת זיהום 5
ב.מ.וו מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 5 בלקסוס. בפועל, זהו יתרון בסיווג הזיהום, ולא נתון שמאפשר לבדו להשוות צריכת דלק בין גרסאות.
ביצועים: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 184 כ"ס
- לקסוס ES 2019: 178 כ"ס
ב.מ.וו מובילה בביצועים, עם 184 כ״ס לעומת 178 כ״ס בלקסוס ES. הפער של 6 כ״ס קטן, אבל אופי הנהיגה של הב.מ.וו גם חד וספורטיבי יותר, בעוד הלקסוס מכוונת לשיוט נינוח.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 5 מושבים
- לקסוס ES 2019: 5 מושבים
בשתי המכוניות יש 5 מושבים, והן מובילות יחד במרחב ובשימושיות למשפחה. ההבדל בפועל תלוי בצרכים שלכם ובגרסה, ובב.מ.וו 330e כדאי לבדוק את תא המטען, שעלול להיות רדוד יותר בגלל הסוללות.
סיכון גניבה: לקסוס ES 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 9.9 ל-1,000 רכבים
- לקסוס ES 2019: 1.0 ל-1,000 רכבים
לקסוס ES מובילה בסיכון הגניבה: 1.0 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 9.9 בב.מ.וו סדרה 3. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ותנאי המיגון.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 6 יתרונות
- לקסוס ES 2019: 6 יתרונות
ב.מ.וו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שבשתי המכוניות מצוינים 6 יתרונות. מספר היתרונות זהה, ולכן מהנתון הזה לבדו לא עולה מהו הפער המעשי בין הדגמים.
פופולריות בכביש: ב.מ.וו סדרה 3 2019
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 308 על הכביש
- לקסוס ES 2019: 137 על הכביש
ב.מ.וו נפוצה יותר בכביש, עם 308 מכוניות לעומת 137 לקסוס ES. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע ובעלי מקצוע שמכירים את הדגם, אך אינה מעידה בפני עצמה על מצב הרכב.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: 6 מערכות
- לקסוס ES 2019: 6 מערכות
שתי המכוניות מובילות יחד בטכנולוגיה ובנוחות, עם 6 מערכות בכל אחת. בביקורות מצוינת מולטימדיה מיושנת בלקסוס, בעוד שבב.מ.וו יש לבדוק שהאבזור בגרסה המסוימת מספק ושמערכת שמירת הנתיב מתאימה לכם.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו סדרה 3 2019: ב.מ.וו סדרה 3 2019 מתאימה לכם אם אתם מחפשים חוויית נהיגה חדה, ביצועים טובים ואבזור איכותי, ומוכנים לנוחות נוקשה יחסית ולעלויות חלפים ותחזוקה גבוהות.
- לקסוס ES 2019: לקסוס ES 2019 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים סלון מרווחת ונינוחה, מחיר רכישה נמוך יותר ומוניטין של אמינות, ולא מחפשים אופי נהיגה ספורטיבי או ממשק מולטימדיה עדכני.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים, התנהגות כביש, קבוצת זיהום נמוכה יותר ושמירת ערך, והיא גם מובילה בתוצאה הכוללת. לקסוס ES עדיפה אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר, ומכוונים לנסיעה נינוחה. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות ההנעה: ב-330e את הסוללה, ובלקסוס את המערכת ההיברידית. בשתי המכוניות בדיקה מקצועית של הרכב המסוים חשובה במיוחד, לאור גילן ועלויות התחזוקה של רכבי יוקרה.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
לקסוס ES 2019 (₪126,200 לעומת ₪139,000). לקסוס ES 2019 מובילה במחיר הקנייה: ₪126,200 לעומת ₪139,000 לב.מ.וו סדרה 3. הפער של ₪12,800 לטובת הלקסוס משאיר לכם יותר מתקציב הרכישה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (9.1% בשנה לעומת 9.2% בשנה). ב.מ.וו סדרה 3 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.1% בשנה לעומת 9.2% בלקסוס ES. הפער קטן, כך שההבדל הצפוי בשמירת הערך אינו גדול.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5). ב.מ.וו מובילה בעלויות האחזקה, בדירוג דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בלקסוס. עם זאת, חשוב להביא בחשבון שביקורות על הסדרה 3 מציינות חלפים, טיפולים וביטוח יקרים ביחס לרכב עממי.
איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
לקסוס ES 2019 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לקסוס ES מובילה באמינות: לא מופיעים לה ריקולים, לעומת ריקול אחד בב.מ.וו. ברכב משומש כדאי בכל מקרה לבדוק היסטוריית טיפולים ואת מצב מערכת ההנעה ההיברידית או סוללת הפלאג-אין, לפי הדגם.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
לקסוס ES 2019 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). לקסוס ES מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1 בב.מ.וו. ביקורות על שתיהן מציינות דירוג של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP, ולכן בדקו גם את מערכות הבטיחות והתקינות שלהן ברכב המסוים.
איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 5). ב.מ.וו מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 5 בלקסוס. בפועל, זהו יתרון בסיווג הזיהום, ולא נתון שמאפשר לבדו להשוות צריכת דלק בין גרסאות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (184 כ"ס לעומת 178 כ"ס). ב.מ.וו מובילה בביצועים, עם 184 כ״ס לעומת 178 כ״ס בלקסוס ES. הפער של 6 כ״ס קטן, אבל אופי הנהיגה של הב.מ.וו גם חד וספורטיבי יותר, בעוד הלקסוס מכוונת לשיוט נינוח.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
לקסוס ES 2019 (1.0 ל-1,000 רכבים לעומת 9.9 ל-1,000 רכבים). לקסוס ES מובילה בסיכון הגניבה: 1.0 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 9.9 בב.מ.וו סדרה 3. זהו פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ותנאי המיגון.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ב.מ.וו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שבשתי המכוניות מצוינים 6 יתרונות. מספר היתרונות זהה, ולכן מהנתון הזה לבדו לא עולה מהו הפער המעשי בין הדגמים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו סדרה 3 או לקסוס ES?
ב.מ.וו סדרה 3 2019 (308 על הכביש לעומת 137 על הכביש). ב.מ.וו נפוצה יותר בכביש, עם 308 מכוניות לעומת 137 לקסוס ES. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע ובעלי מקצוע שמכירים את הדגם, אך אינה מעידה בפני עצמה על מצב הרכב.
ב.מ.וו סדרה 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
לקסוס ES בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות