אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק? השוואה מלאה 2019
ההמלצה שלנו
האיוניק היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון, מכירה מהירה ופופולריות. לפני רכישה, בדקו היטב את המערכת ההיברידית, המצמד והיסטוריית הטיפולים, כי תקלות במכלולים האלה עלולות להיות יקרות. הג׳ולייטה עדיפה אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר. היא גם עשויה להתאים למי שמחפש עיצוב ואופי נהיגה ייחודיים, ומוכן להביא בחשבון שוק יד שנייה מצומצם ועלויות תחזוקה שאינן בהכרח נמוכות.
מחיר רכישה: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: ₪57,112
- יונדאי איוניק 2019: ₪64,900
הג׳ולייטה זולה יותר לרכישה: ₪57,112 לעומת ₪64,900 לאיוניק. הפער של ₪7,788 נותן לכם יתרון במחיר הכניסה, אך לא מבטיח שהאחזקה תהיה זולה יותר.
שמירת ערך: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 14.6% בשנה
- יונדאי איוניק 2019: 11.6% בשנה
האיוניק מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 11.6% בשנה לעומת 14.6% בג׳ולייטה. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך הבעלות.
עלויות אחזקה: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: דרגה 5 מתוך 5
- יונדאי איוניק 2019: דרגה 1 מתוך 5
האיוניק מובילה בעלויות האחזקה: דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג׳ולייטה. עם זאת, מערכת היברידית מתיישנת עלולה להביא להוצאות משמעותיות, ולכן חשוב לבדוק אותה היטב.
אמינות: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 0 ריקולים
- יונדאי איוניק 2019: 2 ריקולים
הג׳ולייטה מובילה לפי נתוני הריקולים, עם 0 לעומת 2 באיוניק. זה לא מבטיח אמינות של רכב מסוים, ולכן עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ולבצע בדיקה מקצועית.
בטיחות: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 6 כריות אוויר
- יונדאי איוניק 2019: ציון בטיחות 1
האיוניק מובילה בעדיפות הבטיחות; הערך שלה מופיע כ״ציון בטיחות 1״, לעומת 6 כריות אוויר בג׳ולייטה. בביקורות מצוינים לאיוניק 5 כוכבים במבחן EuroNCAP, לצד ציוני בטיחות סותרים לג׳ולייטה.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: קבוצת זיהום 15
- יונדאי איוניק 2019: קבוצת זיהום 3
האיוניק מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 15 בג׳ולייטה. הפער מצביע על יתרון ברור לאיוניק במדד הזיהום.
ביצועים: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 170 כ"ס
- יונדאי איוניק 2019: 141 כ"ס
הג׳ולייטה מובילה בביצועים, עם 170 כ״ס לעומת 141 כ״ס באיוניק. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם כוח ואופי נהיגה דינמי, בעוד שהאיוניק מכוונת יותר ליעילות.
מרחב ומשפחה: תיקו
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 5 מושבים
- יונדאי איוניק 2019: 5 מושבים
לשתי המכוניות 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון לפי הנתון הזה. בביקורות מצוין שהמרווח מאחור בג׳ולייטה אינו נקודת חוזקה, וגם באיוניק מרווח הראש מאחור עלול להיות גבולי לגבוהים.
סיכון גניבה: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 3.4 ל-1,000 רכבים
- יונדאי איוניק 2019: 41.3 ל-1,000 רכבים
הג׳ולייטה מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו פער משמעותי לטובת הג׳ולייטה במדד הזה.
מהירות מכירה: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 40 ימים
- יונדאי איוניק 2019: 28 ימים
האיוניק נמכרת מהר יותר לפי הנתון הזה: 28 ימים לעומת 40 ימים לג׳ולייטה. משמעות הדבר היא יתרון לאיוניק כשיגיע הזמן למכור.
מוניטין ושביעות רצון: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 6 יתרונות
- יונדאי איוניק 2019: 8 יתרונות
הג׳ולייטה מובילה בעדיפות המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות מודגשים העיצוב הייחודי, המנועים החזקים ואיכות החומרים, לצד שוק יד שנייה מצומצם יחסית.
פופולריות בכביש: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 171 על הכביש
- יונדאי איוניק 2019: 10,205 על הכביש
האיוניק נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 10,205 מכוניות לעומת 171 ג׳ולייטות. הפער עשוי להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים פוטנציאליים, אך הוא גם אומר שהג׳ולייטה נדירה יותר.
טכנולוגיה ונוחות: יונדאי איוניק 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 4 מערכות
- יונדאי איוניק 2019: 5 מערכות
האיוניק מובילה במספר המערכות המצוינות: 5 לעומת 4 בג׳ולייטה. בדגמי מתיחת הפנים שלה יש גם מולטימדיה מקורית עם CarPlay ו-Android Auto.
למי מתאים כל רכב
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: הג׳ולייטה מתאימה לכם אם אתם רוצים משפחתית קומפקטית בעלת עיצוב ייחודי, יותר כוח ומחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים להתפשר על חיסכון ועל זמינות בשוק היד השנייה.
- יונדאי איוניק 2019: האיוניק מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית חסכונית, מאובזרת ונפוצה, עם שמירת ערך ומכירה מהירה, ומקפידים לבדוק היטב את מצב המערכת ההיברידית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
האיוניק היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, עלויות אחזקה, בטיחות, חיסכון, מכירה מהירה ופופולריות. לפני רכישה, בדקו היטב את המערכת ההיברידית, המצמד והיסטוריית הטיפולים, כי תקלות במכלולים האלה עלולות להיות יקרות. הג׳ולייטה עדיפה אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, פחות ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר. היא גם עשויה להתאים למי שמחפש עיצוב ואופי נהיגה ייחודיים, ומוכן להביא בחשבון שוק יד שנייה מצומצם ועלויות תחזוקה שאינן בהכרח נמוכות.
איזה רכב זול יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (₪57,112 לעומת ₪64,900). הג׳ולייטה זולה יותר לרכישה: ₪57,112 לעומת ₪64,900 לאיוניק. הפער של ₪7,788 נותן לכם יתרון במחיר הכניסה, אך לא מבטיח שהאחזקה תהיה זולה יותר.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (11.6% בשנה לעומת 14.6% בשנה). האיוניק מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 11.6% בשנה לעומת 14.6% בג׳ולייטה. בפועל, שיעור ירידה נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך הבעלות.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האיוניק מובילה בעלויות האחזקה: דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג׳ולייטה. עם זאת, מערכת היברידית מתיישנת עלולה להביא להוצאות משמעותיות, ולכן חשוב לבדוק אותה היטב.
איזה רכב אמין יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). הג׳ולייטה מובילה לפי נתוני הריקולים, עם 0 לעומת 2 באיוניק. זה לא מבטיח אמינות של רכב מסוים, ולכן עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ולבצע בדיקה מקצועית.
איזה רכב בטיחותי יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). האיוניק מובילה בעדיפות הבטיחות; הערך שלה מופיע כ״ציון בטיחות 1״, לעומת 6 כריות אוויר בג׳ולייטה. בביקורות מצוינים לאיוניק 5 כוכבים במבחן EuroNCAP, לצד ציוני בטיחות סותרים לג׳ולייטה.
איזה רכב חסכוני יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 15). האיוניק מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה: קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 15 בג׳ולייטה. הפער מצביע על יתרון ברור לאיוניק במדד הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (170 כ"ס לעומת 141 כ"ס). הג׳ולייטה מובילה בביצועים, עם 170 כ״ס לעומת 141 כ״ס באיוניק. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם כוח ואופי נהיגה דינמי, בעוד שהאיוניק מכוונת יותר ליעילות.
איזה רכב נגנב פחות, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 41.3 ל-1,000 רכבים). הג׳ולייטה מובילה בסיכון הגניבה, עם 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 41.3 באיוניק. זהו פער משמעותי לטובת הג׳ולייטה במדד הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (28 ימים לעומת 40 ימים). האיוניק נמכרת מהר יותר לפי הנתון הזה: 28 ימים לעומת 40 ימים לג׳ולייטה. משמעות הדבר היא יתרון לאיוניק כשיגיע הזמן למכור.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). הג׳ולייטה מובילה בעדיפות המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות מודגשים העיצוב הייחודי, המנועים החזקים ואיכות החומרים, לצד שוק יד שנייה מצומצם יחסית.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (10,205 על הכביש לעומת 171 על הכביש). האיוניק נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 10,205 מכוניות לעומת 171 ג׳ולייטות. הפער עשוי להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים פוטנציאליים, אך הוא גם אומר שהג׳ולייטה נדירה יותר.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי איוניק?
יונדאי איוניק 2019 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). האיוניק מובילה במספר המערכות המצוינות: 5 לעומת 4 בג׳ולייטה. בדגמי מתיחת הפנים שלה יש גם מולטימדיה מקורית עם CarPlay ו-Android Auto.
אלפא רומיאו ג'ולייטה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי איוניק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות