טסלה מודל Y או זיקר 001? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

הזיקר 001 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר קנייה נמוך יותר, הספק גבוה יותר וציון בטיחות גבוה יותר. טסלה מודל Y עדיפה למי שמעדיפים רכב נפוץ יותר, ורוצים ליהנות ממרחב משפחתי, גישה לרשת הסופרצ׳ארג׳ר וטווח בין-עירוני שנמדד בכ-450 ק״מ במבחן. בטסלה כדאי להביא בחשבון שתפעול המיזוג נעשה דרך המסך ושאין תמיכה מובנית ב-Android Auto או Apple CarPlay. אם חשובות לכם נדירות, עוצמה והמחיר, בחרו בזיקר; אם חשובה לכם הפופולריות ותשתית הטעינה של טסלה, מודל Y עשויה להתאים יותר.

מחיר רכישה: זיקר 001 2025

  • טסלה מודל Y 2025: ₪265,000
  • זיקר 001 2025: ₪255,000

הזיקר 001 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪255,000 לעומת ₪265,000 לטסלה, פער של ₪10,000. זה יתרון ישיר בתקציב הקנייה.

אמינות: זיקר 001 2025

  • טסלה מודל Y 2025: 1 ריקולים
  • זיקר 001 2025: 0 ריקולים

לזיקר 001 אין ריקולים, לעומת ריקול אחד לטסלה. זהו יתרון במספר הריקולים המתועד, אך לא מעיד לבדו על אמינות ארוכת טווח.

בטיחות: זיקר 001 2025

  • טסלה מודל Y 2025: ציון בטיחות 6.5
  • זיקר 001 2025: ציון בטיחות 10.5

לזיקר 001 ציון בטיחות 10.5, לעומת 6.5 לטסלה. הפער מצביע על יתרון לזיקר במדד הבטיחות המוצג.

ביצועים: זיקר 001 2025

  • טסלה מודל Y 2025: 299 כ"ס
  • זיקר 001 2025: 544 כ"ס

לזיקר 001 הספק של 544 כ״ס, לעומת 299 כ״ס לטסלה. הפער משמעותי למי שמחפשים כוח ותאוצה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • טסלה מודל Y 2025: 5 מושבים
  • זיקר 001 2025: 5 מושבים

שתיהן מציעות חמישה מושבים, ולכן אין הבדל במספר המקומות. שתיהן מתאימות למשפחה שזקוקה לרכב עם חמישה מושבים.

פופולריות בכביש: טסלה מודל Y 2025

  • טסלה מודל Y 2025: 4,079 על הכביש
  • זיקר 001 2025: 591 על הכביש

לטסלה מודל Y יש 4,079 רכבים על הכביש, לעומת 591 לזיקר 001. לכן קל יותר למצוא את מודל Y בכבישי ישראל, ואילו הזיקר נדירה יותר.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • טסלה מודל Y 2025: 6 מערכות
  • זיקר 001 2025: 6 מערכות

לשתיהן 6 מערכות, כך שאין יתרון במספר המערכות המוצג. כדאי להשוות את אופן התפעול והנוחות בפועל, שכן בטסלה רוב התפעול נעשה דרך המסך.

למי מתאים כל רכב

  • טסלה מודל Y 2025: טסלה מודל Y מתאימה למשפחות שמחפשות קרוסאובר חשמלי מרווח ונפוץ, ומעריכות גישה לרשת הסופרצ׳ארג׳ר.
  • זיקר 001 2025: זיקר 001 מתאימה למי שמחפשים רכב חשמלי עם הספק גבוה ומחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים לבחור בדגם פחות נפוץ.

שאלות נפוצות

מה עדיף, טסלה מודל Y או זיקר 001?

הזיקר 001 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר קנייה נמוך יותר, הספק גבוה יותר וציון בטיחות גבוה יותר. טסלה מודל Y עדיפה למי שמעדיפים רכב נפוץ יותר, ורוצים ליהנות ממרחב משפחתי, גישה לרשת הסופרצ׳ארג׳ר וטווח בין-עירוני שנמדד בכ-450 ק״מ במבחן. בטסלה כדאי להביא בחשבון שתפעול המיזוג נעשה דרך המסך ושאין תמיכה מובנית ב-Android Auto או Apple CarPlay. אם חשובות לכם נדירות, עוצמה והמחיר, בחרו בזיקר; אם חשובה לכם הפופולריות ותשתית הטעינה של טסלה, מודל Y עשויה להתאים יותר.

איזה רכב זול יותר, טסלה מודל Y או זיקר 001?

זיקר 001 2025 (₪255,000 לעומת ₪265,000). הזיקר 001 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪255,000 לעומת ₪265,000 לטסלה, פער של ₪10,000. זה יתרון ישיר בתקציב הקנייה.

איזה רכב אמין יותר, טסלה מודל Y או זיקר 001?

זיקר 001 2025 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לזיקר 001 אין ריקולים, לעומת ריקול אחד לטסלה. זהו יתרון במספר הריקולים המתועד, אך לא מעיד לבדו על אמינות ארוכת טווח.

איזה רכב בטיחותי יותר, טסלה מודל Y או זיקר 001?

זיקר 001 2025 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). לזיקר 001 ציון בטיחות 10.5, לעומת 6.5 לטסלה. הפער מצביע על יתרון לזיקר במדד הבטיחות המוצג.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, טסלה מודל Y או זיקר 001?

זיקר 001 2025 (544 כ"ס לעומת 299 כ"ס). לזיקר 001 הספק של 544 כ״ס, לעומת 299 כ״ס לטסלה. הפער משמעותי למי שמחפשים כוח ותאוצה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, טסלה מודל Y או זיקר 001?

טסלה מודל Y 2025 (4,079 על הכביש לעומת 591 על הכביש). לטסלה מודל Y יש 4,079 רכבים על הכביש, לעומת 591 לזיקר 001. לכן קל יותר למצוא את מודל Y בכבישי ישראל, ואילו הזיקר נדירה יותר.

טסלה מודל Y בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

זיקר 001 בקצרה · הכל על הדגם

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם