רנו מגאן או סיאט איביזה? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

בסיכום, סיאט איביזה 2024 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר וביצועים חזקים בגרסת 1.5 ליטר. רנו מגאן עדיפה אם אתם מעדיפים יותר מרחב, את נתוני הבטיחות והזיהום שלה, ובייחוד אם מצאתם גרסת דיזל שמורה. לפני החלטה בדקו את גרסת המנוע והגיר המדויקת, היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ההילוכים בנסיעה איטית. בשתי המכוניות הנתונים על ריקולים ועלויות אחזקה דומים, ולכן מצב הרכב המסוים חשוב במיוחד.

מחיר רכישה: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: ₪111,800
  • סיאט איביזה 2024: ₪99,500

סיאט איביזה 2024 זולה יותר לרכישה: ₪99,500 לעומת ₪111,800 לרנו מגאן. הפער הוא ₪12,300 לטובת האיביזה.

שמירת ערך: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: 18.4% בשנה
  • סיאט איביזה 2024: 13.0% בשנה

האיביזה מובילה עם נתון שנתי של 13.0% לעומת 18.4% במגאן. זהו פער לטובת האיביזה בשמירת הערך, אך כדאי לבדוק גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים.

עלויות אחזקה: תיקו

  • רנו מגאן 2024: דרגה 3 מתוך 5
  • סיאט איביזה 2024: דרגה 3 מתוך 5

אין כאן יתרון לאחד הרכבים: שניהם בדרגה 3 מתוך 5 בעלויות אחזקה. ההוצאות בפועל תלויות בין היתר בגרסה, במצב הרכב ובתחזוקה שלו.

אמינות: תיקו

  • רנו מגאן 2024: 0 ריקולים
  • סיאט איביזה 2024: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך לבדו אינו מעיד על היסטוריית תקלות מלאה, ולכן חשוב לבדוק את הרכב הספציפי ואת הטיפולים שעבר.

בטיחות: רנו מגאן 2024

  • רנו מגאן 2024: ציון בטיחות 2
  • סיאט איביזה 2024: ציון בטיחות 1

המגאן מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 באיביזה. בבדיקה של רכב משומש ודאו אילו מערכות בטיחות קיימות בפועל בגרסה המסוימת.

חיסכון ואיכות סביבה: רנו מגאן 2024

  • רנו מגאן 2024: קבוצת זיהום 8
  • סיאט איביזה 2024: קבוצת זיהום 9

המגאן מובילה: קבוצת הזיהום שלה היא 8, לעומת 9 באיביזה. בגרסת הדיזל של המגאן מצוינת גם צריכת דלק טובה, אך כדאי להביא בחשבון את תחזוקת מערכות הזיהום.

ביצועים: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: 128 כ"ס
  • סיאט איביזה 2024: 150 כ"ס

האיביזה מובילה עם 150 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן. הפער מורגש ביתרון כוח, בפרט אם מדובר באיביזה בגרסת 1.5 ליטר.

מרחב ומשפחה: רנו מגאן 2024

  • רנו מגאן 2024: 5 מושבים
  • סיאט איביזה 2024: 5 מושבים

שני הרכבים מציעים 5 מושבים, אך המגאן מתוארת כמרווחת יותר ובעלת תא מטען שימושי. האיביזה מרווחת יחסית לסופרמיני, אך המושב האחורי צפוף במיוחד לנוסע שלישי.

מהירות מכירה: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: 39 ימים
  • סיאט איביזה 2024: 26 ימים

האיביזה צפויה להימכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 39 ימים למגאן. מדובר בפער של 13 ימים לטובת האיביזה.

מוניטין ושביעות רצון: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: 5 יתרונות
  • סיאט איביזה 2024: 8 יתרונות

לאיביזה דווחו 8 יתרונות לעומת 5 למגאן. חוות הדעת על האיביזה מדגישות שימושיות, התנהגות כביש ואבזור, לצד פשרות בנוחות ובאיכות החומרים.

פופולריות בכביש: סיאט איביזה 2024

  • רנו מגאן 2024: 1,006 על הכביש
  • סיאט איביזה 2024: 2,139 על הכביש

האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 2,139 רכבים לעומת 1,006 מגאן. הפער עשוי להפוך את האיביזה לבחירה מוכרת וקלה יותר להשוואה בשוק המשומשות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • רנו מגאן 2024: 5 מערכות
  • סיאט איביזה 2024: 5 מערכות

אין יתרון לאחד הרכבים במספר המערכות: בשניהם מצוינות 5 מערכות. בדקו את האבזור בפועל ברכב שאתם שוקלים, שכן הוא עשוי להשתנות בין גרסאות.

למי מתאים כל רכב

  • רנו מגאן 2024: רנו מגאן 2024 מתאימה לכם אם אתם מחפשים יותר מרחב ונוחות, ומעדיפים את נתוני הבטיחות והזיהום שלה, במיוחד בגרסת דיזל שמורה.
  • סיאט איביזה 2024: סיאט איביזה 2024 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב זול יותר לרכישה, זריז ופופולרי, עם מכירה מהירה יותר, ומוכנים להתפשר על נוחות הנסיעה ואיכות החומרים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, רנו מגאן או סיאט איביזה?

בסיכום, סיאט איביזה 2024 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה יותר וביצועים חזקים בגרסת 1.5 ליטר. רנו מגאן עדיפה אם אתם מעדיפים יותר מרחב, את נתוני הבטיחות והזיהום שלה, ובייחוד אם מצאתם גרסת דיזל שמורה. לפני החלטה בדקו את גרסת המנוע והגיר המדויקת, היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ההילוכים בנסיעה איטית. בשתי המכוניות הנתונים על ריקולים ועלויות אחזקה דומים, ולכן מצב הרכב המסוים חשוב במיוחד.

איזה רכב זול יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (₪99,500 לעומת ₪111,800). סיאט איביזה 2024 זולה יותר לרכישה: ₪99,500 לעומת ₪111,800 לרנו מגאן. הפער הוא ₪12,300 לטובת האיביזה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (13.0% בשנה לעומת 18.4% בשנה). האיביזה מובילה עם נתון שנתי של 13.0% לעומת 18.4% במגאן. זהו פער לטובת האיביזה בשמירת הערך, אך כדאי לבדוק גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים.

איזה רכב בטיחותי יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

רנו מגאן 2024 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). המגאן מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 באיביזה. בבדיקה של רכב משומש ודאו אילו מערכות בטיחות קיימות בפועל בגרסה המסוימת.

איזה רכב חסכוני יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

רנו מגאן 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 9). המגאן מובילה: קבוצת הזיהום שלה היא 8, לעומת 9 באיביזה. בגרסת הדיזל של המגאן מצוינת גם צריכת דלק טובה, אך כדאי להביא בחשבון את תחזוקת מערכות הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (150 כ"ס לעומת 128 כ"ס). האיביזה מובילה עם 150 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן. הפער מורגש ביתרון כוח, בפרט אם מדובר באיביזה בגרסת 1.5 ליטר.

איזה רכב מרווח יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

רנו מגאן 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שני הרכבים מציעים 5 מושבים, אך המגאן מתוארת כמרווחת יותר ובעלת תא מטען שימושי. האיביזה מרווחת יחסית לסופרמיני, אך המושב האחורי צפוף במיוחד לנוסע שלישי.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (26 ימים לעומת 39 ימים). האיביזה צפויה להימכר מהר יותר: 26 ימים לעומת 39 ימים למגאן. מדובר בפער של 13 ימים לטובת האיביזה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (8 יתרונות לעומת 5 יתרונות). לאיביזה דווחו 8 יתרונות לעומת 5 למגאן. חוות הדעת על האיביזה מדגישות שימושיות, התנהגות כביש ואבזור, לצד פשרות בנוחות ובאיכות החומרים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, רנו מגאן או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2024 (2,139 על הכביש לעומת 1,006 על הכביש). האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 2,139 רכבים לעומת 1,006 מגאן. הפער עשוי להפוך את האיביזה לבחירה מוכרת וקלה יותר להשוואה בשוק המשומשות.

רנו מגאן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סיאט איביזה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם