פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר? השוואה מלאה 2020
ההמלצה שלנו
רנו קדג'אר 2020 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, היעדר ריקולים ברישום, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. פיג'ו 3008 עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לשמירת ערך, ביצועים, קבוצת זיהום נמוכה יותר ותפוצה בכביש. לפני קניית הפיג'ו בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת רצועת התזמון במנועי הבנזין, ובקדג'אר בדקו היטב את פעולת התיבה הדו-מצמדית, במיוחד בזחילה ובחניה. בשני המקרים, בחרו לפי מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים ולא רק לפי הדגם.
מחיר רכישה: רנו קדגא'ר 2020
- פיג'ו 3008 2020: ₪68,000
- רנו קדגא'ר 2020: ₪62,000
רנו קדג'אר 2020 זולה יותר: ₪62,000 לעומת ₪68,000 לפיג'ו 3008. הפער של ₪6,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה או להוצאות ראשוניות.
שמירת ערך: פיג'ו 3008 2020
- פיג'ו 3008 2020: 9.9% בשנה
- רנו קדגא'ר 2020: 12.7% בשנה
פיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.9% לעומת 12.7% בקדג'אר. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא במחיר מכירה עתידי גבוה יותר לפיג'ו.
עלויות אחזקה: תיקו
- פיג'ו 3008 2020: דרגה 5 מתוך 5
- רנו קדגא'ר 2020: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, ולכן אין כאן יתרון מעשי לאחד מהם.
אמינות: רנו קדגא'ר 2020
- פיג'ו 3008 2020: 14 ריקולים
- רנו קדגא'ר 2020: 0 ריקולים
רנו קדג'אר מובילה במדד הזה: לא מופיעים לה ריקולים, לעומת 14 לפיג'ו 3008. ברכישת הפיג'ו חשוב במיוחד לבדוק שכל הטיפולים הנדרשים בעקבות ריקולים בוצעו, ובשני הרכבים לבחון היטב את היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: תיקו
- פיג'ו 3008 2020: ציון בטיחות 2
- רנו קדגא'ר 2020: ציון בטיחות 2
שני הדגמים בעלי ציון בטיחות 2, כך שהנתון הזה אינו מבדיל ביניהם. בדקו את רמת הגימור והמערכות ברכב המסוים, במיוחד בקדג'אר שבה רמת הגימור הבסיסית עשויה להיות חסרה במערכות בטיחות.
חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2020
- פיג'ו 3008 2020: קבוצת זיהום 13
- רנו קדגא'ר 2020: קבוצת זיהום 14
פיג'ו 3008 מובילה בקבוצת הזיהום, 13 לעומת 14 בקדג'אר. זהו יתרון בדירוג הסביבתי, אך לא תחליף להשוואת צריכת הדלק בפועל של המנועים והגרסאות שאתם בודקים.
ביצועים: פיג'ו 3008 2020
- פיג'ו 3008 2020: 130 כ"ס
- רנו קדגא'ר 2020: 116 כ"ס
לפיג'ו 3008 מנוע בהספק 130 כ"ס, לעומת 116 כ"ס בקדג'אר. הפער נותן לפיג'ו יתרון בביצועים, בעוד שבקדג'אר הביקורות מתארות ביצועים בינוניים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- פיג'ו 3008 2020: 5 מושבים
- רנו קדגא'ר 2020: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ואין יתרון לפי הנתון הזה. בפועל, לקדג'אר תא מטען בנפח כ-470 ליטר, ולפיג'ו מרווח טוב מאחור ותא מטען שימושי וגדול.
סיכון גניבה: רנו קדגא'ר 2020
- פיג'ו 3008 2020: 8.1 ל-1,000 רכבים
- רנו קדגא'ר 2020: 6.0 ל-1,000 רכבים
רנו קדג'אר מובילה בסיכון הגניבה, עם 6.0 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זהו יתרון לקדג'אר, אך עדיין כדאי להשוות הצעות ביטוח ולבדוק את אמצעי המיגון הנדרשים.
מהירות מכירה: רנו קדגא'ר 2020
- פיג'ו 3008 2020: 39 ימים
- רנו קדגא'ר 2020: 32 ימים
רנו קדג'אר נמכרת מהר יותר: 32 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו 3008. הפער עשוי להקל עליכם למכור את הקדג'אר כשיגיע הזמן להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: רנו קדגא'ר 2020
- פיג'ו 3008 2020: 8 יתרונות
- רנו קדגא'ר 2020: 6 יתרונות
רנו קדג'אר מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לקדג'אר לעומת 8 לפיג'ו, ולכן הספירה הזו לבדה אינה מסבירה את יתרון הקדג'אר.
פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2020
- פיג'ו 3008 2020: 2,556 על הכביש
- רנו קדגא'ר 2020: 304 על הכביש
פיג'ו 3008 נפוצה יותר בכביש, עם 2,556 רכבים לעומת 304 קדג'ארים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- פיג'ו 3008 2020: 6 מערכות
- רנו קדגא'ר 2020: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי המספר הזה. בביקורות הפיג'ו מתוארת כמאובזרת ואיכותית, ואילו הקדג'אר בולטת בנוחות נסיעה ובתא נוסעים איכותי יחסית.
למי מתאים כל רכב
- פיג'ו 3008 2020: פיג'ו 3008 2020 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי מעוצב, מאובזר ובעל ביצועים טובים, ומוכנים לבדוק בקפדנות את התחזוקה ואת נושא הריקולים.
- רנו קדגא'ר 2020: רנו קדג'אר 2020 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר נוח ושימושי במחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים לבדוק היטב את התיבה ואת מערכות הדיזל ברכב המסוים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדג'אר 2020 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, היעדר ריקולים ברישום, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. פיג'ו 3008 עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לשמירת ערך, ביצועים, קבוצת זיהום נמוכה יותר ותפוצה בכביש. לפני קניית הפיג'ו בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת רצועת התזמון במנועי הבנזין, ובקדג'אר בדקו היטב את פעולת התיבה הדו-מצמדית, במיוחד בזחילה ובחניה. בשני המקרים, בחרו לפי מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים ולא רק לפי הדגם.
איזה רכב זול יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדגא'ר 2020 (₪62,000 לעומת ₪68,000). רנו קדג'אר 2020 זולה יותר: ₪62,000 לעומת ₪68,000 לפיג'ו 3008. הפער של ₪6,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה או להוצאות ראשוניות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
פיג'ו 3008 2020 (9.9% בשנה לעומת 12.7% בשנה). פיג'ו 3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.9% לעומת 12.7% בקדג'אר. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא במחיר מכירה עתידי גבוה יותר לפיג'ו.
איזה רכב אמין יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדגא'ר 2020 (0 ריקולים לעומת 14 ריקולים). רנו קדג'אר מובילה במדד הזה: לא מופיעים לה ריקולים, לעומת 14 לפיג'ו 3008. ברכישת הפיג'ו חשוב במיוחד לבדוק שכל הטיפולים הנדרשים בעקבות ריקולים בוצעו, ובשני הרכבים לבחון היטב את היסטוריית הטיפולים.
איזה רכב חסכוני יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
פיג'ו 3008 2020 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 14). פיג'ו 3008 מובילה בקבוצת הזיהום, 13 לעומת 14 בקדג'אר. זהו יתרון בדירוג הסביבתי, אך לא תחליף להשוואת צריכת הדלק בפועל של המנועים והגרסאות שאתם בודקים.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
פיג'ו 3008 2020 (130 כ"ס לעומת 116 כ"ס). לפיג'ו 3008 מנוע בהספק 130 כ"ס, לעומת 116 כ"ס בקדג'אר. הפער נותן לפיג'ו יתרון בביצועים, בעוד שבקדג'אר הביקורות מתארות ביצועים בינוניים.
איזה רכב נגנב פחות, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדגא'ר 2020 (6.0 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). רנו קדג'אר מובילה בסיכון הגניבה, עם 6.0 גניבות ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 בפיג'ו 3008. זהו יתרון לקדג'אר, אך עדיין כדאי להשוות הצעות ביטוח ולבדוק את אמצעי המיגון הנדרשים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדגא'ר 2020 (32 ימים לעומת 39 ימים). רנו קדג'אר נמכרת מהר יותר: 32 ימים לעומת 39 ימים לפיג'ו 3008. הפער עשוי להקל עליכם למכור את הקדג'אר כשיגיע הזמן להחליף רכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
רנו קדגא'ר 2020 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). רנו קדג'אר מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, ברשימת היתרונות מופיעים 6 יתרונות לקדג'אר לעומת 8 לפיג'ו, ולכן הספירה הזו לבדה אינה מסבירה את יתרון הקדג'אר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פיג'ו 3008 או רנו קדגא'ר?
פיג'ו 3008 2020 (2,556 על הכביש לעומת 304 על הכביש). פיג'ו 3008 נפוצה יותר בכביש, עם 2,556 רכבים לעומת 304 קדג'ארים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
רנו קדגא'ר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות