אופל מוקה או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים רכב פנאי משפחתי ומוכנים לשלם יותר בקנייה, ה־3008 היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא מרווחת יותר, מובילה בשמירת ערך, בעלויות אחזקה ובזיהום, ומציעה יותר מקום מאחור בגרסאות שאינן פלאג־אין. המוקה מתאימה יותר אם מחיר הרכישה, סיכון גניבה נמוך יותר, פחות ריקולים ומכירה מהירה חשובים לכם, וגם אם אתם מעדיפים רכב קטן ומעוצב. בשתיהן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים, וב־3008 להתייחס במיוחד לבדיקות המתאימות למנוע ולגרסה. לפני רכישה, בדקו את מצב הרכב הספציפי ולא רק את נתוני הדגם.

מחיר רכישה: אופל מוקה 2023

  • אופל מוקה 2023: ₪75,950
  • פיג'ו 3008 2023: ₪94,950

המוקה זולה יותר לרכישה: ₪75,950 לעומת ₪94,950 ל־3008. הפער של ₪19,000 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: 25.7% בשנה
  • פיג'ו 3008 2023: 15.0% בשנה

ה־3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 15.0% לעומת 25.7% במוקה. בפועל, זה יתרון למי שמתכננים למכור בהמשך ורוצים לצמצם את ירידת הערך.

עלויות אחזקה: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2023: דרגה 2 מתוך 5

ה־3008 מדורגת בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 במוקה. זה פער שעשוי להפוך את ה־3008 לעדיפה למי שמסתכלים על הוצאות השימוש לאורך זמן, אך כדאי לבדוק את הגרסה והיסטוריית הטיפולים.

אמינות: אופל מוקה 2023

  • אופל מוקה 2023: 2 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2023: 8 ריקולים

למוקה 2 ריקולים לעומת 8 ב־3008, ולכן היא מובילה במדד הזה. מספר ריקולים נמוך יותר אינו מבטיח אמינות, וכדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני, במיוחד ב־3008.

בטיחות: תיקו

  • אופל מוקה 2023: ציון בטיחות 2
  • פיג'ו 3008 2023: ציון בטיחות 2

שתיהן קיבלו ציון בטיחות 2, כך שאין ביניהן פער במדד הזה.

חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: קבוצת זיהום 13
  • פיג'ו 3008 2023: קבוצת זיהום 5

ה־3008 עדיפה בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 13 במוקה. זהו יתרון סביבתי ברור, אך הנתון אינו קובע לבדו את צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: אופל מוקה 2023

  • אופל מוקה 2023: 133 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2023: 130 כ"ס

המוקה מובילה עם 133 כ״ס לעומת 130 כ״ס ב־3008. הפער קטן, ושתי המכוניות מציעות ביצועים טובים; גם המוקה מתוארת כבעלת מנוע חזק יחסית.

מרחב ומשפחה: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2023: 5 מושבים

ה־3008 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. היא מתוארת כמרווחת יותר מאחור ובעלת תא מטען שימושי בגרסאות שאינן פלאג־אין, בעוד שבמוקה המושב האחורי ותא המטען פחות נדיבים.

סיכון גניבה: אופל מוקה 2023

  • אופל מוקה 2023: 5.7 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2023: 8.1 ל-1,000 רכבים

למוקה שיעור גניבה נמוך יותר, 5.7 לעומת 8.1 לכל 1,000 רכבים ב־3008. זה יתרון למי שמייחסים חשיבות לצמצום החשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: אופל מוקה 2023

  • אופל מוקה 2023: 34 ימים
  • פיג'ו 3008 2023: 39 ימים

המוקה נמכרת מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 39 ימים ל־3008. מדובר בפער של חמישה ימים, שעשוי להקל על מכירה אך אינו מעיד על מחיר המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: 6 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2023: 7 יתרונות

ה־3008 מובילה ביתרון קטן במספר היתרונות המדווחים, 7 לעומת 6 במוקה. זהו פער מצומצם, ולא תחליף לבדיקה של מצב הרכב והיסטוריית התחזוקה.

פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2023

  • אופל מוקה 2023: 675 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2023: 2,506 על הכביש

ה־3008 נפוצה יותר, עם 2,506 רכבים על הכביש לעומת 675 למוקה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים, אך חשוב לבדוק כל רכב לגופו.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • אופל מוקה 2023: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2023: 6 מערכות

לשתיהן 6 מערכות, ולכן אין ביניהן יתרון במספר המערכות. המוקה מתוארת כבעלת מסכים מודרניים ואבזור עשיר, ול־3008 מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות.

למי מתאים כל רכב

  • אופל מוקה 2023: המוקה מתאימה לכם אם אתם רוצים ג׳יפון קטן ומעוצב, עם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים טובים והתנהגות כביש מוצלחת, ולא זקוקים למרווח אחורי גדול.
  • פיג'ו 3008 2023: ה־3008 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי מרווח, מאובזר ונוח לשימוש משפחתי, ומוכנים לשלם יותר בקנייה ולבדוק היטב את היסטוריית התחזוקה והגרסה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

למי שמחפשים רכב פנאי משפחתי ומוכנים לשלם יותר בקנייה, ה־3008 היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא מרווחת יותר, מובילה בשמירת ערך, בעלויות אחזקה ובזיהום, ומציעה יותר מקום מאחור בגרסאות שאינן פלאג־אין. המוקה מתאימה יותר אם מחיר הרכישה, סיכון גניבה נמוך יותר, פחות ריקולים ומכירה מהירה חשובים לכם, וגם אם אתם מעדיפים רכב קטן ומעוצב. בשתיהן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים, וב־3008 להתייחס במיוחד לבדיקות המתאימות למנוע ולגרסה. לפני רכישה, בדקו את מצב הרכב הספציפי ולא רק את נתוני הדגם.

איזה רכב זול יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

אופל מוקה 2023 (₪75,950 לעומת ₪94,950). המוקה זולה יותר לרכישה: ₪75,950 לעומת ₪94,950 ל־3008. הפער של ₪19,000 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (15.0% בשנה לעומת 25.7% בשנה). ה־3008 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 15.0% לעומת 25.7% במוקה. בפועל, זה יתרון למי שמתכננים למכור בהמשך ורוצים לצמצם את ירידת הערך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ה־3008 מדורגת בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 במוקה. זה פער שעשוי להפוך את ה־3008 לעדיפה למי שמסתכלים על הוצאות השימוש לאורך זמן, אך כדאי לבדוק את הגרסה והיסטוריית הטיפולים.

איזה רכב אמין יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

אופל מוקה 2023 (2 ריקולים לעומת 8 ריקולים). למוקה 2 ריקולים לעומת 8 ב־3008, ולכן היא מובילה במדד הזה. מספר ריקולים נמוך יותר אינו מבטיח אמינות, וכדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני, במיוחד ב־3008.

איזה רכב חסכוני יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 13). ה־3008 עדיפה בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 13 במוקה. זהו יתרון סביבתי ברור, אך הנתון אינו קובע לבדו את צריכת הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

אופל מוקה 2023 (133 כ"ס לעומת 130 כ"ס). המוקה מובילה עם 133 כ״ס לעומת 130 כ״ס ב־3008. הפער קטן, ושתי המכוניות מציעות ביצועים טובים; גם המוקה מתוארת כבעלת מנוע חזק יחסית.

איזה רכב מרווח יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). ה־3008 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. היא מתוארת כמרווחת יותר מאחור ובעלת תא מטען שימושי בגרסאות שאינן פלאג־אין, בעוד שבמוקה המושב האחורי ותא המטען פחות נדיבים.

איזה רכב נגנב פחות, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

אופל מוקה 2023 (5.7 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). למוקה שיעור גניבה נמוך יותר, 5.7 לעומת 8.1 לכל 1,000 רכבים ב־3008. זה יתרון למי שמייחסים חשיבות לצמצום החשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

אופל מוקה 2023 (34 ימים לעומת 39 ימים). המוקה נמכרת מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 39 ימים ל־3008. מדובר בפער של חמישה ימים, שעשוי להקל על מכירה אך אינו מעיד על מחיר המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה־3008 מובילה ביתרון קטן במספר היתרונות המדווחים, 7 לעומת 6 במוקה. זהו פער מצומצם, ולא תחליף לבדיקה של מצב הרכב והיסטוריית התחזוקה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אופל מוקה או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2023 (2,506 על הכביש לעומת 675 על הכביש). ה־3008 נפוצה יותר, עם 2,506 רכבים על הכביש לעומת 675 למוקה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים, אך חשוב לבדוק כל רכב לגופו.

אופל מוקה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם