ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה? השוואה מלאה 2021

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים, הסנטרה היא הבחירה המשתלמת יותר: היא זולה ב-₪3,000, מובילה בשמירת ערך, בחיסכון ובנפוצות, וגם סיכון הגניבה שלה נמוך יותר. אם חשובים לכם יותר כוח, מרחב ונוחות בנסיעות ארוכות, האלטימה עדיפה, אך קחו בחשבון את גודלה ואת הצורך לבדוק היטב היסטוריית טיפולים וצריכת שמן. בשתי המכוניות יש 0 ריקולים, אך כדאי לבצע בדיקה מקצועית לפני הקנייה. נסיעת מבחן תעזור לכם להחליט אם נוחות האלטימה או התמורה של הסנטרה מתאימה יותר לשימוש שלכם.

מחיר רכישה: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: ₪65,000
  • ניסאן סנטרה 2021: ₪62,000

הסנטרה עולה ₪62,000 לעומת ₪65,000 לאלטימה, כך שהחיסכון בקנייה הוא ₪3,000.

שמירת ערך: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 16.0% בשנה
  • ניסאן סנטרה 2021: 10.6% בשנה

הסנטרה מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 10.6% לעומת 16.0% באלטימה. זה מצביע על שחיקה מתונה יותר בערך הסנטרה לאורך זמן.

עלויות אחזקה: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן סנטרה 2021: דרגה 4 מתוך 5

הסנטרה מובילה בהשוואת עלויות האחזקה. עם זאת, דרגות האחזקה המוצגות הן 4 מתוך 5 לסנטרה ו-5 מתוך 5 לאלטימה, ולכן כדאי לברר אילו הוצאות נכללו בהשוואה לפני הקנייה.

אמינות: תיקו

  • ניסאן אלטימה 2021: 0 ריקולים
  • ניסאן סנטרה 2021: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים, כך שאין יתרון מעשי לאחד מהם במדד הזה. בשניהם חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים; באלטימה כדאי לשים לב במיוחד לצריכת שמן בקילומטראז׳ גבוה.

בטיחות: ניסאן אלטימה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: ציון בטיחות 3
  • ניסאן סנטרה 2021: ציון בטיחות 3

האלטימה מובילה, אף שלשני הדגמים ציון בטיחות 3. לכן הערכים המוצגים אינם מראים פער בציון עצמו.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: קבוצת זיהום 14
  • ניסאן סנטרה 2021: קבוצת זיהום 12

הסנטרה מובילה בקבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 14 באלטימה. זהו יתרון במדד הסביבתי, אך לא בהכרח מעיד לבדו על הוצאות הדלק בפועל.

ביצועים: ניסאן אלטימה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 188 כ"ס
  • ניסאן סנטרה 2021: 136 כ"ס

האלטימה מציעה 188 כ״ס לעומת 136 כ״ס בסנטרה, יתרון מורגש למי שמעדיפים יותר כוח. הסנטרה מתוארת כמהנה לנהיגה, אך האלטימה חזקה יותר.

מרחב ומשפחה: ניסאן אלטימה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 5 מושבים
  • ניסאן סנטרה 2021: 5 מושבים

האלטימה מובילה במרחב ומתאימה יותר למי שזקוקים למכונית גדולה לנסיעות ולמשפחה. שתיהן בעלות 5 מושבים, אך לאלטימה תא נוסעים ותא מטען נדיבים יותר.

סיכון גניבה: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 4.5 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן סנטרה 2021: 4.0 ל-1,000 רכבים

הסנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.0 ל-1,000 רכבים לעומת 4.5 באלטימה. הפער קטן, אך הנתון נוטה לטובת הסנטרה.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן אלטימה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 6 יתרונות
  • ניסאן סנטרה 2021: 7 יתרונות

האלטימה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. פירוט היתרונות המופיע לכל דגם אינו מסביר את מקור הפער, ולכן כדאי להתרשם גם ממצב הרכב הספציפי ומנסיעת מבחן.

פופולריות בכביש: ניסאן סנטרה 2021

  • ניסאן אלטימה 2021: 196 על הכביש
  • ניסאן סנטרה 2021: 2,746 על הכביש

הסנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 2,746 רכבים לעומת 196 אלטימה. נפוצות עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, אך אינה מבטיחה מצב טוב של רכב מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן אלטימה 2021: 6 מערכות
  • ניסאן סנטרה 2021: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, ואין יתרון מספרי לאחד מהם. האלטימה מצטיינת בנוחות נסיעה ובבידוד רעשים, ואילו בסנטרה בידוד הרעשים בינוני עד חלש.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן אלטימה 2021: האלטימה מתאימה לכם אם אתם רוצים מכונית גדולה ונוחה לנסיעות ארוכות, מרחב נדיב ומנוע חזק יותר, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
  • ניסאן סנטרה 2021: הסנטרה מתאימה לכם אם אתם מחפשים סדאן משפחתית במחיר נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה יותר ונפוצות גבוהה, ומוכנים להתפשר על בידוד רעשים ותא מטען קטן יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

לרוב הקונים, הסנטרה היא הבחירה המשתלמת יותר: היא זולה ב-₪3,000, מובילה בשמירת ערך, בחיסכון ובנפוצות, וגם סיכון הגניבה שלה נמוך יותר. אם חשובים לכם יותר כוח, מרחב ונוחות בנסיעות ארוכות, האלטימה עדיפה, אך קחו בחשבון את גודלה ואת הצורך לבדוק היטב היסטוריית טיפולים וצריכת שמן. בשתי המכוניות יש 0 ריקולים, אך כדאי לבצע בדיקה מקצועית לפני הקנייה. נסיעת מבחן תעזור לכם להחליט אם נוחות האלטימה או התמורה של הסנטרה מתאימה יותר לשימוש שלכם.

איזה רכב זול יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (₪62,000 לעומת ₪65,000). הסנטרה עולה ₪62,000 לעומת ₪65,000 לאלטימה, כך שהחיסכון בקנייה הוא ₪3,000.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (10.6% בשנה לעומת 16.0% בשנה). הסנטרה מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 10.6% לעומת 16.0% באלטימה. זה מצביע על שחיקה מתונה יותר בערך הסנטרה לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הסנטרה מובילה בהשוואת עלויות האחזקה. עם זאת, דרגות האחזקה המוצגות הן 4 מתוך 5 לסנטרה ו-5 מתוך 5 לאלטימה, ולכן כדאי לברר אילו הוצאות נכללו בהשוואה לפני הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן אלטימה 2021 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 3). האלטימה מובילה, אף שלשני הדגמים ציון בטיחות 3. לכן הערכים המוצגים אינם מראים פער בציון עצמו.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 14). הסנטרה מובילה בקבוצת זיהום 12, לעומת קבוצת זיהום 14 באלטימה. זהו יתרון במדד הסביבתי, אך לא בהכרח מעיד לבדו על הוצאות הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן אלטימה 2021 (188 כ"ס לעומת 136 כ"ס). האלטימה מציעה 188 כ״ס לעומת 136 כ״ס בסנטרה, יתרון מורגש למי שמעדיפים יותר כוח. הסנטרה מתוארת כמהנה לנהיגה, אך האלטימה חזקה יותר.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן אלטימה 2021 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). האלטימה מובילה במרחב ומתאימה יותר למי שזקוקים למכונית גדולה לנסיעות ולמשפחה. שתיהן בעלות 5 מושבים, אך לאלטימה תא נוסעים ותא מטען נדיבים יותר.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (4.0 ל-1,000 רכבים לעומת 4.5 ל-1,000 רכבים). הסנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.0 ל-1,000 רכבים לעומת 4.5 באלטימה. הפער קטן, אך הנתון נוטה לטובת הסנטרה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן אלטימה 2021 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האלטימה מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. פירוט היתרונות המופיע לכל דגם אינו מסביר את מקור הפער, ולכן כדאי להתרשם גם ממצב הרכב הספציפי ומנסיעת מבחן.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן אלטימה או ניסאן סנטרה?

ניסאן סנטרה 2021 (2,746 על הכביש לעומת 196 על הכביש). הסנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 2,746 רכבים לעומת 196 אלטימה. נפוצות עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, אך אינה מבטיחה מצב טוב של רכב מסוים.

ניסאן אלטימה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן סנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם