יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
בסך הכול, ניסאן סנטרה מתאימה יותר אם אתם מחפשים משפחתית מרווחת ומאובזרת, עם ביצועים טובים יותר, יתרון בבטיחות ושמירת ערך טובה יותר. יונדאי אקסנט i25 עדיפה אם מחיר הקנייה הוא השיקול המרכזי, או אם חשובים לכם נפוצות ומכירה מהירה יותר. לפני קנייה של אחת מהן, בדקו היסטוריית טיפולים, קילומטראז׳ ואופי השימוש, משום שחלק ניכר מהמכירות של שתיהן היה לציי רכב. בסנטרה כדאי לבדוק במיוחד את מצב התיבה הרציפה ולהביא בחשבון את צריכת הדלק בפועל.
מחיר רכישה: יונדאי אקסנט i25 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: ₪77,000
- ניסאן סנטרה 2023: ₪91,900
יונדאי אקסנט i25 זולה יותר לרכישה: ₪77,000 לעומת ₪91,900 לסנטרה. הפער הוא ₪14,900, ולכן היא מתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 15.7% בשנה
- ניסאן סנטרה 2023: 9.9% בשנה
ניסאן סנטרה מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 9.9%, לעומת 15.7% באקסנט. בפועל, לפי הנתונים האלה, הסנטרה צפויה לאבד פחות מערכה בכל שנה.
עלויות אחזקה: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן סנטרה 2023: דרגה 4 מתוך 5
ניסאן סנטרה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקסנט. עם זאת, צריכת הדלק בפועל של הסנטרה עשויה להיות נקודת הוצאה משמעותית.
אמינות: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: 0 ריקולים
- ניסאן סנטרה 2023: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון מעשי לאחד מהם. בשניהם כדאי לבדוק היטב היסטוריית טיפולים, במיוחד אם שימשו בצי רכב.
בטיחות: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 6 כריות אוויר
- ניסאן סנטרה 2023: ציון בטיחות 3.75
ניסאן סנטרה מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 3.75; באקסנט מצוינות 6 כריות אוויר, אך חסרות בה מערכות בטיחות מתקדמות. למשפחה, הפער באבזור הבטיחות הוא שיקול חשוב.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: קבוצת זיהום 14
- ניסאן סנטרה 2023: קבוצת זיהום 11
ניסאן סנטרה מובילה בקבוצת הזיהום, 11 לעומת 14 באקסנט. לצד זאת, ביקורות על הסנטרה מציינות שצריכת הדלק בפועל אינה טובה במיוחד.
ביצועים: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 100 כ"ס
- ניסאן סנטרה 2023: 149 כ"ס
ניסאן סנטרה חזקה יותר, עם 149 כ״ס לעומת 100 כ״ס באקסנט. הפער מורגש בעיקר כשנדרשים ביצועים תחת עומס, אף שהתיבה הרציפה בסנטרה עשויה להיות רועשת במאמץ.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: 5 מושבים
- ניסאן סנטרה 2023: 5 מושבים
שני הדגמים מיועדים לחמישה נוסעים, ואין כאן יתרון במספר המושבים. הסנטרה מתוארת כמרווחת יותר לשימוש משפחתי, אך המרווח מאחור אינו מצטיין בכל המקורות.
סיכון גניבה: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 5.2 ל-1,000 רכבים
- ניסאן סנטרה 2023: 4.0 ל-1,000 רכבים
ניסאן סנטרה מובילה בסיכון הגניבה: 4.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. מדובר בהבדל בשיעור המדווח, ולא בהבטחה לגבי הסיכון לרכב מסוים.
מהירות מכירה: יונדאי אקסנט i25 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 24 ימים
- ניסאן סנטרה 2023: 35 ימים
יונדאי אקסנט נמכרת מהר יותר: בממוצע 24 ימים לעומת 35 ימים לסנטרה. זה עשוי להקל על מכירה עתידית, אם חשוב לכם לקצר את זמן ההמתנה לקונה.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 6 יתרונות
- ניסאן סנטרה 2023: 6 יתרונות
ניסאן סנטרה מובילה בקטגוריה, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. לכן אין פער גלוי בערך הזה, והמידע אינו מצביע על יתרון כמותי ברור.
פופולריות בכביש: יונדאי אקסנט i25 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 2,452 על הכביש
- ניסאן סנטרה 2023: 875 על הכביש
יונדאי אקסנט נפוצה יותר בכביש, עם 2,452 כלי רכב לעומת 875 סנטרה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מעידה כשלעצמה על מצב רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: ניסאן סנטרה 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 4 מערכות
- ניסאן סנטרה 2023: 6 מערכות
ניסאן סנטרה מובילה עם 6 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בביקורות הסנטרה מתוארת כמאובזרת יותר, בעוד האבזור באקסנט בסיסי.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי אקסנט i25 2023: יונדאי אקסנט i25 מתאימה לכם אם אתם רוצים להוציא פחות בקנייה, מעדיפים רכב נפוץ שקל יחסית למכור, ומוכנים להתפשר על אבזור, נוחות ומערכות בטיחות מתקדמות.
- ניסאן סנטרה 2023: ניסאן סנטרה מתאימה לכם אם אתם מחפשים סדאן משפחתית מרווחת ומאובזרת יותר, עם בטיחות וביצועים טובים יותר, ומוכנים לשלם יותר בקנייה ולהתחשב בצריכת הדלק.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
בסך הכול, ניסאן סנטרה מתאימה יותר אם אתם מחפשים משפחתית מרווחת ומאובזרת, עם ביצועים טובים יותר, יתרון בבטיחות ושמירת ערך טובה יותר. יונדאי אקסנט i25 עדיפה אם מחיר הקנייה הוא השיקול המרכזי, או אם חשובים לכם נפוצות ומכירה מהירה יותר. לפני קנייה של אחת מהן, בדקו היסטוריית טיפולים, קילומטראז׳ ואופי השימוש, משום שחלק ניכר מהמכירות של שתיהן היה לציי רכב. בסנטרה כדאי לבדוק במיוחד את מצב התיבה הרציפה ולהביא בחשבון את צריכת הדלק בפועל.
איזה רכב זול יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
יונדאי אקסנט i25 2023 (₪77,000 לעומת ₪91,900). יונדאי אקסנט i25 זולה יותר לרכישה: ₪77,000 לעומת ₪91,900 לסנטרה. הפער הוא ₪14,900, ולכן היא מתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (9.9% בשנה לעומת 15.7% בשנה). ניסאן סנטרה מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 9.9%, לעומת 15.7% באקסנט. בפועל, לפי הנתונים האלה, הסנטרה צפויה לאבד פחות מערכה בכל שנה.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ניסאן סנטרה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקסנט. עם זאת, צריכת הדלק בפועל של הסנטרה עשויה להיות נקודת הוצאה משמעותית.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (ציון בטיחות 3.75 לעומת 6 כריות אוויר). ניסאן סנטרה מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 3.75; באקסנט מצוינות 6 כריות אוויר, אך חסרות בה מערכות בטיחות מתקדמות. למשפחה, הפער באבזור הבטיחות הוא שיקול חשוב.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14). ניסאן סנטרה מובילה בקבוצת הזיהום, 11 לעומת 14 באקסנט. לצד זאת, ביקורות על הסנטרה מציינות שצריכת הדלק בפועל אינה טובה במיוחד.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (149 כ"ס לעומת 100 כ"ס). ניסאן סנטרה חזקה יותר, עם 149 כ״ס לעומת 100 כ״ס באקסנט. הפער מורגש בעיקר כשנדרשים ביצועים תחת עומס, אף שהתיבה הרציפה בסנטרה עשויה להיות רועשת במאמץ.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (4.0 ל-1,000 רכבים לעומת 5.2 ל-1,000 רכבים). ניסאן סנטרה מובילה בסיכון הגניבה: 4.0 לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. מדובר בהבדל בשיעור המדווח, ולא בהבטחה לגבי הסיכון לרכב מסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
יונדאי אקסנט i25 2023 (24 ימים לעומת 35 ימים). יונדאי אקסנט נמכרת מהר יותר: בממוצע 24 ימים לעומת 35 ימים לסנטרה. זה עשוי להקל על מכירה עתידית, אם חשוב לכם לקצר את זמן ההמתנה לקונה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ניסאן סנטרה מובילה בקטגוריה, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. לכן אין פער גלוי בערך הזה, והמידע אינו מצביע על יתרון כמותי ברור.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
יונדאי אקסנט i25 2023 (2,452 על הכביש לעומת 875 על הכביש). יונדאי אקסנט נפוצה יותר בכביש, עם 2,452 כלי רכב לעומת 875 סנטרה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מעידה כשלעצמה על מצב רכב מסוים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי אקסנט i25 או ניסאן סנטרה?
ניסאן סנטרה 2023 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). ניסאן סנטרה מובילה עם 6 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בביקורות הסנטרה מתוארת כמאובזרת יותר, בעוד האבזור באקסנט בסיסי.
יונדאי אקסנט i25 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן סנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- דאציה לוגאן מול יונדאי אקסנט i25
- דאציה לוגאן מול ניסאן סנטרה
- הונדה סיטי מול יונדאי אקסנט i25
- הונדה סיטי מול ניסאן סנטרה
- יונדאי אקסנט i25 מול יונדאי אלנטרה
- יונדאי אקסנט i25 מול קיה ריו
- יונדאי אקסנט i25 מול מאזדה 3 סדאן
- יונדאי אקסנט i25 מול מיצובישי אטראז'
- יונדאי אקסנט i25 מול טויוטה קורולה
- יונדאי אלנטרה מול ניסאן סנטרה