מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

ה-ASX הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, מכירה מהירה ומרחב, והוא מוביל גם בתוצאה הכוללת. הקפצ'ור עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות עדכני יותר, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים: ב-ASX שימו לב במיוחד למזגן ולמערכות החשמל, ובקפצ'ור לפעולת התיבה הדו-מצמדית ולמערכת ה-mild-hybrid. אם חיסכון בדלק הוא שיקול מרכזי, קחו בחשבון את צריכת הדלק שנמדדה ב-ASX ואת נתוני הקפצ'ור בביקורות.

מחיר רכישה: תיקו

  • מיצובישי ASX 2025: ₪113,500
  • רנו קפצ'ור 2025: ₪113,250

שניהם מובילים במחיר הרכישה, והפער זניח: הקפצ'ור עולה ₪113,250 וה-ASX עולה ₪113,500. בפועל, המחיר לבדו כמעט לא מבדיל ביניהם.

שמירת ערך: מיצובישי ASX 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 10.5% בשנה
  • רנו קפצ'ור 2025: 13.8% בשנה

ה-ASX מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלו היא 10.5%, לעומת 13.8% בקפצ'ור. הפער עשוי להיות משמעותי אם אתם מתכננים למכור את הרכב לאחר כמה שנים.

עלויות אחזקה: תיקו

  • מיצובישי ASX 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • רנו קפצ'ור 2025: דרגה 5 מתוך 5

שניהם באותה דרגה, 5 מתוך 5, כך שעל בסיס הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם בעלויות האחזקה. עם זאת, ב-ASX צריכת הדלק במבחן הייתה 8.7 ק״מ לליטר, ובקפצ'ור טיפולים עלולים להיות יקרים.

אמינות: תיקו

  • מיצובישי ASX 2025: 0 ריקולים
  • רנו קפצ'ור 2025: 0 ריקולים

שניהם עם 0 ריקולים. זה לא מבטיח אמינות ארוכת טווח: בקפצ'ור המידע ארוך הטווח מוגבל, וב-ASX יש דיווחים נקודתיים על מזגן ומערכות חשמל.

בטיחות: רנו קפצ'ור 2025

  • מיצובישי ASX 2025: ציון בטיחות 1.5
  • רנו קפצ'ור 2025: ציון בטיחות 2.5

הקפצ'ור מוביל עם ציון בטיחות 2.5, לעומת 1.5 ב-ASX. בביקורות, דירוג הקפצ'ור הוא 4 כוכבים במבחן Euro NCAP משנת 2024, בעוד ציון חמשת הכוכבים המיוחס ל-ASX מבוסס על מבחן משנת 2011 ואינו משקף פרוטוקולים עדכניים.

חיסכון ואיכות סביבה: רנו קפצ'ור 2025

  • מיצובישי ASX 2025: קבוצת זיהום 15
  • רנו קפצ'ור 2025: קבוצת זיהום 13

הקפצ'ור מוביל בקבוצת זיהום 13, לעומת קבוצה 15 ב-ASX. גם נתוני צריכת הדלק בביקורות נוטים לטובת הקפצ'ור, ואילו ה-ASX תואר כבעל צריכת דלק בינונית עד חלשה.

ביצועים: רנו קפצ'ור 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 148 כ"ס
  • רנו קפצ'ור 2025: 158 כ"ס

הקפצ'ור מוביל עם 158 כ"ס לעומת 148 כ"ס ב-ASX. הפער מתאים להבדל שמורגש באופי: הקפצ'ור מתואר כחזק, בעוד ביצועי ה-ASX בינוניים והתיבה הרציפה איטית תחת עומס.

מרחב ומשפחה: מיצובישי ASX 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 5 מושבים
  • רנו קפצ'ור 2025: 5 מושבים

ה-ASX מוביל בקטגוריית המרחב, אך לשניהם חמישה מושבים. בפועל, אל תצפו למושב אחורי מרווח במיוחד ב-ASX, ובקפצ'ור המושב האחורי צפוף לנוסע חמישי.

סיכון גניבה: רנו קפצ'ור 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 7.7 ל-1,000 רכבים
  • רנו קפצ'ור 2025: 4.3 ל-1,000 רכבים

הקפצ'ור מוביל בסיכון הגניבה, עם 4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 ב-ASX. זה יתרון מעשי למי שמייחס חשיבות לחשיפה נמוכה יותר לגניבה.

מהירות מכירה: מיצובישי ASX 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 31 ימים
  • רנו קפצ'ור 2025: 40 ימים

ה-ASX מוביל במהירות המכירה: 31 ימים לעומת 40 ימים בקפצ'ור. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע, ולא מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי ASX 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 6 יתרונות
  • רנו קפצ'ור 2025: 6 יתרונות

ה-ASX מוביל לפי המדד הזה, אך לשני הרכבים מופיעים 6 יתרונות, ולכן הערכים המוצגים אינם מבהירים מהו הפער המעשי. בביקורות, חוות הדעת על הקפצ'ור חיוביות, אך המידע עליו מוגבל.

פופולריות בכביש: רנו קפצ'ור 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 736 על הכביש
  • רנו קפצ'ור 2025: 910 על הכביש

הקפצ'ור מוביל בפופולריות, עם 910 רכבים על הכביש לעומת 736 ב-ASX. ההפרש מעיד שהוא נפוץ יותר, אך אינו כשלעצמו מעיד על אמינות או על איכות.

טכנולוגיה ונוחות: מיצובישי ASX 2025

  • מיצובישי ASX 2025: 6 מערכות
  • רנו קפצ'ור 2025: 4 מערכות

ה-ASX מוביל עם 6 מערכות לעומת 4 בקפצ'ור. מנגד, בביקורות ה-ASX מתואר כמיושן בתכנון ובתא הנוסעים, כך שכדאי לבדוק ברכב הספציפי את האבזור והנוחות בפועל.

למי מתאים כל רכב

  • מיצובישי ASX 2025: ה-ASX מתאים לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר עם שמירת ערך ומכירה מהירה, תנוחת ישיבה גבוהה ואופי פשוט, ומוכנים להתפשר על תא נוסעים מיושן, רעש וצריכת דלק בינונית עד חלשה.
  • רנו קפצ'ור 2025: הקפצ'ור מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר מעוצב עם ביצועים חזקים ואבזור בטיחות מתקדם, ומוכנים לבדוק היטב את התיבה ואת היסטוריית הטיפולים ולהביא בחשבון שטיפולים עלולים להיות יקרים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

ה-ASX הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, מכירה מהירה ומרחב, והוא מוביל גם בתוצאה הכוללת. הקפצ'ור עדיף אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות עדכני יותר, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. לפני קנייה, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים: ב-ASX שימו לב במיוחד למזגן ולמערכות החשמל, ובקפצ'ור לפעולת התיבה הדו-מצמדית ולמערכת ה-mild-hybrid. אם חיסכון בדלק הוא שיקול מרכזי, קחו בחשבון את צריכת הדלק שנמדדה ב-ASX ואת נתוני הקפצ'ור בביקורות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

מיצובישי ASX 2025 (10.5% בשנה לעומת 13.8% בשנה). ה-ASX מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלו היא 10.5%, לעומת 13.8% בקפצ'ור. הפער עשוי להיות משמעותי אם אתם מתכננים למכור את הרכב לאחר כמה שנים.

איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (ציון בטיחות 2.5 לעומת ציון בטיחות 1.5). הקפצ'ור מוביל עם ציון בטיחות 2.5, לעומת 1.5 ב-ASX. בביקורות, דירוג הקפצ'ור הוא 4 כוכבים במבחן Euro NCAP משנת 2024, בעוד ציון חמשת הכוכבים המיוחס ל-ASX מבוסס על מבחן משנת 2011 ואינו משקף פרוטוקולים עדכניים.

איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15). הקפצ'ור מוביל בקבוצת זיהום 13, לעומת קבוצה 15 ב-ASX. גם נתוני צריכת הדלק בביקורות נוטים לטובת הקפצ'ור, ואילו ה-ASX תואר כבעל צריכת דלק בינונית עד חלשה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (158 כ"ס לעומת 148 כ"ס). הקפצ'ור מוביל עם 158 כ"ס לעומת 148 כ"ס ב-ASX. הפער מתאים להבדל שמורגש באופי: הקפצ'ור מתואר כחזק, בעוד ביצועי ה-ASX בינוניים והתיבה הרציפה איטית תחת עומס.

איזה רכב מרווח יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

מיצובישי ASX 2025 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). ה-ASX מוביל בקטגוריית המרחב, אך לשניהם חמישה מושבים. בפועל, אל תצפו למושב אחורי מרווח במיוחד ב-ASX, ובקפצ'ור המושב האחורי צפוף לנוסע חמישי.

איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). הקפצ'ור מוביל בסיכון הגניבה, עם 4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 ב-ASX. זה יתרון מעשי למי שמייחס חשיבות לחשיפה נמוכה יותר לגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

מיצובישי ASX 2025 (31 ימים לעומת 40 ימים). ה-ASX מוביל במהירות המכירה: 31 ימים לעומת 40 ימים בקפצ'ור. הפער מצביע על מכירה מהירה יותר בממוצע, ולא מבטיח כמה זמן ייקח למכור רכב מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

מיצובישי ASX 2025 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-ASX מוביל לפי המדד הזה, אך לשני הרכבים מופיעים 6 יתרונות, ולכן הערכים המוצגים אינם מבהירים מהו הפער המעשי. בביקורות, חוות הדעת על הקפצ'ור חיוביות, אך המידע עליו מוגבל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (910 על הכביש לעומת 736 על הכביש). הקפצ'ור מוביל בפופולריות, עם 910 רכבים על הכביש לעומת 736 ב-ASX. ההפרש מעיד שהוא נפוץ יותר, אך אינו כשלעצמו מעיד על אמינות או על איכות.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, מיצובישי ASX או רנו קפצ'ור?

מיצובישי ASX 2025 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). ה-ASX מוביל עם 6 מערכות לעומת 4 בקפצ'ור. מנגד, בביקורות ה-ASX מתואר כמיושן בתכנון ובתא הנוסעים, כך שכדאי לבדוק ברכב הספציפי את האבזור והנוחות בפועל.

מיצובישי ASX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

רנו קפצ'ור בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם