יונדאי i10 או רנו קפצ'ור? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
לפי מכלול השיקולים, יונדאי i10 היא הבחירה המאוזנת יותר: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בעלויות האחזקה ובחיסכון, ונמכרת מהר יותר. רנו קפצ'ור עדיפה אם אתם זקוקים לביצועים חזקים יותר, לאבזור רב יותר או לרכב שמתאים יותר לשימוש משפחתי. קחו בחשבון שבקפצ'ור עלויות הטיפולים עלולות להיות גבוהות, וב-i10 התיבה הרובוטית האוטומטית איטית והעברות ההילוכים מורגשות. לפני קנייה בדקו את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב המסוים.
מחיר רכישה: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: ₪79,000
- רנו קפצ'ור 2024: ₪102,000
יונדאי i10 עולה ₪79,000 לעומת ₪102,000 לקפצ'ור, פער משמעותי במחיר הרכישה. היא מתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: 13.1% בשנה
- רנו קפצ'ור 2024: 9.9% בשנה
רנו קפצ'ור מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 9.9% לעומת 13.1% ב-i10. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: דרגה 4 מתוך 5
- רנו קפצ'ור 2024: דרגה 5 מתוך 5
יונדאי i10 מובילה בעלויות האחזקה, ולכן מתאימה יותר אם אתם מחפשים הוצאות שוטפות מתונות. בקפצ'ור כדאי להביא בחשבון שטיפולים עלולים להיות יקרים יותר.
אמינות: תיקו
- יונדאי i10 2024: 0 ריקולים
- רנו קפצ'ור 2024: 0 ריקולים
שתיהן רשומות ללא ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחת מהן לפי הנתון הזה. בקפצ'ור חשוב במיוחד לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב תיבת ההילוכים.
בטיחות: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: ציון בטיחות 1
- רנו קפצ'ור 2024: ציון בטיחות 2
רנו קפצ'ור מובילה בציון הבטיחות, עם ציון 2 לעומת ציון 1 ב-i10. עם זאת, בקפצ'ור המחודשת נרשמו 4 כוכבי Euro NCAP, וב-i10 3 כוכבים, כך שאף אחת מהן אינה מצטיינת בדירוג הריסוק.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: קבוצת זיהום 11
- רנו קפצ'ור 2024: קבוצת זיהום 13
יונדאי i10 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 13 בקפצ'ור. זהו יתרון למי שמעדיפים רכב עירוני קטן וחסכוני יותר.
ביצועים: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: 84 כ"ס
- רנו קפצ'ור 2024: 158 כ"ס
רנו קפצ'ור חזקה משמעותית, עם 158 כ"ס לעומת 84 כ"ס ב-i10. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם כוח וזריזות, בעוד שב-i10 הביצועים מוגבלים יותר, בעיקר בעליות ובעומס.
מרחב ומשפחה: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: 5 מושבים
- רנו קפצ'ור 2024: 5 מושבים
רנו קפצ'ור מתאימה יותר לשימוש משפחתי בזכות מבנה הקרוסאובר ותא המטען השימושי שלה; לשתיהן חמישה מושבים, אך המושב האחורי בקפצ'ור צפוף לנוסע חמישי. ה-i10 מרווחת יחסית לגודלה, אך עדיין מכונית מיני.
סיכון גניבה: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: 5.6 ל-1,000 רכבים
- רנו קפצ'ור 2024: 4.3 ל-1,000 רכבים
בקפצ'ור נרשמו 4.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.6 ב-i10. זהו יתרון לקפצ'ור במדד סיכון הגניבה, אך הוא אינו מבטיח את הסיכון במקרה של רכב מסוים.
מהירות מכירה: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: 25 ימים
- רנו קפצ'ור 2024: 39 ימים
יונדאי i10 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 39 ימים לקפצ'ור. הפער עשוי להקל עליכם למכור את ה-i10 כשיגיע הזמן להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: 8 יתרונות
- רנו קפצ'ור 2024: 6 יתרונות
יונדאי i10 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 8 יתרונות לעומת 6 בקפצ'ור. לצד זאת, ביקורות על הקפצ'ור חיוביות ומדגישות את הביצועים והאבזור.
פופולריות בכביש: יונדאי i10 2024
- יונדאי i10 2024: 1,807 על הכביש
- רנו קפצ'ור 2024: 328 על הכביש
יונדאי i10 נפוצה יותר, עם 1,807 מכוניות על הכביש לעומת 328 לקפצ'ור. דגם נפוץ עשוי להיות בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: רנו קפצ'ור 2024
- יונדאי i10 2024: 4 מערכות
- רנו קפצ'ור 2024: 6 מערכות
רנו קפצ'ור מציעה 6 מערכות לעומת 4 ב-i10, ולכן עדיפה למי שמחפשים יותר טכנולוגיה ונוחות. חשוב לבדוק את רמת הגימור הספציפית, כי האבזור בקפצ'ור משתנה בין גרסאות.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי i10 2024: יונדאי i10 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית עירונית קומפקטית במחיר רכישה נמוך יותר, עם הוצאות מתונות ונוחות תמרון וחניה.
- רנו קפצ'ור 2024: רנו קפצ'ור מתאימה לכם אם אתם מעדיפים קרוסאובר מאובזר וחזק יותר, ומוכנים לשלם יותר ברכישה ולהביא בחשבון עלויות טיפולים גבוהות יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
לפי מכלול השיקולים, יונדאי i10 היא הבחירה המאוזנת יותר: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בעלויות האחזקה ובחיסכון, ונמכרת מהר יותר. רנו קפצ'ור עדיפה אם אתם זקוקים לביצועים חזקים יותר, לאבזור רב יותר או לרכב שמתאים יותר לשימוש משפחתי. קחו בחשבון שבקפצ'ור עלויות הטיפולים עלולות להיות גבוהות, וב-i10 התיבה הרובוטית האוטומטית איטית והעברות ההילוכים מורגשות. לפני קנייה בדקו את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ומצב הרכב המסוים.
איזה רכב זול יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (₪79,000 לעומת ₪102,000). יונדאי i10 עולה ₪79,000 לעומת ₪102,000 לקפצ'ור, פער משמעותי במחיר הרכישה. היא מתאימה יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (9.9% בשנה לעומת 13.1% בשנה). רנו קפצ'ור מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 9.9% לעומת 13.1% ב-i10. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי i10 מובילה בעלויות האחזקה, ולכן מתאימה יותר אם אתם מחפשים הוצאות שוטפות מתונות. בקפצ'ור כדאי להביא בחשבון שטיפולים עלולים להיות יקרים יותר.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). רנו קפצ'ור מובילה בציון הבטיחות, עם ציון 2 לעומת ציון 1 ב-i10. עם זאת, בקפצ'ור המחודשת נרשמו 4 כוכבי Euro NCAP, וב-i10 3 כוכבים, כך שאף אחת מהן אינה מצטיינת בדירוג הריסוק.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 13). יונדאי i10 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 13 בקפצ'ור. זהו יתרון למי שמעדיפים רכב עירוני קטן וחסכוני יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (158 כ"ס לעומת 84 כ"ס). רנו קפצ'ור חזקה משמעותית, עם 158 כ"ס לעומת 84 כ"ס ב-i10. היא מתאימה יותר אם חשובים לכם כוח וזריזות, בעוד שב-i10 הביצועים מוגבלים יותר, בעיקר בעליות ובעומס.
איזה רכב מרווח יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). רנו קפצ'ור מתאימה יותר לשימוש משפחתי בזכות מבנה הקרוסאובר ותא המטען השימושי שלה; לשתיהן חמישה מושבים, אך המושב האחורי בקפצ'ור צפוף לנוסע חמישי. ה-i10 מרווחת יחסית לגודלה, אך עדיין מכונית מיני.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 5.6 ל-1,000 רכבים). בקפצ'ור נרשמו 4.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.6 ב-i10. זהו יתרון לקפצ'ור במדד סיכון הגניבה, אך הוא אינו מבטיח את הסיכון במקרה של רכב מסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (25 ימים לעומת 39 ימים). יונדאי i10 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 39 ימים לקפצ'ור. הפער עשוי להקל עליכם למכור את ה-i10 כשיגיע הזמן להחליף רכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (8 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי i10 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 8 יתרונות לעומת 6 בקפצ'ור. לצד זאת, ביקורות על הקפצ'ור חיוביות ומדגישות את הביצועים והאבזור.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
יונדאי i10 2024 (1,807 על הכביש לעומת 328 על הכביש). יונדאי i10 נפוצה יותר, עם 1,807 מכוניות על הכביש לעומת 328 לקפצ'ור. דגם נפוץ עשוי להיות בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי i10 או רנו קפצ'ור?
רנו קפצ'ור 2024 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). רנו קפצ'ור מציעה 6 מערכות לעומת 4 ב-i10, ולכן עדיפה למי שמחפשים יותר טכנולוגיה ונוחות. חשוב לבדוק את רמת הגימור הספציפית, כי האבזור בקפצ'ור משתנה בין גרסאות.
יונדאי i10 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
רנו קפצ'ור בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות