קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

אם אתם מחפשים מכונית קטנה לעיר, רוצים להוציא פחות ברכישה ומעדיפים רכב נפוץ שנמכר מהר, הקיה פיקנטו מתאימה יותר. אם חשובים לכם ביצועים, מרחב, בטיחות ושמירת ערך, רנו קפצ'ור היא הבחירה המתאימה יותר, אך בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת התיבה הדו-מצמדית. בבדיקת הפיקנטו שימו לב במיוחד לתיבה הרובוטית, לנוחות הנסיעה ולרעש. בסיכום כולל, הפיקנטו עדיפה למי שמעדיפים מחיר ונוחות התנהלות עירונית, והקפצ'ור עדיפה למי שמוכנים לשלם יותר עבור רכב חזק ושימושי יותר למשפחה.

מחיר רכישה: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: ₪87,000
  • רנו קפצ'ור 2025: ₪113,250

הקיה פיקנטו זולה משמעותית לרכישה: ₪87,000 לעומת ₪113,250 לרנו קפצ'ור. הפער במחיר עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מחפשים מכונית עירונית בתקציב נמוך יותר.

שמירת ערך: רנו קפצ'ור 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 20.4% בשנה
  • רנו קפצ'ור 2025: 13.8% בשנה

הרנו קפצ'ור מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 13.8% בשנה לעומת 20.4% בקיה פיקנטו. בפועל, הנתון מצביע על שחיקת ערך שנתית נמוכה יותר בקפצ'ור.

עלויות אחזקה: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: דרגה 4 מתוך 5
  • רנו קפצ'ור 2025: דרגה 5 מתוך 5

הקיה פיקנטו מובילה בעלויות האחזקה לפי הדירוג, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ברנו קפצ'ור. הפער מצביע על יתרון לפיקנטו בהוצאות האחזקה.

אמינות: תיקו

  • קיה פיקנטו 2025: 0 ריקולים
  • רנו קפצ'ור 2025: 0 ריקולים

לשתיהן 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון לרכב אחד לפי נתון זה. בקפצ'ור כדאי לבדוק היטב היסטוריית טיפולים ואת פעולת התיבה הדו-מצמדית, ובפיקנטו לשים לב לפעולת התיבה הרובוטית.

בטיחות: רנו קפצ'ור 2025

  • קיה פיקנטו 2025: ציון בטיחות 1
  • רנו קפצ'ור 2025: ציון בטיחות 2.5

הרנו קפצ'ור מובילה בציון הבטיחות: 2.5 לעומת 1 בקיה פיקנטו. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הנתון נוטה לטובת הקפצ'ור.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: קבוצת זיהום 11
  • רנו קפצ'ור 2025: קבוצת זיהום 13

הקיה פיקנטו מובילה בקבוצת הזיהום, 11 לעומת 13 ברנו קפצ'ור. זהו יתרון לפיקנטו במדד הסביבתי הזה.

ביצועים: רנו קפצ'ור 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 79 כ"ס
  • רנו קפצ'ור 2025: 158 כ"ס

הרנו קפצ'ור חזקה יותר, עם 158 כ"ס לעומת 79 כ"ס בקיה פיקנטו. הפער מורגש בביצועים, בעוד שבפיקנטו המנוע החלש והתיבה הרובוטית עלולים להפוך האצות ופניות לדרך לפחות נינוחות.

מרחב ומשפחה: רנו קפצ'ור 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 5 מושבים
  • רנו קפצ'ור 2025: 5 מושבים

הרנו קפצ'ור מובילה במרחב ובשימושיות המשפחתית; לשתי המכוניות 5 מושבים, אך בקפצ'ור תנוחת ישיבה גבוהה ותא מטען שניתן להגדלה בהזזת הספסל האחורי. המושב האחורי צפוף לנוסע חמישי.

סיכון גניבה: רנו קפצ'ור 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 11.1 ל-1,000 רכבים
  • רנו קפצ'ור 2025: 4.3 ל-1,000 רכבים

סיכון הגניבה נמוך יותר ברנו קפצ'ור: 4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 ל-1,000 בקיה פיקנטו. זהו יתרון לקפצ'ור בשיקול הזה.

מהירות מכירה: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 34 ימים
  • רנו קפצ'ור 2025: 39 ימים

הקיה פיקנטו נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 34 ימים לעומת 39 ימים לרנו קפצ'ור. הפער קטן, אך עשוי להקל על מכירת הפיקנטו בהמשך.

מוניטין ושביעות רצון: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 7 יתרונות
  • רנו קפצ'ור 2025: 6 יתרונות

הקיה פיקנטו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 ברנו קפצ'ור. היתרון מתון, אך מצטרף לפופולריות הגבוהה שלה בכביש.

פופולריות בכביש: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 7,919 על הכביש
  • רנו קפצ'ור 2025: 910 על הכביש

הקיה פיקנטו נפוצה יותר, עם 7,919 רכבים על הכביש לעומת 910 רנו קפצ'ור. נפוצות כזו עשויה להפוך אותה לבחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.

טכנולוגיה ונוחות: קיה פיקנטו 2025

  • קיה פיקנטו 2025: 5 מערכות
  • רנו קפצ'ור 2025: 4 מערכות

הקיה פיקנטו מובילה במספר המערכות, 5 לעומת 4 ברנו קפצ'ור. בפיקנטו יש גם מסך 8 אינץ' עם Apple CarPlay ו-Android Auto ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.

למי מתאים כל רכב

  • קיה פיקנטו 2025: קיה פיקנטו מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית עירונית קומפקטית, קלה לתמרון, חסכונית וזולה יותר לרכישה, ומוכנים להתפשר על ביצועים, נוחות ומרווח מאחור.
  • רנו קפצ'ור 2025: רנו קפצ'ור מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר קטן עם מנוע חזק, תנוחת ישיבה גבוהה, תא מטען שימושי ויתרון בשמירת ערך ובטיחות, ומוכנים לשלם יותר ולבדוק היטב את התיבה והטיפולים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

אם אתם מחפשים מכונית קטנה לעיר, רוצים להוציא פחות ברכישה ומעדיפים רכב נפוץ שנמכר מהר, הקיה פיקנטו מתאימה יותר. אם חשובים לכם ביצועים, מרחב, בטיחות ושמירת ערך, רנו קפצ'ור היא הבחירה המתאימה יותר, אך בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת התיבה הדו-מצמדית. בבדיקת הפיקנטו שימו לב במיוחד לתיבה הרובוטית, לנוחות הנסיעה ולרעש. בסיכום כולל, הפיקנטו עדיפה למי שמעדיפים מחיר ונוחות התנהלות עירונית, והקפצ'ור עדיפה למי שמוכנים לשלם יותר עבור רכב חזק ושימושי יותר למשפחה.

איזה רכב זול יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (₪87,000 לעומת ₪113,250). הקיה פיקנטו זולה משמעותית לרכישה: ₪87,000 לעומת ₪113,250 לרנו קפצ'ור. הפער במחיר עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מחפשים מכונית עירונית בתקציב נמוך יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (13.8% בשנה לעומת 20.4% בשנה). הרנו קפצ'ור מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 13.8% בשנה לעומת 20.4% בקיה פיקנטו. בפועל, הנתון מצביע על שחיקת ערך שנתית נמוכה יותר בקפצ'ור.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקיה פיקנטו מובילה בעלויות האחזקה לפי הדירוג, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ברנו קפצ'ור. הפער מצביע על יתרון לפיקנטו בהוצאות האחזקה.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (ציון בטיחות 2.5 לעומת ציון בטיחות 1). הרנו קפצ'ור מובילה בציון הבטיחות: 2.5 לעומת 1 בקיה פיקנטו. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הנתון נוטה לטובת הקפצ'ור.

איזה רכב חסכוני יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 13). הקיה פיקנטו מובילה בקבוצת הזיהום, 11 לעומת 13 ברנו קפצ'ור. זהו יתרון לפיקנטו במדד הסביבתי הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (158 כ"ס לעומת 79 כ"ס). הרנו קפצ'ור חזקה יותר, עם 158 כ"ס לעומת 79 כ"ס בקיה פיקנטו. הפער מורגש בביצועים, בעוד שבפיקנטו המנוע החלש והתיבה הרובוטית עלולים להפוך האצות ופניות לדרך לפחות נינוחות.

איזה רכב מרווח יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הרנו קפצ'ור מובילה במרחב ובשימושיות המשפחתית; לשתי המכוניות 5 מושבים, אך בקפצ'ור תנוחת ישיבה גבוהה ותא מטען שניתן להגדלה בהזזת הספסל האחורי. המושב האחורי צפוף לנוסע חמישי.

איזה רכב נגנב פחות, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

רנו קפצ'ור 2025 (4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה נמוך יותר ברנו קפצ'ור: 4.3 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 ל-1,000 בקיה פיקנטו. זהו יתרון לקפצ'ור בשיקול הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (34 ימים לעומת 39 ימים). הקיה פיקנטו נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 34 ימים לעומת 39 ימים לרנו קפצ'ור. הפער קטן, אך עשוי להקל על מכירת הפיקנטו בהמשך.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הקיה פיקנטו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 ברנו קפצ'ור. היתרון מתון, אך מצטרף לפופולריות הגבוהה שלה בכביש.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (7,919 על הכביש לעומת 910 על הכביש). הקיה פיקנטו נפוצה יותר, עם 7,919 רכבים על הכביש לעומת 910 רנו קפצ'ור. נפוצות כזו עשויה להפוך אותה לבחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, קיה פיקנטו או רנו קפצ'ור?

קיה פיקנטו 2025 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). הקיה פיקנטו מובילה במספר המערכות, 5 לעומת 4 ברנו קפצ'ור. בפיקנטו יש גם מסך 8 אינץ' עם Apple CarPlay ו-Android Auto ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.

קיה פיקנטו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

רנו קפצ'ור בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם