מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
ככלל, ניסאן קשקאי 2025 הוא הבחירה העדיפה למי שמחפשים רכב משפחתי נוח, מרווח ובטיחותי יותר, עם ביצועים טובים ופופולריות גבוהה. מיצובישי ASX מתאים יותר אם חשוב לכם לצמצם את מחיר הרכישה וליהנות משמירת ערך וממכירה מהירה יותר. קחו בחשבון שה-ASX מיושן, רועש ועם צריכת דלק בינונית, בעוד שגם הקשקאי אינו חסכוני במיוחד ביחס להיברידיות ומחירו גבוה יותר. בשני המקרים, בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים לפני הקנייה.
מחיר רכישה: מיצובישי ASX 2025
- מיצובישי ASX 2025: ₪113,000
- ניסאן קשקאי 2025: ₪137,000
מיצובישי ASX עולה ₪113,000 לעומת ₪137,000 לקשקאי, ולכן חוסך לכם ₪24,000 ברכישה. הפער משמעותי אם המחיר הראשוני הוא שיקול מרכזי.
שמירת ערך: מיצובישי ASX 2025
- מיצובישי ASX 2025: 9.7% בשנה
- ניסאן קשקאי 2025: 14.9% בשנה
ה-ASX מאבד מערכו 9.7% בשנה, לעומת 14.9% בקשקאי. המשמעות היא יתרון צפוי ל-ASX בשמירת ערך, אך כדאי לזכור שהקשקאי נמכר כיום יותר בכביש.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן קשקאי 2025: דרגה 4 מתוך 5
הקשקאי מוביל בדרגת עלויות אחזקה 4 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-ASX. גם כך, ביקורות מציינות שצריכת הדלק של הקשקאי בינונית ביחס להיברידיות.
אמינות: תיקו
- מיצובישי ASX 2025: 0 ריקולים
- ניסאן קשקאי 2025: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם. מספר ריקולים אינו תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים והרכב הספציפי.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: ציון בטיחות 1.5
- ניסאן קשקאי 2025: ציון בטיחות 5
לקשקאי ציון בטיחות 5, לעומת 1.5 ל-ASX, פער שמטה את הכף לטובת הקשקאי. בביקורות מצוין שציון ה-ASX מבוסס על מבחן Euro NCAP משנת 2011, שאינו משקף את הפרוטוקולים העדכניים.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: קבוצת זיהום 15
- ניסאן קשקאי 2025: קבוצת זיהום 8
הקשקאי בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 ל-ASX. זהו יתרון ברור לקשקאי בסיווג הזיהום, אף שבמבחן צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.7 קמ״ל בלבד.
ביצועים: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: 148 כ"ס
- ניסאן קשקאי 2025: 156 כ"ס
לקשקאי 156 כ״ס לעומת 148 כ״ס ב-ASX, והוא גם מתואר בביקורות כבעל ביצועים טובים. ה-ASX מציע מנוע 2.0 ליטר, אך ביצועיו נחשבים בינוניים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- מיצובישי ASX 2025: 5 מושבים
- ניסאן קשקאי 2025: 5 מושבים
שניהם מציעים 5 מושבים, ולכן במספר המושבים אין יתרון לאחד מהם. בפועל, הקשקאי מתואר כמרווח ושימושי למשפחה, בעוד שהמושב האחורי ב-ASX צפוף יותר, במיוחד לנוסעים גבוהים.
סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: 7.7 ל-1,000 רכבים
- ניסאן קשקאי 2025: 6.3 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של הקשקאי הוא 6.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 ל-1,000 ב-ASX. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בקשקאי.
מהירות מכירה: מיצובישי ASX 2025
- מיצובישי ASX 2025: 30 ימים
- ניסאן קשקאי 2025: 40 ימים
ה-ASX נמכר בממוצע בתוך 30 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער של 10 ימים עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: 6 יתרונות
- ניסאן קשקאי 2025: 7 יתרונות
לקשקאי 7 יתרונות במדד המוניטין ושביעות הרצון, לעומת 6 ל-ASX. זהו יתרון קטן במדד, לצד ביקורות חיוביות על איכות תא הנוסעים ונוחות הקשקאי.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2025
- מיצובישי ASX 2025: 736 על הכביש
- ניסאן קשקאי 2025: 2,553 על הכביש
על הכביש יש 2,553 קשקאי לעומת 736 ASX. הקשקאי נפוץ יותר, ואילו ה-ASX נדיר יותר בכבישי ישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- מיצובישי ASX 2025: 6 מערכות
- ניסאן קשקאי 2025: 6 מערכות
שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון כמותי לאחד מהם. בביקורות הקשקאי מתואר כבעל תא נוסעים איכותי ונוח, ואילו תא הנוסעים ב-ASX נחשב מיושן.
למי מתאים כל רכב
- מיצובישי ASX 2025: מתאים לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה חשובים לכם, ואתם מוכנים להתפשר על תא נוסעים ותכנון מיושנים, מושב אחורי צפוף וצריכת דלק בינונית.
- ניסאן קשקאי 2025: מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי נוח ומרווח עם ציון בטיחות גבוה, ביצועים טובים ואבזור עשיר, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק בצריכת דלק בינונית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ככלל, ניסאן קשקאי 2025 הוא הבחירה העדיפה למי שמחפשים רכב משפחתי נוח, מרווח ובטיחותי יותר, עם ביצועים טובים ופופולריות גבוהה. מיצובישי ASX מתאים יותר אם חשוב לכם לצמצם את מחיר הרכישה וליהנות משמירת ערך וממכירה מהירה יותר. קחו בחשבון שה-ASX מיושן, רועש ועם צריכת דלק בינונית, בעוד שגם הקשקאי אינו חסכוני במיוחד ביחס להיברידיות ומחירו גבוה יותר. בשני המקרים, בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
מיצובישי ASX 2025 (₪113,000 לעומת ₪137,000). מיצובישי ASX עולה ₪113,000 לעומת ₪137,000 לקשקאי, ולכן חוסך לכם ₪24,000 ברכישה. הפער משמעותי אם המחיר הראשוני הוא שיקול מרכזי.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
מיצובישי ASX 2025 (9.7% בשנה לעומת 14.9% בשנה). ה-ASX מאבד מערכו 9.7% בשנה, לעומת 14.9% בקשקאי. המשמעות היא יתרון צפוי ל-ASX בשמירת ערך, אך כדאי לזכור שהקשקאי נמכר כיום יותר בכביש.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מוביל בדרגת עלויות אחזקה 4 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-ASX. גם כך, ביקורות מציינות שצריכת הדלק של הקשקאי בינונית ביחס להיברידיות.
איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 1.5). לקשקאי ציון בטיחות 5, לעומת 1.5 ל-ASX, פער שמטה את הכף לטובת הקשקאי. בביקורות מצוין שציון ה-ASX מבוסס על מבחן Euro NCAP משנת 2011, שאינו משקף את הפרוטוקולים העדכניים.
איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 15). הקשקאי בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 15 ל-ASX. זהו יתרון ברור לקשקאי בסיווג הזיהום, אף שבמבחן צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.7 קמ״ל בלבד.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (156 כ"ס לעומת 148 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 148 כ״ס ב-ASX, והוא גם מתואר בביקורות כבעל ביצועים טובים. ה-ASX מציע מנוע 2.0 ליטר, אך ביצועיו נחשבים בינוניים.
איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הקשקאי הוא 6.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 ל-1,000 ב-ASX. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בקשקאי.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
מיצובישי ASX 2025 (30 ימים לעומת 40 ימים). ה-ASX נמכר בממוצע בתוך 30 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער של 10 ימים עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לקשקאי 7 יתרונות במדד המוניטין ושביעות הרצון, לעומת 6 ל-ASX. זהו יתרון קטן במדד, לצד ביקורות חיוביות על איכות תא הנוסעים ונוחות הקשקאי.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי ASX או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2025 (2,553 על הכביש לעומת 736 על הכביש). על הכביש יש 2,553 קשקאי לעומת 736 ASX. הקשקאי נפוץ יותר, ואילו ה-ASX נדיר יותר בכבישי ישראל.
מיצובישי ASX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות