יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיף מחיר נמוך, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יותר. הסנטה פה עדיף אם אתם נותנים משקל גבוה לבטיחות ולביצועים, ומעדיפים את יתרונו בהספק ובקבוצת הזיהום. לשניהם שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים, ולכן כדאי לבדוק אותם עם הנוסעים והציוד שלכם. לפני קנייה, בדקו גם את גרסת ההנעה והאחריות, ובאאוטלנדר 1.5 MHEV קחו בחשבון שהיא חדשה ולא נבחנה בביקורות המתוארות.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: ₪330,000
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712
האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪213,712, לעומת ₪330,000 לסנטה פה. הפער משמעותי למי שרוצה רכב שבעה מושבים ולשמור יותר מתקציב הקנייה.
שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 16.0% בשנה
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.7% בשנה
האאוטלנדר מוביל בשמירת הערך: ירידה שנתית של 12.7% לעומת 16.0% בסנטה פה. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר באאוטלנדר.
עלויות אחזקה: תיקו
- יונדאי סנטה פה 2026: דרגה 5 מתוך 5
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5
אין יתרון לאחד מהם בדרגת עלויות האחזקה: שניהם בדרגה 5 מתוך 5. לפי המדד הזה, אין פער ביניהם.
אמינות: תיקו
- יונדאי סנטה פה 2026: 0 ריקולים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. זהו שוויון במדד הריקולים, אך אינו מעיד לבדו על אמינות ארוכת טווח, שלגביה אין מידע מבוסס לדגמי 2026.
בטיחות: יונדאי סנטה פה 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: ציון בטיחות 10.5
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5
הסנטה פה מוביל בציון בטיחות 10.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הזה עשוי להכריע לטובת יונדאי.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי סנטה פה 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: קבוצת זיהום 14
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15
הסנטה פה מוביל בקבוצת זיהום 14, לעומת קבוצה 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אף שביקורות מציינות צריכת דלק טובה יחסית לסנטה פה וצריכה בינונית באאוטלנדר.
ביצועים: יונדאי סנטה פה 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 238 כ"ס
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס
הסנטה פה מציע 238 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר למי שמחפש ביצועים חזקים יותר; ביקורות מתארות את מנוע האאוטלנדר כמספק אך לא מרשים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי סנטה פה 2026: 7 מושבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים
שניהם מציעים 7 מושבים, כך שמספר המושבים אינו מבדיל ביניהם. בשני הדגמים השורה השלישית ותא המטען עם כל המושבים בשימוש מוגבלים.
סיכון גניבה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 37.6 ל-1,000 רכבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים
האאוטלנדר מוביל בסיכון הגניבה, עם 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 37.6 בסנטה פה. זהו פער משמעותי למי שחושש מגניבה ועלויות או טרחה נלוות.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 37 ימים
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים
האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 37 ימים לסנטה פה. המשמעות היא יתרון אפשרי במהירות המכירה כשיגיע הזמן להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 7 יתרונות
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות
האאוטלנדר מוביל במדד הזה, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות, ולכן מספר היתרונות לבדו אינו מראה פער ביניהם. ביקורות על האאוטלנדר מדגישות תמורה תחרותית, אך אין כאן פירוט שמסביר את ההבדל במדד.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- יונדאי סנטה פה 2026: 118 על הכביש
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 3,026 על הכביש
האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 3,026 רכבים לעומת 118 סנטה פה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעת מכירה, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- יונדאי סנטה פה 2026: 6 מערכות
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות
לשניהם 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין ביניהם פער במספר המערכות. בביקורות, הסנטה פה מתואר כמאובזר עם סביבת נהג מרשימה, והאאוטלנדר עם תפעול אינטואיטיבי ופקדים פיזיים.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי סנטה פה 2026: הסנטה פה מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב שבעה מושבים מאובזר עם ביצועים חזקים יותר ויתרון במדדי הבטיחות והזיהום, ומוכנים למחיר רכישה גבוה יותר.
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: האאוטלנדר מתאים לכם אם חשובים לכם מחיר קנייה נגיש יותר, שמירת ערך, סיכון גניבה נמוך ונפוצות בכביש, ואתם מסתפקים בביצועים מתונים יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
האאוטלנדר הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיף מחיר נמוך, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יותר. הסנטה פה עדיף אם אתם נותנים משקל גבוה לבטיחות ולביצועים, ומעדיפים את יתרונו בהספק ובקבוצת הזיהום. לשניהם שבעה מושבים, אך השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים, ולכן כדאי לבדוק אותם עם הנוסעים והציוד שלכם. לפני קנייה, בדקו גם את גרסת ההנעה והאחריות, ובאאוטלנדר 1.5 MHEV קחו בחשבון שהיא חדשה ולא נבחנה בביקורות המתוארות.
איזה רכב זול יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (₪213,712 לעומת ₪330,000). האאוטלנדר מוביל במחיר רכישה של ₪213,712, לעומת ₪330,000 לסנטה פה. הפער משמעותי למי שרוצה רכב שבעה מושבים ולשמור יותר מתקציב הקנייה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (12.7% בשנה לעומת 16.0% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת הערך: ירידה שנתית של 12.7% לעומת 16.0% בסנטה פה. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר באאוטלנדר.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
יונדאי סנטה פה 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). הסנטה פה מוביל בציון בטיחות 10.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הזה עשוי להכריע לטובת יונדאי.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
יונדאי סנטה פה 2026 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). הסנטה פה מוביל בקבוצת זיהום 14, לעומת קבוצה 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הזיהום, אף שביקורות מציינות צריכת דלק טובה יחסית לסנטה פה וצריכה בינונית באאוטלנדר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
יונדאי סנטה פה 2026 (238 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הסנטה פה מציע 238 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. הפער מורגש בעיקר למי שמחפש ביצועים חזקים יותר; ביקורות מתארות את מנוע האאוטלנדר כמספק אך לא מרשים.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 37.6 ל-1,000 רכבים). האאוטלנדר מוביל בסיכון הגניבה, עם 9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 37.6 בסנטה פה. זהו פער משמעותי למי שחושש מגניבה ועלויות או טרחה נלוות.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 37 ימים). האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 37 ימים לסנטה פה. המשמעות היא יתרון אפשרי במהירות המכירה כשיגיע הזמן להחליף רכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האאוטלנדר מוביל במדד הזה, אך לשני הדגמים מצוינים 7 יתרונות, ולכן מספר היתרונות לבדו אינו מראה פער ביניהם. ביקורות על האאוטלנדר מדגישות תמורה תחרותית, אך אין כאן פירוט שמסביר את ההבדל במדד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי סנטה פה או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (3,026 על הכביש לעומת 118 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 3,026 רכבים לעומת 118 סנטה פה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעת מכירה, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.
יונדאי סנטה פה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי E-tron מול יונדאי סנטה פה
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט טראוורס מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד אקספלורר מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד מוסטנג Mach-E מול מיצובישי אאוטלנדר