יונדאי אלנטרה או וולוו S60? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

אם חשובים לכם מחיר רכישה נגיש, הוצאות שוטפות נמוכות יותר, שמירת ערך וקלות מכירה, יונדאי אלנטרה 2023 היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה מערכת היברידית חסכונית ואבזור בטיחות עשיר, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ותוקף האחריות למערכת ההיברידית. וולוו S60 עדיפה אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, תא נוסעים יוקרתי ונוחות נסיעה גבוהה, ומוכנים להביא בחשבון עלויות אחזקה שעשויות להיות משמעותיות. לפני קנייה, בדקו כל רכב באופן מקצועי, ובפרט את מערכות ההנעה והבלמים בוולוו T8.

מחיר רכישה: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: ₪122,000
  • וולוו S60 2023: ₪151,000

היונדאי אלנטרה עולה ₪122,000 לעומת ₪151,000 לוולוו, פער של ₪29,000 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נוספות.

שמירת ערך: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 8.2% בשנה
  • וולוו S60 2023: 14.3% בשנה

האלנטרה מאבדת 8.2% מערכה בשנה, לעומת 14.3% בוולוו. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בעוד כמה שנים.

עלויות אחזקה: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: דרגה 2 מתוך 5
  • וולוו S60 2023: דרגה 5 מתוך 5

האלנטרה נמצאת בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בוולוו. בפועל, האלנטרה צפויה להיות בחירה קלה יותר לתקציב השוטף, בעוד שוולוו היא מכונית יוקרה שעלויות החלפים והתחזוקה שלה עשויות להיות משמעותיות.

אמינות: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 0 ריקולים
  • וולוו S60 2023: 2 ריקולים

לאלנטרה 0 ריקולים, לעומת 2 בוולוו. עם זאת, ריקולים לבדם אינם מלמדים על אמינות ארוכת טווח, וכדאי לבדוק בשני הרכבים היסטוריית טיפולים ומצב מכני.

בטיחות: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: ציון בטיחות 6.5
  • וולוו S60 2023: 6 כריות אוויר

האלנטרה מובילה בהשוואה, עם ציון בטיחות 6.5; בוולוו מצוינות 6 כריות אוויר. סקירות האלנטרה מציינות גם מערכות בטיחות רבות, אך בדקו את רמת הגימור והאבזור של הרכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: קבוצת זיהום 4
  • וולוו S60 2023: קבוצת זיהום 15

האלנטרה בקבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בוולוו. זהו יתרון לטובת האלנטרה מבחינת נתון הזיהום, ובנוסף היא מתוארת כחסכונית בדלק.

ביצועים: וולוו S60 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 139 כ"ס
  • וולוו S60 2023: 245 כ"ס

הוולוו מובילה בביצועים: 245 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה. הפער מורגש בכוח הזמין, אך בגרסת T8 כדאי לבדוק גם את תחושת הבלמים ואת תקינות מערכת ההנעה ההיברידית.

מרחב ומשפחה: וולוו S60 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 5 מושבים
  • וולוו S60 2023: 5 מושבים

שתיהן מציעות 5 מושבים, אך הוולוו מובילה במרחב ומשפחה. סקירותיה מציינות מרחב אחורי נאה, ואילו באלנטרה מרווח הראש מאחור אינו נדיב במיוחד; בגרסת T8 של הוולוו תא המטען קטן יותר.

סיכון גניבה: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 8.4 ל-1,000 רכבים
  • וולוו S60 2023: 11.2 ל-1,000 רכבים

האלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 11.2 בוולוו. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, לצד בדיקת תנאי הביטוח והאבטחה.

מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 30 ימים
  • וולוו S60 2023: 32 ימים

האלנטרה נמכרת בממוצע בתוך 30 ימים, לעומת 32 ימים לוולוו. זהו פער קטן, אך האלנטרה עשויה להיות מעט קלה ומהירה יותר למכירה.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2023: 6 יתרונות
  • וולוו S60 2023: 8 יתרונות

לשתי המכוניות יתרונות שצוינו במוניטין ובשביעות רצון: 6 באלנטרה ו-8 בוולוו. שתיהן מסומנות כמובילות בעדיפות זו, כך שהנתונים אינם מצביעים על יתרון בלעדי לאחת מהן.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי אלנטרה 2023

  • יונדאי אלנטרה 2023: 6 מערכות
  • וולוו S60 2023: 4 מערכות

באלנטרה מצוינות 6 מערכות לעומת 4 בוולוו, והיא מובילה בעדיפות זו. סקירותיה מתארות אבזור ומערכות בטיחות עשירים, בעוד שב-S60 ממשק המולטימדיה והנדסת האנוש פחות אינטואיטיביים.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי אלנטרה 2023: יונדאי אלנטרה 2023 מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית היברידית חסכונית ומאובזרת עם מחיר רכישה נגיש יותר, ומוכנים להתפשר על בידוד רעשים ואיכות החומרים בתא הנוסעים.
  • וולוו S60 2023: וולוו S60 2023 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים ביצועים, איכות תא נוסעים ונוחות של מכונית יוקרה, ומוכנים לבדוק היטב את מצב הרכב ולהביא בחשבון עלויות אחזקה גבוהות יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

אם חשובים לכם מחיר רכישה נגיש, הוצאות שוטפות נמוכות יותר, שמירת ערך וקלות מכירה, יונדאי אלנטרה 2023 היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה מערכת היברידית חסכונית ואבזור בטיחות עשיר, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ותוקף האחריות למערכת ההיברידית. וולוו S60 עדיפה אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, תא נוסעים יוקרתי ונוחות נסיעה גבוהה, ומוכנים להביא בחשבון עלויות אחזקה שעשויות להיות משמעותיות. לפני קנייה, בדקו כל רכב באופן מקצועי, ובפרט את מערכות ההנעה והבלמים בוולוו T8.

איזה רכב זול יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (₪122,000 לעומת ₪151,000). היונדאי אלנטרה עולה ₪122,000 לעומת ₪151,000 לוולוו, פער של ₪29,000 שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נוספות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (8.2% בשנה לעומת 14.3% בשנה). האלנטרה מאבדת 8.2% מערכה בשנה, לעומת 14.3% בוולוו. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בעוד כמה שנים.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האלנטרה נמצאת בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בוולוו. בפועל, האלנטרה צפויה להיות בחירה קלה יותר לתקציב השוטף, בעוד שוולוו היא מכונית יוקרה שעלויות החלפים והתחזוקה שלה עשויות להיות משמעותיות.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). לאלנטרה 0 ריקולים, לעומת 2 בוולוו. עם זאת, ריקולים לבדם אינם מלמדים על אמינות ארוכת טווח, וכדאי לבדוק בשני הרכבים היסטוריית טיפולים ומצב מכני.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (ציון בטיחות 6.5 לעומת 6 כריות אוויר). האלנטרה מובילה בהשוואה, עם ציון בטיחות 6.5; בוולוו מצוינות 6 כריות אוויר. סקירות האלנטרה מציינות גם מערכות בטיחות רבות, אך בדקו את רמת הגימור והאבזור של הרכב המסוים.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). האלנטרה בקבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בוולוו. זהו יתרון לטובת האלנטרה מבחינת נתון הזיהום, ובנוסף היא מתוארת כחסכונית בדלק.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

וולוו S60 2023 (245 כ"ס לעומת 139 כ"ס). הוולוו מובילה בביצועים: 245 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה. הפער מורגש בכוח הזמין, אך בגרסת T8 כדאי לבדוק גם את תחושת הבלמים ואת תקינות מערכת ההנעה ההיברידית.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

וולוו S60 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שתיהן מציעות 5 מושבים, אך הוולוו מובילה במרחב ומשפחה. סקירותיה מציינות מרחב אחורי נאה, ואילו באלנטרה מרווח הראש מאחור אינו נדיב במיוחד; בגרסת T8 של הוולוו תא המטען קטן יותר.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 11.2 ל-1,000 רכבים). האלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 11.2 בוולוו. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, לצד בדיקת תנאי הביטוח והאבטחה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (30 ימים לעומת 32 ימים). האלנטרה נמכרת בממוצע בתוך 30 ימים, לעומת 32 ימים לוולוו. זהו פער קטן, אך האלנטרה עשויה להיות מעט קלה ומהירה יותר למכירה.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי אלנטרה או וולוו S60?

יונדאי אלנטרה 2023 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). באלנטרה מצוינות 6 מערכות לעומת 4 בוולוו, והיא מובילה בעדיפות זו. סקירותיה מתארות אבזור ומערכות בטיחות עשירים, בעוד שב-S60 ממשק המולטימדיה והנדסת האנוש פחות אינטואיטיביים.

יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

וולוו S60 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם