יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
קיה ריו היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר, שומרת טוב יותר על ערכה, מציעה יתרון בטיחותי ונמכרת מהר יותר. האקסנט מצמצמת את הפער בעלויות האחזקה ובאמינות לפי נתון הריקולים, והיא גם נפוצה יותר בכביש ומציעה תא מטען גדול. אם בטיחות, שמירת ערך ומחיר רכישה חשובים לכם במיוחד, בחרו בריו; אם תא מטען גדול ופופולריות מקומית חשובים יותר, בדקו את האקסנט. בכל מקרה, בדקו את היסטוריית הטיפולים והמצב המכני, ובמיוחד באקסנט את אופי השימוש והקילומטראז'.
מחיר רכישה: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: ₪77,000
- קיה ריו 2023: ₪74,000
קיה ריו זולה יותר לרכישה, ב-₪74,000 לעומת ₪77,000 ליונדאי אקסנט i25. הפער הוא ₪3,000 לטובת הריו.
שמירת ערך: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 15.7% בשנה
- קיה ריו 2023: 8.8% בשנה
קיה ריו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.8%, לעומת 15.7% באקסנט. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה מתונה יותר בערך הריו.
עלויות אחזקה: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: דרגה 5 מתוך 5
- קיה ריו 2023: דרגה 5 מתוך 5
שתיהן נמצאות בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון לאחת מהן.
אמינות: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: 0 ריקולים
- קיה ריו 2023: 0 ריקולים
לשתיהן 0 ריקולים. זה נתון חיובי לשתיהן, אך אינו תחליף לבדיקת הרכב והיסטוריית הטיפולים.
בטיחות: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 6 כריות אוויר
- קיה ריו 2023: ציון בטיחות 1
קיה ריו מובילה בבטיחות; לצד 6 כריות אוויר, היא מציעה מערכות כמו בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב. באקסנט חסרות מערכות בטיחות מתקדמות, וזה פער מעשי שכדאי להביא בחשבון.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: קבוצת זיהום 14
- קיה ריו 2023: קבוצת זיהום 14
לשתיהן קבוצת זיהום 14, ולכן אין הבדל במדד הסביבתי הזה.
ביצועים: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: 100 כ"ס
- קיה ריו 2023: 100 כ"ס
שתיהן מציעות 100 כ"ס, כך שאין יתרון בהספק לפי הנתון הזה. באקסנט מצוין שהמנוע עשוי להרגיש בינוני תחת עומס.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2023: 5 מושבים
- קיה ריו 2023: 5 מושבים
לשתיהן 5 מושבים, ולכן אין הבדל במספר המקומות. האקסנט מציעה תא מטען גדול, בעוד הריו מתוארת כמרווחת ושימושית לנוסעים ביחס לקטגוריה.
סיכון גניבה: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 5.2 ל-1,000 רכבים
- קיה ריו 2023: 4.7 ל-1,000 רכבים
קיה ריו מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.7 ל-1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. הפער קטן, אך הנתון נוטה לטובת הריו.
מהירות מכירה: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 24 ימים
- קיה ריו 2023: 22 ימים
קיה ריו נמכרת מהר יותר בממוצע, בתוך 22 ימים לעומת 24 ימים לאקסנט. מדובר בפער של יומיים לטובת הריו.
מוניטין ושביעות רצון: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 6 יתרונות
- קיה ריו 2023: 7 יתרונות
קיה ריו מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 לאקסנט. זהו יתרון מתון במוניטין ובשביעות הרצון.
פופולריות בכביש: יונדאי אקסנט i25 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 2,452 על הכביש
- קיה ריו 2023: 1,956 על הכביש
יונדאי אקסנט i25 נפוצה יותר בכביש, עם 2,452 רכבים לעומת 1,956 לריו. לכן האקסנט מובילה בפופולריות המקומית.
טכנולוגיה ונוחות: קיה ריו 2023
- יונדאי אקסנט i25 2023: 4 מערכות
- קיה ריו 2023: 5 מערכות
קיה ריו מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בסקירות הריו מציעה מערך בטיחות וקישוריות עשיר יותר, בעוד האבזור באקסנט בסיסי.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי אקסנט i25 2023: יונדאי אקסנט i25 מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית פשוטה עם תא מטען גדול, תמרון עירוני טוב ותפוצה רחבה, ומוכנים להתפשר על אבזור ובטיחות מתקדמת.
- קיה ריו 2023: קיה ריו מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר ומערכות בטיחות מתקדמות, ואתם מוכנים לחיות עם נוחות נסיעה ואיכות חומרים בינוניות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר, שומרת טוב יותר על ערכה, מציעה יתרון בטיחותי ונמכרת מהר יותר. האקסנט מצמצמת את הפער בעלויות האחזקה ובאמינות לפי נתון הריקולים, והיא גם נפוצה יותר בכביש ומציעה תא מטען גדול. אם בטיחות, שמירת ערך ומחיר רכישה חשובים לכם במיוחד, בחרו בריו; אם תא מטען גדול ופופולריות מקומית חשובים יותר, בדקו את האקסנט. בכל מקרה, בדקו את היסטוריית הטיפולים והמצב המכני, ובמיוחד באקסנט את אופי השימוש והקילומטראז'.
איזה רכב זול יותר, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (₪74,000 לעומת ₪77,000). קיה ריו זולה יותר לרכישה, ב-₪74,000 לעומת ₪77,000 ליונדאי אקסנט i25. הפער הוא ₪3,000 לטובת הריו.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (8.8% בשנה לעומת 15.7% בשנה). קיה ריו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.8%, לעומת 15.7% באקסנט. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה מתונה יותר בערך הריו.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). קיה ריו מובילה בבטיחות; לצד 6 כריות אוויר, היא מציעה מערכות כמו בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב. באקסנט חסרות מערכות בטיחות מתקדמות, וזה פער מעשי שכדאי להביא בחשבון.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (4.7 ל-1,000 רכבים לעומת 5.2 ל-1,000 רכבים). קיה ריו מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.7 ל-1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. הפער קטן, אך הנתון נוטה לטובת הריו.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (22 ימים לעומת 24 ימים). קיה ריו נמכרת מהר יותר בממוצע, בתוך 22 ימים לעומת 24 ימים לאקסנט. מדובר בפער של יומיים לטובת הריו.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). קיה ריו מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 לאקסנט. זהו יתרון מתון במוניטין ובשביעות הרצון.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
יונדאי אקסנט i25 2023 (2,452 על הכביש לעומת 1,956 על הכביש). יונדאי אקסנט i25 נפוצה יותר בכביש, עם 2,452 רכבים לעומת 1,956 לריו. לכן האקסנט מובילה בפופולריות המקומית.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי אקסנט i25 או קיה ריו?
קיה ריו 2023 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). קיה ריו מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בסקירות הריו מציעה מערך בטיחות וקישוריות עשיר יותר, בעוד האבזור באקסנט בסיסי.
יונדאי אקסנט i25 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה ריו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות