יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'? השוואה מלאה 2020
ההמלצה שלנו
בסיכום, האטראז' היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך, מדדי אחזקה, בטיחות, זיהום ומהירות מכירה. האקסנט עדיפה אם אתם נותנים משקל רב לשמירת ערך, לכוח מנוע, למרחב ולנפוצות בכביש. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב בפועל, משום ששני הדגמים עשויים להגיע משימוש בציי רכב או בליסינג. באקסנט שימו לב במיוחד לבלאי ולמערכת התזמון, ובאטראז' בדקו את המנוע, מערכת החשמל והבלמים.
מחיר רכישה: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: ₪47,999
- מיצובישי אטראז' 2020: ₪42,000
האטראז' זולה יותר לרכישה: ₪42,000 לעומת ₪47,999 לאקסנט. הפער של ₪5,999 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות ראשוניות או לתיקונים.
שמירת ערך: יונדאי אקסנט i25 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 12.1% בשנה
- מיצובישי אטראז' 2020: 22.2% בשנה
האקסנט מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.1% לעומת 22.2% באטראז'. בפועל, הפער עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: דרגה 5 מתוך 5
- מיצובישי אטראז' 2020: דרגה 3 מתוך 5
האטראז' מובילה במדד עלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקסנט. זהו יתרון לטובת האטראז', אך אין כאן פירוט של סכומי אחזקה בפועל.
אמינות: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2020: 0 ריקולים
- מיצובישי אטראז' 2020: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים. לאקסנט יש מוניטין של עמידות, אך חשוב לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והבלאי, במיוחד אם שימשה כרכב צי; גם באטראז' כדאי לוודא טיפולים סדירים ולבדוק את מצב המנוע והמערכות.
בטיחות: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 6 כריות אוויר
- מיצובישי אטראז' 2020: ציון בטיחות 1
האטראז' מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בדגם המחודש נוספו גם מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות. באקסנט יש 6 כריות אוויר, אך הסקירה מציינת שאין בה מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות.
חיסכון ואיכות סביבה: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: קבוצת זיהום 14
- מיצובישי אטראז' 2020: קבוצת זיהום 8
האטראז' מובילה במדד הזה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 14 באקסנט. המשמעות היא יתרון לאטראז' במדד הזיהום, לצד צריכת דלק טובה שתוארה בסקירה.
ביצועים: יונדאי אקסנט i25 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 100 כ"ס
- מיצובישי אטראז' 2020: 80 כ"ס
האקסנט מובילה עם 100 כ"ס לעומת 80 כ"ס באטראז'. הפער מתאים למי שרוצה יותר כוח זמין, אם כי גם מנוע האקסנט עשוי לדרוש מאמץ בעקיפות ובעליות.
מרחב ומשפחה: יונדאי אקסנט i25 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 5 מושבים
- מיצובישי אטראז' 2020: 5 מושבים
האקסנט מובילה במדד המרחב, אף ששני הרכבים מציעים 5 מושבים. בסקירת האקסנט מצוינים תא מטען גדול ומרחב מספק מאחור, ואילו באטראז' מרווח הראש מאחור מצומצם.
סיכון גניבה: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 5.2 ל-1,000 רכבים
- מיצובישי אטראז' 2020: 3.6 ל-1,000 רכבים
האטראז' מובילה עם 3.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. זהו סיכון מדווח נמוך יותר, אך לא מבטיח שרכב מסוים יהיה מוגן מגניבה.
מהירות מכירה: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 24 ימים
- מיצובישי אטראז' 2020: 17 ימים
האטראז' נמכרת מהר יותר לפי המדד: 17 ימים לעומת 24 ימים לאקסנט. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- יונדאי אקסנט i25 2020: 6 יתרונות
- מיצובישי אטראז' 2020: 6 יתרונות
לשני הדגמים 6 יתרונות במדד המוניטין ושביעות הרצון. לאקסנט יש מוניטין של עמידות, ואילו האטראז' מתוארת כרכב אמין בסך הכול, עם חשיבות להיסטוריית טיפולים מסודרת.
פופולריות בכביש: יונדאי אקסנט i25 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 1,661 על הכביש
- מיצובישי אטראז' 2020: 717 על הכביש
האקסנט נפוצה יותר בכביש, עם 1,661 רכבים לעומת 717 אטראז'. נפוצות גבוהה עשויה להקל על השוואת רכבים ומציאת מוסכים שמכירים את הדגם.
טכנולוגיה ונוחות: מיצובישי אטראז' 2020
- יונדאי אקסנט i25 2020: 4 מערכות
- מיצובישי אטראז' 2020: 5 מערכות
האטראז' מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בסקירה היא מתוארת כמאובזרת יחסית, בעוד שהאבזור באקסנט צנוע.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי אקסנט i25 2020: האקסנט מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מנוע חזק יותר, מרחב ותא מטען שימושיים ושמירת ערך טובה, ומוכנים לבדוק בקפידה את מצב הרכב ואת היסטוריית הטיפולים.
- מיצובישי אטראז' 2020: האטראז' מתאימה לכם אם אתם מחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, אבזור ומערכות בטיחות אקטיביות בדגם המחודש, ויכולים לחיות עם מנוע חלש ורועש ועם נסיעה פחות נוחה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
בסיכום, האטראז' היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך, מדדי אחזקה, בטיחות, זיהום ומהירות מכירה. האקסנט עדיפה אם אתם נותנים משקל רב לשמירת ערך, לכוח מנוע, למרחב ולנפוצות בכביש. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב בפועל, משום ששני הדגמים עשויים להגיע משימוש בציי רכב או בליסינג. באקסנט שימו לב במיוחד לבלאי ולמערכת התזמון, ובאטראז' בדקו את המנוע, מערכת החשמל והבלמים.
איזה רכב זול יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (₪42,000 לעומת ₪47,999). האטראז' זולה יותר לרכישה: ₪42,000 לעומת ₪47,999 לאקסנט. הפער של ₪5,999 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות ראשוניות או לתיקונים.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
יונדאי אקסנט i25 2020 (12.1% בשנה לעומת 22.2% בשנה). האקסנט מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.1% לעומת 22.2% באטראז'. בפועל, הפער עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב בהמשך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). האטראז' מובילה במדד עלויות האחזקה, עם דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באקסנט. זהו יתרון לטובת האטראז', אך אין כאן פירוט של סכומי אחזקה בפועל.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). האטראז' מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בדגם המחודש נוספו גם מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות. באקסנט יש 6 כריות אוויר, אך הסקירה מציינת שאין בה מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 14). האטראז' מובילה במדד הזה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 14 באקסנט. המשמעות היא יתרון לאטראז' במדד הזיהום, לצד צריכת דלק טובה שתוארה בסקירה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
יונדאי אקסנט i25 2020 (100 כ"ס לעומת 80 כ"ס). האקסנט מובילה עם 100 כ"ס לעומת 80 כ"ס באטראז'. הפער מתאים למי שרוצה יותר כוח זמין, אם כי גם מנוע האקסנט עשוי לדרוש מאמץ בעקיפות ובעליות.
איזה רכב מרווח יותר, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
יונדאי אקסנט i25 2020 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). האקסנט מובילה במדד המרחב, אף ששני הרכבים מציעים 5 מושבים. בסקירת האקסנט מצוינים תא מטען גדול ומרחב מספק מאחור, ואילו באטראז' מרווח הראש מאחור מצומצם.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (3.6 ל-1,000 רכבים לעומת 5.2 ל-1,000 רכבים). האטראז' מובילה עם 3.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.2 באקסנט. זהו סיכון מדווח נמוך יותר, אך לא מבטיח שרכב מסוים יהיה מוגן מגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (17 ימים לעומת 24 ימים). האטראז' נמכרת מהר יותר לפי המדד: 17 ימים לעומת 24 ימים לאקסנט. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
יונדאי אקסנט i25 2020 (1,661 על הכביש לעומת 717 על הכביש). האקסנט נפוצה יותר בכביש, עם 1,661 רכבים לעומת 717 אטראז'. נפוצות גבוהה עשויה להקל על השוואת רכבים ומציאת מוסכים שמכירים את הדגם.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי אקסנט i25 או מיצובישי אטראז'?
מיצובישי אטראז' 2020 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). האטראז' מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 באקסנט. גם בסקירה היא מתוארת כמאובזרת יחסית, בעוד שהאבזור באקסנט צנוע.
יונדאי אקסנט i25 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מיצובישי אטראז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות