די.אס 7 או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

הדי.אס 7 מתאים יותר אם חשובים לכם ביצועים, אבזור, נוחות וייחוד, והוא מוביל ביותר מהעדיפויות האישיות שהוגדרו כאן. הקשקאי מתאים יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך, שמירת ערך, בטיחות, מוניטין ונפוצות. לפני רכישת די.אס 7 בדקו היטב עלויות טיפולים והיסטוריית תחזוקה; בקשקאי חשוב במיוחד לבדוק את תיבת ה-CVT ואת הטיפול בה. בשני המקרים, בדיקה עצמאית של הרכב והיסטוריית הטיפולים חיונית.

מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2022

  • די.אס 7 2022: ₪132,000
  • ניסאן קשקאי 2022: ₪108,500

הניסאן קשקאי מוביל במחיר רכישה: ₪108,500 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7, פער של ₪23,500 לטובת הקשקאי.

שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2022

  • די.אס 7 2022: 23.2% בשנה
  • ניסאן קשקאי 2022: 8.1% בשנה

הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 8.1% בשנה לעומת 23.2% בשנה בדי.אס 7. בפועל, הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור את הרכב.

עלויות אחזקה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: דרגה 1 מתוך 5
  • ניסאן קשקאי 2022: דרגה 5 מתוך 5

הדי.אס 7 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקשקאי. עם זאת, טיפולים וחלפים ברכב היוקרתי עלולים להיות יקרים, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

אמינות: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: 1 ריקולים
  • ניסאן קשקאי 2022: 4 ריקולים

הדי.אס 7 מוביל לפי מספר הריקולים: 1 לעומת 4 בקשקאי. מספר ריקולים לבדו אינו מעיד על אמינות לאורך זמן, ובשני הדגמים חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת ביצוע תיקוני הריקול, אם נדרשו.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2022

  • די.אס 7 2022: ציון בטיחות 2
  • ניסאן קשקאי 2022: ציון בטיחות 4

הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בדי.אס 7. לדי.אס 7 יש גם ציון של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP, ולכן כדאי לבדוק את רמת הבטיחות של הגרסה המסוימת ולא להסתמך על מדד יחיד.

חיסכון ואיכות סביבה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: קבוצת זיהום 2
  • ניסאן קשקאי 2022: קבוצת זיהום 14

הדי.אס 7 מוביל בקבוצת הזיהום, 2 לעומת 14 בקשקאי. זהו יתרון במדד הזיהום, אך הוא אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה בפועל; בגרסאות פלאג-אין נדרשת טעינה כדי למצות את החיסכון.

ביצועים: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: 200 כ"ס
  • ניסאן קשקאי 2022: 156 כ"ס

הדי.אס 7 מוביל בהספק, עם 200 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. המשמעות היא יתרון בכוח הזמין, אף שהתחושה בפועל תלויה בגרסה ובמערכת ההנעה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • די.אס 7 2022: 5 מושבים
  • ניסאן קשקאי 2022: 5 מושבים

בשני הרכבים 5 מושבים, ולכן לפי המדד הזה אין יתרון לאחד מהם. שניהם מתאימים למשפחה, ולדי.אס 7 מצוינים גם תא מטען נדיב ומרווח מספק.

סיכון גניבה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: 3.4 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן קשקאי 2022: 6.3 ל-1,000 רכבים

הדי.אס 7 מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.4 לעומת 6.3 לכל 1,000 רכבים בקשקאי. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ואמצעי מיגון.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2022

  • די.אס 7 2022: 7 יתרונות
  • ניסאן קשקאי 2022: 5 יתרונות

הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. הביקורות מתארות אותו כחבילה שימושית ומאובזרת, אך מציינות גם רעשים ותגובות לא תמיד חלקות של המנוע והתיבה.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2022

  • די.אס 7 2022: 98 על הכביש
  • ניסאן קשקאי 2022: 1,352 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 1,352 רכבים לעומת 98 לדי.אס 7. נפוצות עשויה להקל על איתור מוסכים, חלפים וקונים בעתיד, אך אינה מעידה בפני עצמה על מצב הרכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • די.אס 7 2022: 6 מערכות
  • ניסאן קשקאי 2022: 6 מערכות

בשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, כך שאין יתרון במדד הזה. הדי.אס 7 מתואר כמאובזר ונוח, אך תפעול המערכות בו עלול להיות מסורבל; בקשקאי הביקורות מציינות בידוד רעשים בינוני.

למי מתאים כל רכב

  • די.אס 7 2022: הדי.אס 7 מתאים למי שמחפשים רכב פנאי יוקרתי, מאובזר וחזק, ומוכנים לבדוק היטב את עלויות התחזוקה ואת מצבו של הרכב הספציפי.
  • ניסאן קשקאי 2022: הניסאן קשקאי מתאים למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, רכב נפוץ ושמירת ערך טובה, ומוכנים לבדוק בקפידה את תיבת ה-CVT והיסטוריית התחזוקה שלה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

הדי.אס 7 מתאים יותר אם חשובים לכם ביצועים, אבזור, נוחות וייחוד, והוא מוביל ביותר מהעדיפויות האישיות שהוגדרו כאן. הקשקאי מתאים יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך, שמירת ערך, בטיחות, מוניטין ונפוצות. לפני רכישת די.אס 7 בדקו היטב עלויות טיפולים והיסטוריית תחזוקה; בקשקאי חשוב במיוחד לבדוק את תיבת ה-CVT ואת הטיפול בה. בשני המקרים, בדיקה עצמאית של הרכב והיסטוריית הטיפולים חיונית.

איזה רכב זול יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2022 (₪108,500 לעומת ₪132,000). הניסאן קשקאי מוביל במחיר רכישה: ₪108,500 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7, פער של ₪23,500 לטובת הקשקאי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2022 (8.1% בשנה לעומת 23.2% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 8.1% בשנה לעומת 23.2% בשנה בדי.אס 7. בפועל, הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור את הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

די.אס 7 2022 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הדי.אס 7 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקשקאי. עם זאת, טיפולים וחלפים ברכב היוקרתי עלולים להיות יקרים, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.

איזה רכב אמין יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

די.אס 7 2022 (1 ריקולים לעומת 4 ריקולים). הדי.אס 7 מוביל לפי מספר הריקולים: 1 לעומת 4 בקשקאי. מספר ריקולים לבדו אינו מעיד על אמינות לאורך זמן, ובשני הדגמים חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת ביצוע תיקוני הריקול, אם נדרשו.

איזה רכב בטיחותי יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2022 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בדי.אס 7. לדי.אס 7 יש גם ציון של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP, ולכן כדאי לבדוק את רמת הבטיחות של הגרסה המסוימת ולא להסתמך על מדד יחיד.

איזה רכב חסכוני יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

די.אס 7 2022 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14). הדי.אס 7 מוביל בקבוצת הזיהום, 2 לעומת 14 בקשקאי. זהו יתרון במדד הזיהום, אך הוא אינו מבטיח צריכת דלק נמוכה בפועל; בגרסאות פלאג-אין נדרשת טעינה כדי למצות את החיסכון.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

די.אס 7 2022 (200 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הדי.אס 7 מוביל בהספק, עם 200 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. המשמעות היא יתרון בכוח הזמין, אף שהתחושה בפועל תלויה בגרסה ובמערכת ההנעה.

איזה רכב נגנב פחות, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

די.אס 7 2022 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). הדי.אס 7 מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.4 לעומת 6.3 לכל 1,000 רכבים בקשקאי. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ואמצעי מיגון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2022 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. הביקורות מתארות אותו כחבילה שימושית ומאובזרת, אך מציינות גם רעשים ותגובות לא תמיד חלקות של המנוע והתיבה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, די.אס 7 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2022 (1,352 על הכביש לעומת 98 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 1,352 רכבים לעומת 98 לדי.אס 7. נפוצות עשויה להקל על איתור מוסכים, חלפים וקונים בעתיד, אך אינה מעידה בפני עצמה על מצב הרכב.

די.אס 7 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם