סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר: היא מובילה בעלויות האחזקה, בבטיחות, בחיסכון ובביצועים, וגם נפוצה יותר בכביש. סיטרואן C5 איירקרוס עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, סיכון גניבה נמוך יותר ונוחות הנסיעה חשובים לכם במיוחד; היא גם מציעה תא מטען גדול. לפני רכישת הסיטרואן בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, במיוחד במנוע PureTech, ובקשקאי בדקו את המנוע והתיבה ואת מפרט הבטיחות המדויק. בשני הדגמים כדאי לבחור רכב עם היסטוריית טיפולים מלאה ולבצע בדיקה עצמאית.

מחיר רכישה: סיטרואן C5 איירקרוס 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: ₪102,950
  • ניסאן קשקאי 2024: ₪130,900

סיטרואן C5 איירקרוס מובילה במחיר רכישה של ₪102,950 לעומת ₪130,900 לקשקאי. הפער משמעותי אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה.

שמירת ערך: סיטרואן C5 איירקרוס 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 6.8% בשנה
  • ניסאן קשקאי 2024: 9.6% בשנה

ל-C5 איירקרוס שיעור שנתי נמוך יותר, 6.8% לעומת 9.6% בקשקאי. זה יתרון בשמירת הערך לפי המדד הזה.

עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן קשקאי 2024: דרגה 2 מתוך 5

הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ב-C5 איירקרוס. הפער מצביע על יתרון לקשקאי בהוצאות השוטפות.

אמינות: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 4 ריקולים
  • ניסאן קשקאי 2024: 3 ריקולים

הקשקאי מוביל במדד האמינות, ובו 3 ריקולים לעומת 4 ב-C5 איירקרוס. מספר הריקולים לבדו אינו קובע אמינות, ולכן כדאי לבדוק גם היסטוריית טיפולים ולוודא שכל קריאות התיקון טופלו.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: ציון בטיחות 2
  • ניסאן קשקאי 2024: ציון בטיחות 5

הקשקאי מוביל בציון הבטיחות: 5 לעומת 2 ב-C5 איירקרוס. מאחר שהמפרט עשוי להשתנות בין גרסאות, בדקו את רמת הגימור המדויקת של הרכב שאתם שוקלים.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: קבוצת זיהום 14
  • ניסאן קשקאי 2024: קבוצת זיהום 5

הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 5 לעומת 14 ב-C5 איירקרוס. זהו יתרון ברור לפי קבוצת הזיהום, אך הוא לא מבטיח צריכת דלק נמוכה בכל תנאי הנהיגה.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 130 כ"ס
  • ניסאן קשקאי 2024: 156 כ"ס

הקשקאי מוביל בהספק, עם 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס ב-C5 איירקרוס. הפער עשוי להיות מורגש כשנדרשת תאוצה, ובפרט תחת עומס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 5 מושבים
  • ניסאן קשקאי 2024: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון במספר המושבים. מבחינת שימושיות, ל-C5 איירקרוס תא מטען גדול, ואילו הקשקאי מציע מרווח טוב מאחור ותא מטען שימושי.

סיכון גניבה: סיטרואן C5 איירקרוס 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 4.9 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן קשקאי 2024: 6.3 ל-1,000 רכבים

ל-C5 איירקרוס שיעור גניבה נמוך יותר: 4.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. זה יתרון במדד סיכון הגניבה.

מהירות מכירה: תיקו

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 40 ימים
  • ניסאן קשקאי 2024: 40 ימים

שני הדגמים נמכרים בממוצע בתוך 40 ימים, כך שאין פער במהירות המכירה לפי המדד הזה.

מוניטין ושביעות רצון: סיטרואן C5 איירקרוס 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 7 יתרונות
  • ניסאן קשקאי 2024: 5 יתרונות

C5 איירקרוס מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 7 יתרונות לעומת 5 בקשקאי. זה פער לטובת הסיטרואן בהתרשמות הכוללת שנמדדה.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2024

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 421 על הכביש
  • ניסאן קשקאי 2024: 1,135 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 1,135 רכבים לעומת 421 ל-C5 איירקרוס. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בהמשך.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: 6 מערכות
  • ניסאן קשקאי 2024: 6 מערכות

בשני הדגמים יש 6 מערכות, ולכן אין יתרון בכמות המערכות לפי המדד הזה. בסיטרואן כדאי להביא בחשבון שביקורות מציינות תפעול מולטימדיה מסורבל.

למי מתאים כל רכב

  • סיטרואן C5 איירקרוס 2024: סיטרואן C5 איירקרוס מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר נוח, עם תא מטען גדול ומחיר קנייה נמוך יותר, ומוכנים להקפיד על תחזוקה מתאימה.
  • ניסאן קשקאי 2024: ניסאן קשקאי מתאימה לכם אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר, יתרונות במדדי האחזקה והבטיחות, ופופולריות גבוהה בכביש.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

לרוב הקונים, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר: היא מובילה בעלויות האחזקה, בבטיחות, בחיסכון ובביצועים, וגם נפוצה יותר בכביש. סיטרואן C5 איירקרוס עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, סיכון גניבה נמוך יותר ונוחות הנסיעה חשובים לכם במיוחד; היא גם מציעה תא מטען גדול. לפני רכישת הסיטרואן בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, במיוחד במנוע PureTech, ובקשקאי בדקו את המנוע והתיבה ואת מפרט הבטיחות המדויק. בשני הדגמים כדאי לבחור רכב עם היסטוריית טיפולים מלאה ולבצע בדיקה עצמאית.

איזה רכב זול יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

סיטרואן C5 איירקרוס 2024 (₪102,950 לעומת ₪130,900). סיטרואן C5 איירקרוס מובילה במחיר רכישה של ₪102,950 לעומת ₪130,900 לקשקאי. הפער משמעותי אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

סיטרואן C5 איירקרוס 2024 (6.8% בשנה לעומת 9.6% בשנה). ל-C5 איירקרוס שיעור שנתי נמוך יותר, 6.8% לעומת 9.6% בקשקאי. זה יתרון בשמירת הערך לפי המדד הזה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ב-C5 איירקרוס. הפער מצביע על יתרון לקשקאי בהוצאות השוטפות.

איזה רכב אמין יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (3 ריקולים לעומת 4 ריקולים). הקשקאי מוביל במדד האמינות, ובו 3 ריקולים לעומת 4 ב-C5 איירקרוס. מספר הריקולים לבדו אינו קובע אמינות, ולכן כדאי לבדוק גם היסטוריית טיפולים ולוודא שכל קריאות התיקון טופלו.

איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). הקשקאי מוביל בציון הבטיחות: 5 לעומת 2 ב-C5 איירקרוס. מאחר שהמפרט עשוי להשתנות בין גרסאות, בדקו את רמת הגימור המדויקת של הרכב שאתם שוקלים.

איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 14). הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 5 לעומת 14 ב-C5 איירקרוס. זהו יתרון ברור לפי קבוצת הזיהום, אך הוא לא מבטיח צריכת דלק נמוכה בכל תנאי הנהיגה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (156 כ"ס לעומת 130 כ"ס). הקשקאי מוביל בהספק, עם 156 כ"ס לעומת 130 כ"ס ב-C5 איירקרוס. הפער עשוי להיות מורגש כשנדרשת תאוצה, ובפרט תחת עומס.

איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

סיטרואן C5 איירקרוס 2024 (4.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). ל-C5 איירקרוס שיעור גניבה נמוך יותר: 4.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. זה יתרון במדד סיכון הגניבה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

סיטרואן C5 איירקרוס 2024 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). C5 איירקרוס מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 7 יתרונות לעומת 5 בקשקאי. זה פער לטובת הסיטרואן בהתרשמות הכוללת שנמדדה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן C5 איירקרוס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2024 (1,135 על הכביש לעומת 421 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 1,135 רכבים לעומת 421 ל-C5 איירקרוס. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בהמשך.

סיטרואן C5 איירקרוס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם