סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
המאזדה 3 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם בטיחות, פחות ריקולים, ביצועים ונפוצות בכביש. סיטרואן C4 X עדיפה אם אתם רוצים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ונוחות נסיעה גבוהה. בדקו את המאזדה אם אתם מעדיפים תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש דינמית, ואת הסיטרואן אם מרווח מאחור ותא מטען גדול חשובים לכם יותר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת הריקולים החלים על הרכב המסוים.
מחיר רכישה: סיטרואן C4x 2024
- סיטרואן C4x 2024: ₪93,450
- מאזדה 3 סדאן 2024: ₪110,371
סיטרואן C4 X זולה יותר לרכישה: ₪93,450 לעומת ₪110,371 למאזדה 3. הפער של ₪16,921 משאיר לכם יותר תקציב, בלי לוותר על רכב משפחתי.
שמירת ערך: סיטרואן C4x 2024
- סיטרואן C4x 2024: 14.4% בשנה
- מאזדה 3 סדאן 2024: 19.3% בשנה
הסיטרואן מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 14.4% בשנה לעומת 19.3% במאזדה. לפי הנתונים האלה, היא צפויה לאבד פחות מערכה לאורך זמן.
עלויות אחזקה: תיקו
- סיטרואן C4x 2024: דרגה 5 מתוך 5
- מאזדה 3 סדאן 2024: דרגה 5 מתוך 5
שתי המכוניות באותה דרגת עלויות אחזקה, 5 מתוך 5, כך שאין כאן יתרון ברור לאחת מהן.
אמינות: מאזדה 3 סדאן 2024
- סיטרואן C4x 2024: 3 ריקולים
- מאזדה 3 סדאן 2024: 0 ריקולים
המאזדה מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 3 בסיטרואן. ריקולים אינם מדד מלא לאמינות, אבל בקניית C4 X חשוב במיוחד לוודא מול היבואן אם חלים עליה ריקולים ואם טופלו.
בטיחות: מאזדה 3 סדאן 2024
- סיטרואן C4x 2024: ציון בטיחות 2
- מאזדה 3 סדאן 2024: ציון בטיחות 3
המאזדה מובילה בציון הבטיחות, 3 לעומת 2 בסיטרואן. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת המאזדה.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- סיטרואן C4x 2024: קבוצת זיהום 14
- מאזדה 3 סדאן 2024: קבוצת זיהום 14
שתיהן נמצאות בקבוצת זיהום 14, ולכן אין יתרון לאחת מהן לפי המדד הזה.
ביצועים: מאזדה 3 סדאן 2024
- סיטרואן C4x 2024: 130 כ"ס
- מאזדה 3 סדאן 2024: 165 כ"ס
המאזדה מציעה 165 כ״ס לעומת 130 כ״ס בסיטרואן, יתרון שמורגש כשחשובים לכם כוח ותאוצות. בביקורות מתואר גם מנוע המאזדה כפחות גמיש בתאוצות ביניים, בעוד שבסיטרואן הביצועים פחות משכנעים תחת עומס.
מרחב ומשפחה: תיקו
- סיטרואן C4x 2024: 5 מושבים
- מאזדה 3 סדאן 2024: 5 מושבים
לשתיהן 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחת מהן. בפועל, הסיטרואן מתוארת כבעלת מרווח טוב מאחור ותא מטען גדול, בעוד שבמאזדה המרחב האחורי מוגבל יותר.
סיכון גניבה: סיטרואן C4x 2024
- סיטרואן C4x 2024: 6.1 ל-1,000 רכבים
- מאזדה 3 סדאן 2024: 15.8 ל-1,000 רכבים
הסיטרואן מובילה בסיכון הגניבה: 6.1 לכל 1,000 רכבים לעומת 15.8 למאזדה. זהו יתרון שעשוי להיות חשוב לכם גם בבחירת הכיסוי הביטוחי.
מוניטין ושביעות רצון: מאזדה 3 סדאן 2024
- סיטרואן C4x 2024: 7 יתרונות
- מאזדה 3 סדאן 2024: 7 יתרונות
המאזדה מובילה בקטגוריה, אף שלשתי המכוניות מצוינים 7 יתרונות. לכן, לפי הנתונים האלה, אין הבדל במספר היתרונות עצמו שאפשר להצביע עליו כהסבר לפער.
פופולריות בכביש: מאזדה 3 סדאן 2024
- סיטרואן C4x 2024: 559 על הכביש
- מאזדה 3 סדאן 2024: 2,219 על הכביש
המאזדה נפוצה יותר בכביש, עם 2,219 רכבים לעומת 559 סיטרואן C4 X. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וחלקים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- סיטרואן C4x 2024: 6 מערכות
- מאזדה 3 סדאן 2024: 6 מערכות
לשתיהן מצוינות 6 מערכות, כך שאין יתרון בכמות המערכות. בביקורות הסיטרואן בולטת בנוחות נסיעה, והמאזדה בבידוד רעשים ובאיכות תא הנוסעים.
למי מתאים כל רכב
- סיטרואן C4x 2024: סיטרואן C4 X מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית נוחה ומרווחת עם תא מטען גדול, מחיר רכישה נמוך יותר ועיצוב ייחודי.
- מאזדה 3 סדאן 2024: מאזדה 3 סדאן מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מנוע חזק יותר, ציון בטיחות גבוה יותר, תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש דינמית, ומוכנים להתפשר על נוחות עירונית ומרחב מאחור.
שאלות נפוצות
מה עדיף, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
המאזדה 3 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם בטיחות, פחות ריקולים, ביצועים ונפוצות בכביש. סיטרואן C4 X עדיפה אם אתם רוצים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ונוחות נסיעה גבוהה. בדקו את המאזדה אם אתם מעדיפים תא נוסעים איכותי והתנהגות כביש דינמית, ואת הסיטרואן אם מרווח מאחור ותא מטען גדול חשובים לכם יותר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת הריקולים החלים על הרכב המסוים.
איזה רכב זול יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
סיטרואן C4x 2024 (₪93,450 לעומת ₪110,371). סיטרואן C4 X זולה יותר לרכישה: ₪93,450 לעומת ₪110,371 למאזדה 3. הפער של ₪16,921 משאיר לכם יותר תקציב, בלי לוותר על רכב משפחתי.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
סיטרואן C4x 2024 (14.4% בשנה לעומת 19.3% בשנה). הסיטרואן מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 14.4% בשנה לעומת 19.3% במאזדה. לפי הנתונים האלה, היא צפויה לאבד פחות מערכה לאורך זמן.
איזה רכב אמין יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
מאזדה 3 סדאן 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). המאזדה מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 3 בסיטרואן. ריקולים אינם מדד מלא לאמינות, אבל בקניית C4 X חשוב במיוחד לוודא מול היבואן אם חלים עליה ריקולים ואם טופלו.
איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
מאזדה 3 סדאן 2024 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). המאזדה מובילה בציון הבטיחות, 3 לעומת 2 בסיטרואן. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת המאזדה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
מאזדה 3 סדאן 2024 (165 כ"ס לעומת 130 כ"ס). המאזדה מציעה 165 כ״ס לעומת 130 כ״ס בסיטרואן, יתרון שמורגש כשחשובים לכם כוח ותאוצות. בביקורות מתואר גם מנוע המאזדה כפחות גמיש בתאוצות ביניים, בעוד שבסיטרואן הביצועים פחות משכנעים תחת עומס.
איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
סיטרואן C4x 2024 (6.1 ל-1,000 רכבים לעומת 15.8 ל-1,000 רכבים). הסיטרואן מובילה בסיכון הגניבה: 6.1 לכל 1,000 רכבים לעומת 15.8 למאזדה. זהו יתרון שעשוי להיות חשוב לכם גם בבחירת הכיסוי הביטוחי.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
מאזדה 3 סדאן 2024 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). המאזדה מובילה בקטגוריה, אף שלשתי המכוניות מצוינים 7 יתרונות. לכן, לפי הנתונים האלה, אין הבדל במספר היתרונות עצמו שאפשר להצביע עליו כהסבר לפער.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן C4x או מאזדה 3 סדאן?
מאזדה 3 סדאן 2024 (2,219 על הכביש לעומת 559 על הכביש). המאזדה נפוצה יותר בכביש, עם 2,219 רכבים לעומת 559 סיטרואן C4 X. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וחלקים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.
סיטרואן C4x בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מאזדה 3 סדאן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות