שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר? השוואה מלאה 2021
ההמלצה שלנו
הטראוורס היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך, יותר כוח ומקום לשמונה נוסעים. ההיילנדר עדיפה אם אתם נותנים עדיפות לבטיחות, לחיסכון, לסיכון גניבה נמוך יותר ולמכירה מהירה יותר; מערכת ההנעה ההיברידית שלה חסכונית יחסית לגודלה. לפני החלטה, בדקו את צריכת הדלק הצפויה לפי הנסועה שלכם, את רמת הגימור והיסטוריית הטיפולים, ואת השלמת הריקולים בהיילנדר. שתי המכוניות גדולות, ולכן נסיעת מבחן ובדיקת נוחות החניה חשובות במיוחד.
מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: ₪160,500
- טויוטה היילנדר 2021: ₪192,500
שברולט טראוורס 2021 זולה יותר לרכישה: ₪160,500 לעומת ₪192,500 להיילנדר. הפער מקטין את ההוצאה הראשונית, אך כדאי לשקלל אותו מול צריכת הדלק הגבוהה של הטראוורס.
שמירת ערך: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 3.0% בשנה
- טויוטה היילנדר 2021: 10.4% בשנה
הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 3.0% לעומת 10.4% בהיילנדר. בפועל, ההבדל עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב, אף שהמצב והיסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים חשובים גם הם.
עלויות אחזקה: תיקו
- שברולט טראוורס 2021: דרגה 5 מתוך 5
- טויוטה היילנדר 2021: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה. עם זאת, הטראוורס צורכת דלק רב, ואילו ההיילנדר ההיברידי חסכוני יחסית לגודלו, כך שהוצאות הדלק בפועל עשויות להטות את הכף לטובת ההיילנדר.
אמינות: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 0 ריקולים
- טויוטה היילנדר 2021: 19 ריקולים
הטראוורס מובילה בהשוואה הזו עם 0 ריקולים, לעומת 19 בהיילנדר. מספר ריקולים אינו מדד מלא לאמינות, ולכן בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת השלמת התיקונים ברכב הספציפי.
בטיחות: טויוטה היילנדר 2021
- שברולט טראוורס 2021: ציון בטיחות 1.5
- טויוטה היילנדר 2021: ציון בטיחות 2
ההיילנדר מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת 1.5 בטראוורס. בטראוורס הבטיחות האקטיבית תלויה ברמת הגימור, לכן חשוב לוודא אילו מערכות קיימות ברכב שאתם בודקים.
חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה היילנדר 2021
- שברולט טראוורס 2021: קבוצת זיהום 15
- טויוטה היילנדר 2021: קבוצת זיהום 14
ההיילנדר מובילה בקבוצת זיהום 14 לעומת 15 בטראוורס, ומתאימה יותר אם חיסכון ואיכות הסביבה חשובים לכם. גם מערכת ההנעה ההיברידית שלה חסכונית יחסית לרכב גדול.
ביצועים: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 310 כ"ס
- טויוטה היילנדר 2021: 190 כ"ס
הטראוורס מובילה עם 310 כ"ס לעומת 190 כ"ס בהיילנדר. היא עדיפה אם אתם רוצים יותר כוח וביצועים, בעוד שההיילנדר מתאימה יותר לנהיגה מתונה.
מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 8 מושבים
- טויוטה היילנדר 2021: 7 מושבים
הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 7 בהיילנדר, ומתאימה יותר כשנדרש מקום לנוסע נוסף. היא גם מרווחת במיוחד בשלוש השורות, אך הממדים הגדולים מקשים על תמרון וחניה.
סיכון גניבה: טויוטה היילנדר 2021
- שברולט טראוורס 2021: 7.0 ל-1,000 רכבים
- טויוטה היילנדר 2021: 4.7 ל-1,000 רכבים
ההיילנדר מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.7 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד בדיקת אמצעי המיגון והצעת הביטוח לרכב המסוים.
מהירות מכירה: טויוטה היילנדר 2021
- שברולט טראוורס 2021: 40 ימים
- טויוטה היילנדר 2021: 29 ימים
ההיילנדר נמכרת מהר יותר, בתוך 29 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס. הפער עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אם כי זמן המכירה בפועל תלוי גם במחיר ובמצב הרכב.
מוניטין ושביעות רצון: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 6 יתרונות
- טויוטה היילנדר 2021: 7 יתרונות
הטראוורס מובילה בהשוואה זו, אך הפער במאפיין המוניטין אינו גדול: בסיכומי היתרונות מופיעים 6 יתרונות לטראוורס ו-7 להיילנדר. בדקו גם את מצב הרכב והתרשמו בעצמכם מנסיעת מבחן.
פופולריות בכביש: שברולט טראוורס 2021
- שברולט טראוורס 2021: 640 על הכביש
- טויוטה היילנדר 2021: 526 על הכביש
הטראוורס נפוצה יותר עם 640 רכבים על הכביש לעומת 526 להיילנדר. הפער אינו גדול, אך הוא מעיד על נוכחות מעט רחבה יותר של הטראוורס בכבישים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- שברולט טראוורס 2021: 6 מערכות
- טויוטה היילנדר 2021: 6 מערכות
בשני הדגמים יש 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות. הטראוורס מציעה נוחות נסיעה ובידוד רעשים טובים, ואילו בהיילנדר אבזור הבטיחות עשיר, אך רעשי מנוע, כביש ורוח עשויים להיות מורגשים.
למי מתאים כל רכב
- שברולט טראוורס 2021: שברולט טראוורס 2021 מתאימה למשפחה גדולה שזקוקה לשמונה מושבים, למרווח נדיב ולמנוע חזק, ומוכנה להתמודד עם צריכת דלק גבוהה ועם ממדים גדולים בעיר.
- טויוטה היילנדר 2021: טויוטה היילנדר 2021 מתאימה למשפחה שמעדיפה הנעה היברידית, בטיחות, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה יותר, ויכולה להסתפק בשבעה מושבים ובביצועים מתונים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
הטראוורס היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך, יותר כוח ומקום לשמונה נוסעים. ההיילנדר עדיפה אם אתם נותנים עדיפות לבטיחות, לחיסכון, לסיכון גניבה נמוך יותר ולמכירה מהירה יותר; מערכת ההנעה ההיברידית שלה חסכונית יחסית לגודלה. לפני החלטה, בדקו את צריכת הדלק הצפויה לפי הנסועה שלכם, את רמת הגימור והיסטוריית הטיפולים, ואת השלמת הריקולים בהיילנדר. שתי המכוניות גדולות, ולכן נסיעת מבחן ובדיקת נוחות החניה חשובות במיוחד.
איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (₪160,500 לעומת ₪192,500). שברולט טראוורס 2021 זולה יותר לרכישה: ₪160,500 לעומת ₪192,500 להיילנדר. הפער מקטין את ההוצאה הראשונית, אך כדאי לשקלל אותו מול צריכת הדלק הגבוהה של הטראוורס.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (3.0% בשנה לעומת 10.4% בשנה). הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 3.0% לעומת 10.4% בהיילנדר. בפועל, ההבדל עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב, אף שהמצב והיסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים חשובים גם הם.
איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (0 ריקולים לעומת 19 ריקולים). הטראוורס מובילה בהשוואה הזו עם 0 ריקולים, לעומת 19 בהיילנדר. מספר ריקולים אינו מדד מלא לאמינות, ולכן בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת השלמת התיקונים ברכב הספציפי.
איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
טויוטה היילנדר 2021 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1.5). ההיילנדר מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת 1.5 בטראוורס. בטראוורס הבטיחות האקטיבית תלויה ברמת הגימור, לכן חשוב לוודא אילו מערכות קיימות ברכב שאתם בודקים.
איזה רכב חסכוני יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
טויוטה היילנדר 2021 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). ההיילנדר מובילה בקבוצת זיהום 14 לעומת 15 בטראוורס, ומתאימה יותר אם חיסכון ואיכות הסביבה חשובים לכם. גם מערכת ההנעה ההיברידית שלה חסכונית יחסית לרכב גדול.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (310 כ"ס לעומת 190 כ"ס). הטראוורס מובילה עם 310 כ"ס לעומת 190 כ"ס בהיילנדר. היא עדיפה אם אתם רוצים יותר כוח וביצועים, בעוד שההיילנדר מתאימה יותר לנהיגה מתונה.
איזה רכב מרווח יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (8 מושבים לעומת 7 מושבים). הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 7 בהיילנדר, ומתאימה יותר כשנדרש מקום לנוסע נוסף. היא גם מרווחת במיוחד בשלוש השורות, אך הממדים הגדולים מקשים על תמרון וחניה.
איזה רכב נגנב פחות, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
טויוטה היילנדר 2021 (4.7 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 ל-1,000 רכבים). ההיילנדר מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.7 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד בדיקת אמצעי המיגון והצעת הביטוח לרכב המסוים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
טויוטה היילנדר 2021 (29 ימים לעומת 40 ימים). ההיילנדר נמכרת מהר יותר, בתוך 29 ימים לעומת 40 ימים לטראוורס. הפער עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, אם כי זמן המכירה בפועל תלוי גם במחיר ובמצב הרכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הטראוורס מובילה בהשוואה זו, אך הפער במאפיין המוניטין אינו גדול: בסיכומי היתרונות מופיעים 6 יתרונות לטראוורס ו-7 להיילנדר. בדקו גם את מצב הרכב והתרשמו בעצמכם מנסיעת מבחן.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או טויוטה היילנדר?
שברולט טראוורס 2021 (640 על הכביש לעומת 526 על הכביש). הטראוורס נפוצה יותר עם 640 רכבים על הכביש לעומת 526 להיילנדר. הפער אינו גדול, אך הוא מעיד על נוכחות מעט רחבה יותר של הטראוורס בכבישים.
שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה היילנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אאודי E-tron מול שברולט טראוורס
- אאודי Q5 מול טויוטה היילנדר
- ב.מ.וו iX3 מול שברולט טראוורס
- בי.ווי.די טאנג מול שברולט טראוורס
- קאדילק XT5 מול שברולט טראוורס
- שברולט טראוורס מול פורד אקספלורר
- שברולט טראוורס מול יונדאי פליסייד
- שברולט טראוורס מול יגואר I-Pace
- שברולט טראוורס מול ג'יפ גרנד צ'ירוקי
- שברולט טראוורס מול ג'יפ רנגלר