שברולט טראוורס או לקסוס RX? השוואה מלאה 2021

ההמלצה שלנו

הטראוורס היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, כוח ומקום לעד 8 נוסעים. לצד היתרונות, קחו בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה ואת הממדים שמקשים על תמרון וחניה בעיר. ה-RX עדיפה אם בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר, מוניטין ואיכות תא נוסעים יוקרתית חשובים לכם יותר, ואתם מסתפקים ב-5 מושבים. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים, האבזור והמצב של הרכב הספציפי לפני הקנייה.

מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: ₪160,500
  • לקסוס RX 2021: ₪180,000

הטראוורס זולה יותר לרכישה: ₪160,500 לעומת ₪180,000 ל-RX, פער של ₪19,500.

שמירת ערך: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 3.0% בשנה
  • לקסוס RX 2021: 13.3% בשנה

הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 3.0% בשנה לעומת 13.3% ב-RX. בפועל, לפי הנתונים האלה, ירידת הערך השנתית שלה מתונה בהרבה.

עלויות אחזקה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: דרגה 5 מתוך 5
  • לקסוס RX 2021: דרגה 5 מתוך 5

שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות האחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.

אמינות: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 0 ריקולים
  • לקסוס RX 2021: 2 ריקולים

הטראוורס מובילה: רשומים לה 0 ריקולים, לעומת 2 ב-RX. זו השוואה לפי ריקולים, ולא תחליף לבדיקת היסטוריית הטיפולים והמצב של הרכב הספציפי.

בטיחות: לקסוס RX 2021

  • שברולט טראוורס 2021: ציון בטיחות 1.5
  • לקסוס RX 2021: ציון בטיחות 3

ה-RX מובילה עם ציון בטיחות 3, לעומת 1.5 בטראוורס. בנוסף, הבטיחות האקטיבית בטראוורס עשויה להיות תלויה ברמת הגימור, ולכן חשוב לבדוק את האבזור ברכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: קבוצת זיהום 15
  • לקסוס RX 2021: קבוצת זיהום 15

שני הדגמים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין יתרון ביניהם לפי המדד הזה.

ביצועים: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 310 כ"ס
  • לקסוס RX 2021: 262 כ"ס

הטראוורס מובילה עם 310 כ״ס לעומת 262 כ״ס ב-RX. היא מציעה יותר כוח, אך מנוע ה-V6 שלה מגיע גם עם צריכת דלק גבוהה.

מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 8 מושבים
  • לקסוס RX 2021: 5 מושבים

הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-RX, ולכן מתאימה יותר למשפחה גדולה או למי שצריך להסיע נוסעים רבים.

סיכון גניבה: לקסוס RX 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 7.0 ל-1,000 רכבים
  • לקסוס RX 2021: 0.5 ל-1,000 רכבים

ה-RX מובילה בסיכון גניבה: 0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. הפער משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.

מהירות מכירה: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: 40 ימים
  • לקסוס RX 2021: 40 ימים

לשני הדגמים זמן מכירה של 40 ימים, כך שאין ביניהם הבדל לפי המדד הזה.

מוניטין ושביעות רצון: לקסוס RX 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 6 יתרונות
  • לקסוס RX 2021: 7 יתרונות

ה-RX מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 בטראוורס. הסקירות מתארות את הלקסוס כרכב יוקרתי ונוח עם מוניטין אמינות ושירות טובים.

פופולריות בכביש: שברולט טראוורס 2021

  • שברולט טראוורס 2021: 640 על הכביש
  • לקסוס RX 2021: 325 על הכביש

הטראוורס נפוצה יותר: 640 רכבים על הכביש לעומת 325 ל-RX. המשמעות היא שיש יותר רכבים מהדגם על הכביש, אך הנתון לבדו אינו מעיד על מצב כל רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • שברולט טראוורס 2021: 6 מערכות
  • לקסוס RX 2021: 6 מערכות

שני הדגמים כוללים 6 מערכות לפי המדד הזה, ולכן אין יתרון ברור לאחד מהם. בסקירות, הטראוורס זוכה לשבחים על נוחות ותפעול נוח יחסית, ואילו ממשק המולטימדיה ב-RX מתואר כפחות אינטואיטיבי.

למי מתאים כל רכב

  • שברולט טראוורס 2021: הטראוורס מתאימה לכם אם אתם משפחה גדולה שזקוקה ל-8 מושבים, מרחב ותא מטען שימושי, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה וממדים גדולים.
  • לקסוס RX 2021: ה-RX מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי ונוח עם איכות תא נוסעים ובידוד רעשים מרשימים, ומסתפקים ב-5 מושבים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

הטראוורס היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, כוח ומקום לעד 8 נוסעים. לצד היתרונות, קחו בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה ואת הממדים שמקשים על תמרון וחניה בעיר. ה-RX עדיפה אם בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר, מוניטין ואיכות תא נוסעים יוקרתית חשובים לכם יותר, ואתם מסתפקים ב-5 מושבים. בשני הדגמים כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים, האבזור והמצב של הרכב הספציפי לפני הקנייה.

איזה רכב זול יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (₪160,500 לעומת ₪180,000). הטראוורס זולה יותר לרכישה: ₪160,500 לעומת ₪180,000 ל-RX, פער של ₪19,500.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (3.0% בשנה לעומת 13.3% בשנה). הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 3.0% בשנה לעומת 13.3% ב-RX. בפועל, לפי הנתונים האלה, ירידת הערך השנתית שלה מתונה בהרבה.

איזה רכב אמין יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). הטראוורס מובילה: רשומים לה 0 ריקולים, לעומת 2 ב-RX. זו השוואה לפי ריקולים, ולא תחליף לבדיקת היסטוריית הטיפולים והמצב של הרכב הספציפי.

איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

לקסוס RX 2021 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1.5). ה-RX מובילה עם ציון בטיחות 3, לעומת 1.5 בטראוורס. בנוסף, הבטיחות האקטיבית בטראוורס עשויה להיות תלויה ברמת הגימור, ולכן חשוב לבדוק את האבזור ברכב המסוים.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (310 כ"ס לעומת 262 כ"ס). הטראוורס מובילה עם 310 כ״ס לעומת 262 כ״ס ב-RX. היא מציעה יותר כוח, אך מנוע ה-V6 שלה מגיע גם עם צריכת דלק גבוהה.

איזה רכב מרווח יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (8 מושבים לעומת 5 מושבים). הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-RX, ולכן מתאימה יותר למשפחה גדולה או למי שצריך להסיע נוסעים רבים.

איזה רכב נגנב פחות, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

לקסוס RX 2021 (0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 ל-1,000 רכבים). ה-RX מובילה בסיכון גניבה: 0.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. הפער משמעותי למי שמייחס חשיבות לסיכון הזה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

לקסוס RX 2021 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-RX מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 בטראוורס. הסקירות מתארות את הלקסוס כרכב יוקרתי ונוח עם מוניטין אמינות ושירות טובים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט טראוורס או לקסוס RX?

שברולט טראוורס 2021 (640 על הכביש לעומת 325 על הכביש). הטראוורס נפוצה יותר: 640 רכבים על הכביש לעומת 325 ל-RX. המשמעות היא שיש יותר רכבים מהדגם על הכביש, אך הנתון לבדו אינו מעיד על מצב כל רכב.

שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

לקסוס RX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם