שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה? השוואה מלאה 2021
ההמלצה שלנו
יונדאי אלנטרה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים הוצאות שימוש מתונות, בטיחות, חיסכון, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. שברולט מאליבו עדיפה אם מחיר הקנייה, ביצועים ומרחב משפחתי חשובים לכם יותר, והיא גם מציעה נוחות נסיעה טובה. קחו בחשבון שבמאליבו צריכת הדלק בפועל אינה מצטיינת, ובאלנטרה חשוב לוודא איזו גרסה משנת 2021 עומדת מולכם, שכן קיימים בישראל גם דור שישי בנזין וגם דור שביעי היברידי. בכל מקרה, בדיקה פרטנית והיסטוריית טיפולים מסודרת חשובות לפני הקנייה.
מחיר רכישה: שברולט מאליבו 2021
- שברולט מאליבו 2021: ₪78,200
- יונדאי אלנטרה 2021: ₪89,500
שברולט מאליבו מובילה במחיר הרכישה: ₪78,200 לעומת ₪89,500 ליונדאי אלנטרה. הפער של ₪11,300 משאיר יותר תקציב פנוי לקנייה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: 9.4% בשנה
- יונדאי אלנטרה 2021: 9.0% בשנה
יונדאי אלנטרה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.0% לעומת 9.4% במאליבו. הפער מתון, אך הוא פועל לטובת האלנטרה לאורך זמן.
עלויות אחזקה: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: דרגה 5 מתוך 5
- יונדאי אלנטרה 2021: דרגה 2 מתוך 5
יונדאי אלנטרה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 במאליבו. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם הוצאות שוטפות.
אמינות: תיקו
- שברולט מאליבו 2021: 0 ריקולים
- יונדאי אלנטרה 2021: 0 ריקולים
שתי המכוניות מובילות יחד: לכל אחת 0 ריקולים. בפועל, כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים והמצב המכני של המכונית המסוימת, במיוחד לאור היעדר נתונים ארוכי טווח חד-משמעיים.
בטיחות: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: ציון בטיחות 2
- יונדאי אלנטרה 2021: ציון בטיחות 4.5
יונדאי אלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון 2 במאליבו. זהו יתרון ברור למי שמעמידים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: קבוצת זיהום 15
- יונדאי אלנטרה 2021: קבוצת זיהום 4
יונדאי אלנטרה מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 במאליבו. גם במבחני דרך צריכת הדלק של המאליבו אינה מצטיינת, ולכן האלנטרה מתאימה יותר למי שמחפשים שימוש חסכוני יותר.
ביצועים: שברולט מאליבו 2021
- שברולט מאליבו 2021: 163 כ"ס
- יונדאי אלנטרה 2021: 139 כ"ס
שברולט מאליבו מובילה עם 163 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה. היא מציעה ביצועים חזקים יותר, אם כי היא לא מכוונת לנהיגה ספורטיבית וצריכת הדלק בפועל עשויה להיות גבוהה.
מרחב ומשפחה: שברולט מאליבו 2021
- שברולט מאליבו 2021: 5 מושבים
- יונדאי אלנטרה 2021: 5 מושבים
שברולט מאליבו מובילה במרחב ובשימוש משפחתי. לשתיהן 5 מושבים, אך המאליבו מתוארת כמרווחת במיוחד מלפנים ומאחור ובעלת תא מטען גדול.
סיכון גניבה: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: 10.6 ל-1,000 רכבים
- יונדאי אלנטרה 2021: 8.4 ל-1,000 רכבים
יונדאי אלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 לעומת 10.6 ל-1,000 רכבים במאליבו. הפער לטובתה עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: 39 ימים
- יונדאי אלנטרה 2021: 27 ימים
יונדאי אלנטרה נמכרת מהר יותר: 27 ימים לעומת 39 ימים למאליבו. המשמעות היא שסביר שיהיה קל יותר למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: שברולט מאליבו 2021
- שברולט מאליבו 2021: 7 יתרונות
- יונדאי אלנטרה 2021: 6 יתרונות
שברולט מאליבו מובילה במוניטין ושביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 באלנטרה. הפער קטן, ושווה לשקלל אותו לצד יתרונות האלנטרה בשימוש היומיומי.
פופולריות בכביש: יונדאי אלנטרה 2021
- שברולט מאליבו 2021: 63 על הכביש
- יונדאי אלנטרה 2021: 961 על הכביש
יונדאי אלנטרה נפוצה בהרבה בכביש, עם 961 מכוניות לעומת 63 מאליבו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מוסכים, מידע וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- שברולט מאליבו 2021: 6 מערכות
- יונדאי אלנטרה 2021: 6 מערכות
שתי המכוניות מובילות יחד, עם 6 מערכות לכל אחת. במאליבו מצוינים נוחות נסיעה טובה ומערכות בטיחות אקטיביות עשירות, אך כדאי לבדוק את האבזור המדויק של המכונית הספציפית.
למי מתאים כל רכב
- שברולט מאליבו 2021: שברולט מאליבו מתאימה למי שמחפשים מכונית מנהלים מרווחת ונוחה במחיר רכישה נמוך יותר, ומעדיפים ביצועים חזקים על פני חיסכון בדלק.
- יונדאי אלנטרה 2021: יונדאי אלנטרה מתאימה למי שמעדיפים עלויות שימוש מתונות, בטיחות, חיסכון ופופולריות בשוק, ורוצים מכונית שיהיה קל יותר למכור בהמשך.
שאלות נפוצות
מה עדיף, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים הוצאות שימוש מתונות, בטיחות, חיסכון, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה. שברולט מאליבו עדיפה אם מחיר הקנייה, ביצועים ומרחב משפחתי חשובים לכם יותר, והיא גם מציעה נוחות נסיעה טובה. קחו בחשבון שבמאליבו צריכת הדלק בפועל אינה מצטיינת, ובאלנטרה חשוב לוודא איזו גרסה משנת 2021 עומדת מולכם, שכן קיימים בישראל גם דור שישי בנזין וגם דור שביעי היברידי. בכל מקרה, בדיקה פרטנית והיסטוריית טיפולים מסודרת חשובות לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
שברולט מאליבו 2021 (₪78,200 לעומת ₪89,500). שברולט מאליבו מובילה במחיר הרכישה: ₪78,200 לעומת ₪89,500 ליונדאי אלנטרה. הפער של ₪11,300 משאיר יותר תקציב פנוי לקנייה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (9.0% בשנה לעומת 9.4% בשנה). יונדאי אלנטרה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.0% לעומת 9.4% במאליבו. הפער מתון, אך הוא פועל לטובת האלנטרה לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי אלנטרה מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 במאליבו. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם הוצאות שוטפות.
איזה רכב בטיחותי יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון בטיחות 2). יונדאי אלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון 2 במאליבו. זהו יתרון ברור למי שמעמידים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.
איזה רכב חסכוני יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). יונדאי אלנטרה מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 במאליבו. גם במבחני דרך צריכת הדלק של המאליבו אינה מצטיינת, ולכן האלנטרה מתאימה יותר למי שמחפשים שימוש חסכוני יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
שברולט מאליבו 2021 (163 כ"ס לעומת 139 כ"ס). שברולט מאליבו מובילה עם 163 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה. היא מציעה ביצועים חזקים יותר, אם כי היא לא מכוונת לנהיגה ספורטיבית וצריכת הדלק בפועל עשויה להיות גבוהה.
איזה רכב מרווח יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
שברולט מאליבו 2021 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שברולט מאליבו מובילה במרחב ובשימוש משפחתי. לשתיהן 5 מושבים, אך המאליבו מתוארת כמרווחת במיוחד מלפנים ומאחור ובעלת תא מטען גדול.
איזה רכב נגנב פחות, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 10.6 ל-1,000 רכבים). יונדאי אלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 לעומת 10.6 ל-1,000 רכבים במאליבו. הפער לטובתה עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובבדיקת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (27 ימים לעומת 39 ימים). יונדאי אלנטרה נמכרת מהר יותר: 27 ימים לעומת 39 ימים למאליבו. המשמעות היא שסביר שיהיה קל יותר למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
שברולט מאליבו 2021 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). שברולט מאליבו מובילה במוניטין ושביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 באלנטרה. הפער קטן, ושווה לשקלל אותו לצד יתרונות האלנטרה בשימוש היומיומי.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, שברולט מאליבו או יונדאי אלנטרה?
יונדאי אלנטרה 2021 (961 על הכביש לעומת 63 על הכביש). יונדאי אלנטרה נפוצה בהרבה בכביש, עם 961 מכוניות לעומת 63 מאליבו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מוסכים, מידע וקונים בעתיד.
שברולט מאליבו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו ג'וליה מול יונדאי אלנטרה
- בי.ווי.די סיל 5 מול יונדאי אלנטרה
- בי.ווי.די סיל מול יונדאי אלנטרה
- צ'רי אריזו 8 מול יונדאי אלנטרה
- שברולט מאליבו מול סקודה אוקטביה
- שברולט מאליבו מול טויוטה קורולה
- פורתינג S7 מול יונדאי אלנטרה
- יונדאי אקסנט i25 מול יונדאי אלנטרה
- יונדאי אלנטרה מול יונדאי i30
- יונדאי אלנטרה מול יונדאי איוניק