בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

האלנטרה היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיף מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה ונפוצות גבוהה בכביש; היא גם היברידית וחסכונית בדלק. הסיל עדיפה אם חשובים לכם ביצועים חזקים, בטיחות, מרחב ושיעור גניבה נמוך יותר, אך מחירה גבוה יותר והביקורות מציינות נוחות נסיעה והתנהגות כביש בינוניות. באלנטרה כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מערכת ההנעה ההיברידית, ובכל רכב לבדוק את הרכב הספציפי לפני רכישה. לפני בחירת הסיל, ודאו שהמפרט והגרסה תואמים לרכב הנמכר, שכן חלק מהביקורות מתייחסות לסיל U ולא לסיל.

מחיר רכישה: יונדאי אלנטרה 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: ₪203,000
  • יונדאי אלנטרה 2026: ₪162,000

האלנטרה זולה יותר לרכישה: ₪162,000 לעומת ₪203,000 לסיל. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

אמינות: תיקו

  • בי.ווי.די סיל 2026: 0 ריקולים
  • יונדאי אלנטרה 2026: 0 ריקולים

בתחום הריקולים אין יתרון לאחד מהם: לשניהם מצוינים 0 ריקולים. ברכב משומש עדיין חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ואת מצב הרכב המסוים.

בטיחות: בי.ווי.די סיל 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: ציון בטיחות 10.5
  • יונדאי אלנטרה 2026: ציון בטיחות 9.5

הסיל מובילה עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 9.5 באלנטרה. בפועל, שתיהן מציעות מערכות בטיחות, אך לסיל יתרון במדד הזה.

ביצועים: בי.ווי.די סיל 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 421 כ"ס
  • יונדאי אלנטרה 2026: 139 כ"ס

לסיל 421 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה, פער שמורגש במיוחד בתאוצה וביכולת לצבור מהירות. האלנטרה מתאימה יותר למי שלא מחפש ביצועים חזקים.

מרחב ומשפחה: בי.ווי.די סיל 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 5 מושבים
  • יונדאי אלנטרה 2026: 5 מושבים

לשני הדגמים 5 מושבים, אך הסיל מובילה במדד המרחב. האלנטרה מציעה מרווח רגליים טוב מאחור, אבל מרווח הראש מוגבל ותא המטען פחות שימושי בגלל פתח הסדאן.

סיכון גניבה: בי.ווי.די סיל 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 1.9 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי אלנטרה 2026: 8.4 ל-1,000 רכבים

הסיל עם שיעור גניבה של 1.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.4 באלנטרה. זהו יתרון לסיל מבחינת חשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 40 ימים
  • יונדאי אלנטרה 2026: 27 ימים

האלנטרה נמכרת מהר יותר: 27 ימים לעומת 40 ימים לסיל. אם אתם מתכננים למכור בהמשך, הפער עשוי להפוך את האלנטרה לנוחה יותר למכירה.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי אלנטרה 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 6 יתרונות
  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 יתרונות

האלנטרה מובילה במדד המוניטין, עם 6 יתרונות הרשומים עבורה. גם לסיל רשומים 6 יתרונות, אך מדד המוניטין נוטה לטובת יונדאי.

פופולריות בכביש: יונדאי אלנטרה 2026

  • בי.ווי.די סיל 2026: 126 על הכביש
  • יונדאי אלנטרה 2026: 1,746 על הכביש

האלנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 1,746 רכבים לעומת 126 סילים. נפוצות גבוהה עשויה להקל על קונים להכיר את הדגם ועל מציאת מוסכים וחלקים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די סיל 2026: 6 מערכות
  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 מערכות

לשני הרכבים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון במדד הזה. בסיל, חלק מהתפעול נעשה דרך המסך ועלול לדרוש מעבר בין תפריטים.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די סיל 2026: הסיל מתאימה לכם אם אתם רוצים ביצועים חזקים, מרחב ואבזור עשיר, ומוכנים לשלם יותר ולבדוק היטב איזו גרסה עומדת מולכם.
  • יונדאי אלנטרה 2026: האלנטרה מתאימה לכם אם אתם מחפשים היברידית חסכונית, זולה יותר לרכישה ונפוצה יותר, ומוכנים להתפשר על ביצועים ועל בידוד רעשים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

האלנטרה היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיף מחיר רכישה נמוך יותר, מכירה מהירה ונפוצות גבוהה בכביש; היא גם היברידית וחסכונית בדלק. הסיל עדיפה אם חשובים לכם ביצועים חזקים, בטיחות, מרחב ושיעור גניבה נמוך יותר, אך מחירה גבוה יותר והביקורות מציינות נוחות נסיעה והתנהגות כביש בינוניות. באלנטרה כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מערכת ההנעה ההיברידית, ובכל רכב לבדוק את הרכב הספציפי לפני רכישה. לפני בחירת הסיל, ודאו שהמפרט והגרסה תואמים לרכב הנמכר, שכן חלק מהביקורות מתייחסות לסיל U ולא לסיל.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

יונדאי אלנטרה 2026 (₪162,000 לעומת ₪203,000). האלנטרה זולה יותר לרכישה: ₪162,000 לעומת ₪203,000 לסיל. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

בי.ווי.די סיל 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 9.5). הסיל מובילה עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 9.5 באלנטרה. בפועל, שתיהן מציעות מערכות בטיחות, אך לסיל יתרון במדד הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

בי.ווי.די סיל 2026 (421 כ"ס לעומת 139 כ"ס). לסיל 421 כ״ס לעומת 139 כ״ס באלנטרה, פער שמורגש במיוחד בתאוצה וביכולת לצבור מהירות. האלנטרה מתאימה יותר למי שלא מחפש ביצועים חזקים.

איזה רכב מרווח יותר, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

בי.ווי.די סיל 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). לשני הדגמים 5 מושבים, אך הסיל מובילה במדד המרחב. האלנטרה מציעה מרווח רגליים טוב מאחור, אבל מרווח הראש מוגבל ותא המטען פחות שימושי בגלל פתח הסדאן.

איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

בי.ווי.די סיל 2026 (1.9 ל-1,000 רכבים לעומת 8.4 ל-1,000 רכבים). הסיל עם שיעור גניבה של 1.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 8.4 באלנטרה. זהו יתרון לסיל מבחינת חשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

יונדאי אלנטרה 2026 (27 ימים לעומת 40 ימים). האלנטרה נמכרת מהר יותר: 27 ימים לעומת 40 ימים לסיל. אם אתם מתכננים למכור בהמשך, הפער עשוי להפוך את האלנטרה לנוחה יותר למכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

יונדאי אלנטרה 2026 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האלנטרה מובילה במדד המוניטין, עם 6 יתרונות הרשומים עבורה. גם לסיל רשומים 6 יתרונות, אך מדד המוניטין נוטה לטובת יונדאי.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די סיל או יונדאי אלנטרה?

יונדאי אלנטרה 2026 (1,746 על הכביש לעומת 126 על הכביש). האלנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 1,746 רכבים לעומת 126 סילים. נפוצות גבוהה עשויה להקל על קונים להכיר את הדגם ועל מציאת מוסכים וחלקים, אך אינה מבטיחה מחיר מכירה מסוים.

בי.ווי.די סיל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם