ב.מ.וו X4 או ווייה פרי? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, וויה פרי היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, הספק גבוה ומרחב פנימי, ואתם יכולים לטעון רכב חשמלי באופן שמתאים לשגרה שלכם. קחו בחשבון שטווח הנסיעה הריאלי שנמדד הוא כ-415 ק״מ והטעינה המהירה מוגבלת ל-100 קילוואט. ה-X4 עדיפה אם אתם מעדיפים מותג פרימיום ותיק, התנהגות כביש חדה יותר, או שיעור גניבות נמוך יותר לפי הנתון המופיע כאן. לפני קנייה של כל אחת מהן, בדקו את הרכב ואת היסטוריית הטיפולים, ובוויה פרי ודאו גם שהאחריות בתוקף.
מחיר רכישה: ווייה פרי 2025
- ב.מ.וו X4 2025: ₪363,412
- ווייה פרי 2025: ₪289,000
וויה פרי עולה ₪289,000, לעומת ₪363,412 לב.מ.וו X4, ולכן היא הבחירה הזולה יותר לרכישה בפער משמעותי.
אמינות: ווייה פרי 2025
- ב.מ.וו X4 2025: 1 ריקולים
- ווייה פרי 2025: 0 ריקולים
וויה פרי מופיעה עם 0 ריקולים, לעומת ריקול אחד ל-X4. זה יתרון ברישום הריקולים, אך אינו תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים והאחריות.
בטיחות: ווייה פרי 2025
- ב.מ.וו X4 2025: ציון בטיחות 2.5
- ווייה פרי 2025: ציון בטיחות 3.5
וויה פרי מובילה עם ציון בטיחות 3.5, לעומת 2.5 ל-X4. עם זאת, לב.מ.וו מצוין דירוג של 5 כוכבים במבחן Euro NCAP, ולוויה פרי אין מבחן ריסוק אירופי, כך שכדאי לבדוק את ההבדל בין שיטות הדירוג.
ביצועים: ווייה פרי 2025
- ב.מ.וו X4 2025: 248 כ"ס
- ווייה פרי 2025: 488 כ"ס
לוויה פרי 488 כ״ס, לעומת 248 כ״ס ל-X4, והיא מציעה ביצועים חזקים במיוחד. היתרון יורגש בעיקר בתאוצות; ה-X4 מציעה התנהגות כביש חדה יותר לפי הביקורות.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו X4 2025: 5 מושבים
- ווייה פרי 2025: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון במספר המושבים. בפועל, קו הגג של ה-X4 מצמצם את מרווח הראש מאחור, בעוד שלוויה פרי מרחב פנימי טוב ותא מטען של כ-560 ליטר.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X4 2025
- ב.מ.וו X4 2025: 4.1 ל-1,000 רכבים
- ווייה פרי 2025: 4.6 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבות של ה-X4 הוא 4.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 4.6 לוויה פרי. זה יתרון מתון ל-X4 לפי המדד הזה.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X4 2025
- ב.מ.וו X4 2025: 6 יתרונות
- ווייה פרי 2025: 6 יתרונות
ה-X4 מובילה בהשוואה בתחום המוניטין, אף שלשני הרכבים מצוינים 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות שמסביר את ההובלה.
פופולריות בכביש: ווייה פרי 2025
- ב.מ.וו X4 2025: 227 על הכביש
- ווייה פרי 2025: 300 על הכביש
לוויה פרי מופיעה עם 300 רכבים על הכביש, לעומת 227 ל-X4, ולכן היא נפוצה יותר לפי המספרים האלה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו X4 2025: 6 מערכות
- ווייה פרי 2025: 6 מערכות
שני הרכבים מציעים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שמספר המערכות זהה. בפועל, בוויה פרי תפעול המערכות עשוי להיות פחות אינטואיטיבי, ואילו ל-X4 נוחות נסיעה קשיחה יחסית.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו X4 2025: ב.מ.וו X4 מתאימה למי שמחפשים קרוסאובר-קופה יוקרתי עם התנהגות כביש חדה ואיכות חומרים גבוהה, ומוכנים להתפשר על מרווח הראש מאחור ועל נוחות עירונית.
- ווייה פרי 2025: וויה פרי מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי חשמלי גדול, מאובזר וחזק במחיר רכישה נמוך יותר, ויש להם אפשרות טעינה שמתאימה לטווח המעשי ולמהירות הטעינה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
לפי התמונה הכוללת, וויה פרי היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, הספק גבוה ומרחב פנימי, ואתם יכולים לטעון רכב חשמלי באופן שמתאים לשגרה שלכם. קחו בחשבון שטווח הנסיעה הריאלי שנמדד הוא כ-415 ק״מ והטעינה המהירה מוגבלת ל-100 קילוואט. ה-X4 עדיפה אם אתם מעדיפים מותג פרימיום ותיק, התנהגות כביש חדה יותר, או שיעור גניבות נמוך יותר לפי הנתון המופיע כאן. לפני קנייה של כל אחת מהן, בדקו את הרכב ואת היסטוריית הטיפולים, ובוויה פרי ודאו גם שהאחריות בתוקף.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ווייה פרי 2025 (₪289,000 לעומת ₪363,412). וויה פרי עולה ₪289,000, לעומת ₪363,412 לב.מ.וו X4, ולכן היא הבחירה הזולה יותר לרכישה בפער משמעותי.
איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ווייה פרי 2025 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). וויה פרי מופיעה עם 0 ריקולים, לעומת ריקול אחד ל-X4. זה יתרון ברישום הריקולים, אך אינו תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים והאחריות.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ווייה פרי 2025 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2.5). וויה פרי מובילה עם ציון בטיחות 3.5, לעומת 2.5 ל-X4. עם זאת, לב.מ.וו מצוין דירוג של 5 כוכבים במבחן Euro NCAP, ולוויה פרי אין מבחן ריסוק אירופי, כך שכדאי לבדוק את ההבדל בין שיטות הדירוג.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ווייה פרי 2025 (488 כ"ס לעומת 248 כ"ס). לוויה פרי 488 כ״ס, לעומת 248 כ״ס ל-X4, והיא מציעה ביצועים חזקים במיוחד. היתרון יורגש בעיקר בתאוצות; ה-X4 מציעה התנהגות כביש חדה יותר לפי הביקורות.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ב.מ.וו X4 2025 (4.1 ל-1,000 רכבים לעומת 4.6 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות של ה-X4 הוא 4.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 4.6 לוויה פרי. זה יתרון מתון ל-X4 לפי המדד הזה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ב.מ.וו X4 2025 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-X4 מובילה בהשוואה בתחום המוניטין, אף שלשני הרכבים מצוינים 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות שמסביר את ההובלה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X4 או ווייה פרי?
ווייה פרי 2025 (300 על הכביש לעומת 227 על הכביש). לוויה פרי מופיעה עם 300 רכבים על הכביש, לעומת 227 ל-X4, ולכן היא נפוצה יותר לפי המספרים האלה.
ב.מ.וו X4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ווייה פרי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות