רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
לפי העדיפויות שבהן יש הכרעה, רנו מגאן 2022 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה מעט יותר, מובילה בשמירת ערך, באחזקה, בבטיחות, במרחב, בטכנולוגיה ובכמה תחומים נוספים, ולשתיהן 0 ריקולים. היתרון אינו מבטל את הצורך לבדוק את הגרסה וההיסטוריה של המגאן, ובפרט את מערכות הדיזל או המצמד אם הן רלוונטיות. סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 עדיפה אם אתם מעדיפים ביצועים או חשיבותכם לפופולריות בכביש גבוהה יותר, ומומלץ לוודא ברישיון אם מדובר בקרוסאובר הישן או ב-S-Cross החדש.
מחיר רכישה: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: ₪92,000
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: ₪93,000
רנו מגאן 2022 עולה ₪92,000 לעומת ₪93,000 לסוזוקי SX4 CROSSOVER 2022, כך שהיא זולה יותר ברכישה בפער קטן של ₪1,000.
שמירת ערך: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: 10.2% בשנה
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 12.3% בשנה
המגאן מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 10.2% לעומת 12.3% בסוזוקי. בפועל, הפער מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר במגאן.
עלויות אחזקה: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: דרגה 3 מתוך 5
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: דרגה 4 מתוך 5
עלויות האחזקה של המגאן מדורגות בדרגה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בסוזוקי. זהו יתרון למגאן, אך כדאי להביא בחשבון שבגרסאות מסוימות עלולות להיות הוצאות על מערכות דיזל, מצמד ואלקטרוניקה.
אמינות: תיקו
- רנו מגאן 2022: 0 ריקולים
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון מעשי לאחד מהם לפי הנתון הזה. לסוזוקי יש מוניטין אמינות טוב, אך כדאי לוודא איזו גרסה ודור בדיוק עומדים מולכם ולבדוק את התיבה והמערכת ההיברידית-מתונה.
בטיחות: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: ציון בטיחות 2
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 7 כריות אוויר
המגאן מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 2; בסוזוקי מצוינות 7 כריות אוויר. בדקו את מפרט הבטיחות של המכונית הספציפית, במיוחד משום שהציוד עשוי להשתנות בין גרסאות ודורות.
חיסכון ואיכות סביבה: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: קבוצת זיהום 8
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: קבוצת זיהום 10
המגאן עדיפה בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 10 בסוזוקי. הפער הוא בקבוצת הזיהום הרשומה, ולא נתון ישיר על הוצאות הדלק של שתי המכוניות.
ביצועים: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- רנו מגאן 2022: 128 כ"ס
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 129 כ"ס
הסוזוקי מובילה עם 129 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן, פער קטן על הנייר. ביקורות מתארות את מנוע הסוזוקי 1.4 טורבו כבעל זמינות כוח טובה, אך לא מספקות כאן השוואת ביצועים מלאה.
מרחב ומשפחה: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: 5 מושבים
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 5 מושבים
המגאן מובילה בעדיפות המרחב והמשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. ביקורות מתארות את המגאן כמרווחת ונוחה, עם תא מטען גדול במיוחד בגרסת הסטיישן; בסוזוקי יש תא מטען שימושי ומרווח טוב לנוסעים.
מוניטין ושביעות רצון: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: 9 יתרונות
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 6 יתרונות
למגאן 9 יתרונות לעומת 6 בסוזוקי, והיא מובילה בעדיפות המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, הביקורות מציינות במגאן חולשות אפשריות באיכות ההרכבה ובמערכות האלקטרוניות.
פופולריות בכביש: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- רנו מגאן 2022: 1,468 על הכביש
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 1,504 על הכביש
הסוזוקי מעט נפוצה יותר בכביש, עם 1,504 כלי רכב לעומת 1,468 למגאן. הפער קטן, אך הסוזוקי עשויה להרגיש בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: רנו מגאן 2022
- רנו מגאן 2022: 6 מערכות
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 4 מערכות
המגאן מציעה 6 מערכות לעומת 4 בסוזוקי, ולכן היא מובילה בעדיפות הטכנולוגיה והנוחות. לצד זאת, ביקורות מציינות שממשק המולטימדיה במגאן אינו מוצלח במיוחד.
למי מתאים כל רכב
- רנו מגאן 2022: מתאימה לכם אם אתם מחפשים משפחתית נוחה ומרווחת עם תא מטען שימושי, מחיר רכישה מעט נמוך יותר ויתרון בתחומי שמירת ערך, בטיחות וטכנולוגיה, ומוכנים לבדוק היטב את מצב המערכות והגרסה.
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מנוע טורבו עם ביצועים טובים, פקדים פשוטים ומוניטין אמינות חיובי, ומקבלים סביבת נוסעים מיושנת ובידוד רעשים בינוני.
שאלות נפוצות
מה עדיף, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
לפי העדיפויות שבהן יש הכרעה, רנו מגאן 2022 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה מעט יותר, מובילה בשמירת ערך, באחזקה, בבטיחות, במרחב, בטכנולוגיה ובכמה תחומים נוספים, ולשתיהן 0 ריקולים. היתרון אינו מבטל את הצורך לבדוק את הגרסה וההיסטוריה של המגאן, ובפרט את מערכות הדיזל או המצמד אם הן רלוונטיות. סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 עדיפה אם אתם מעדיפים ביצועים או חשיבותכם לפופולריות בכביש גבוהה יותר, ומומלץ לוודא ברישיון אם מדובר בקרוסאובר הישן או ב-S-Cross החדש.
איזה רכב זול יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (₪92,000 לעומת ₪93,000). רנו מגאן 2022 עולה ₪92,000 לעומת ₪93,000 לסוזוקי SX4 CROSSOVER 2022, כך שהיא זולה יותר ברכישה בפער קטן של ₪1,000.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (10.2% בשנה לעומת 12.3% בשנה). המגאן מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 10.2% לעומת 12.3% בסוזוקי. בפועל, הפער מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר במגאן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). עלויות האחזקה של המגאן מדורגות בדרגה 3 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בסוזוקי. זהו יתרון למגאן, אך כדאי להביא בחשבון שבגרסאות מסוימות עלולות להיות הוצאות על מערכות דיזל, מצמד ואלקטרוניקה.
איזה רכב בטיחותי יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (ציון בטיחות 2 לעומת 7 כריות אוויר). המגאן מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 2; בסוזוקי מצוינות 7 כריות אוויר. בדקו את מפרט הבטיחות של המכונית הספציפית, במיוחד משום שהציוד עשוי להשתנות בין גרסאות ודורות.
איזה רכב חסכוני יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 10). המגאן עדיפה בקבוצת זיהום 8, לעומת קבוצת זיהום 10 בסוזוקי. הפער הוא בקבוצת הזיהום הרשומה, ולא נתון ישיר על הוצאות הדלק של שתי המכוניות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (129 כ"ס לעומת 128 כ"ס). הסוזוקי מובילה עם 129 כ״ס לעומת 128 כ״ס במגאן, פער קטן על הנייר. ביקורות מתארות את מנוע הסוזוקי 1.4 טורבו כבעל זמינות כוח טובה, אך לא מספקות כאן השוואת ביצועים מלאה.
איזה רכב מרווח יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). המגאן מובילה בעדיפות המרחב והמשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. ביקורות מתארות את המגאן כמרווחת ונוחה, עם תא מטען גדול במיוחד בגרסת הסטיישן; בסוזוקי יש תא מטען שימושי ומרווח טוב לנוסעים.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (9 יתרונות לעומת 6 יתרונות). למגאן 9 יתרונות לעומת 6 בסוזוקי, והיא מובילה בעדיפות המוניטין ושביעות הרצון. עם זאת, הביקורות מציינות במגאן חולשות אפשריות באיכות ההרכבה ובמערכות האלקטרוניות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (1,504 על הכביש לעומת 1,468 על הכביש). הסוזוקי מעט נפוצה יותר בכביש, עם 1,504 כלי רכב לעומת 1,468 למגאן. הפער קטן, אך הסוזוקי עשויה להרגיש בחירה מוכרת יותר בשוק המקומי.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, רנו מגאן או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
רנו מגאן 2022 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). המגאן מציעה 6 מערכות לעומת 4 בסוזוקי, ולכן היא מובילה בעדיפות הטכנולוגיה והנוחות. לצד זאת, ביקורות מציינות שממשק המולטימדיה במגאן אינו מוצלח במיוחד.
רנו מגאן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סוזוקי SX4 CROSSOVER בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות