יונדאי באיון או רנו מגאן? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

יונדאי באיון היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, אבזור ופופולריות. רנו מגאן עדיפה אם חשובים לכם יותר כוח, מרחב, אפס ריקולים בקלט ויתרון בקבוצת הזיהום, במיוחד אם אתם מחפשים גרסת דיזל חסכונית. לפני בחירה במגאן, ודאו את גרסת ההנעה והרישום המדויקים, ובדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות הדיזל והתיבה. בבאיון, בדקו את פעולת תיבת ה-DCT ואת מצב הרכב, משום שהביקורות מציינות תגובות איטיות אפשריות במהירות נמוכה.

מחיר רכישה: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: ₪106,600
  • רנו מגאן 2024: ₪111,800

יונדאי באיון זולה יותר לרכישה: ₪106,600 לעומת ₪111,800 למגאן. הפער הוא ₪5,200 לטובת הבאיון.

שמירת ערך: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 8.9% בשנה
  • רנו מגאן 2024: 18.4% בשנה

הבאיון מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 8.9% לעומת 18.4% במגאן. בפועל, המגאן צפויה לאבד מערכה מהר יותר.

עלויות אחזקה: תיקו

  • יונדאי באיון 2024: דרגה 3 מתוך 5
  • רנו מגאן 2024: דרגה 3 מתוך 5

לשתיהן אותה דרגת עלויות אחזקה, 3 מתוך 5, ולכן אין כאן יתרון מעשי ברור לאחת מהן.

אמינות: רנו מגאן 2024

  • יונדאי באיון 2024: 1 ריקולים
  • רנו מגאן 2024: 0 ריקולים

למגאן יתרון במדד הריקולים: 0 לעומת ריקול אחד בבאיון. זהו הבדל בריקולים, ולא ערובה לכך שכל רכב מסוים יהיה אמין יותר.

בטיחות: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: ציון בטיחות 3.5
  • רנו מגאן 2024: ציון בטיחות 2

הבאיון מובילה בציון הבטיחות, 3.5 לעומת 2 במגאן. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון אם בטיחות היא שיקול מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: רנו מגאן 2024

  • יונדאי באיון 2024: קבוצת זיהום 9
  • רנו מגאן 2024: קבוצת זיהום 8

המגאן מובילה בקבוצת הזיהום, עם קבוצה 8 לעומת קבוצה 9 בבאיון. לפי הביקורות, גרסת הדיזל של המגאן גם מציעה צריכת דלק טובה, אך חשוב לוודא שזו אכן הגרסה שאתם בוחנים.

ביצועים: רנו מגאן 2024

  • יונדאי באיון 2024: 100 כ"ס
  • רנו מגאן 2024: 128 כ"ס

למגאן הספק של 128 כ״ס לעומת 100 כ״ס בבאיון, ולכן יש לה יתרון בכוח. בבאיון הביצועים עלולים להיות מוגבלים בעומס, במיוחד בעקיפות ובעליות.

מרחב ומשפחה: רנו מגאן 2024

  • יונדאי באיון 2024: 5 מושבים
  • רנו מגאן 2024: 5 מושבים

המגאן מובילה במרחב ובמשפחתיות, אף שלשתיהן חמישה מושבים. הביקורות מתארות את המגאן כבעלת מרחב ותא מטען שימושיים, בעוד שהבאיון מרווחת יחסית לקטגוריה אך המושב האחורי צפוף לשלושה.

מהירות מכירה: רנו מגאן 2024

  • יונדאי באיון 2024: 40 ימים
  • רנו מגאן 2024: 39 ימים

המגאן נמכרת מעט מהר יותר: 39 ימים לעומת 40 בבאיון. הפער של יום אחד קטן, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 7 יתרונות
  • רנו מגאן 2024: 5 יתרונות

הבאיון מובילה במספר היתרונות המדווחים, 7 לעומת 5 במגאן. גם ביקורות הבאיון מציינות אבזור ובטיחות טובים יחסית ותפעול פשוט.

פופולריות בכביש: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 1,173 על הכביש
  • רנו מגאן 2024: 1,006 על הכביש

הבאיון נפוצה יותר בכביש, עם 1,173 כלי רכב לעומת 1,006 למגאן. הפער מתון, אך הבאיון היא הבחירה הנפוצה יותר מבין השתיים.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי באיון 2024

  • יונדאי באיון 2024: 6 מערכות
  • רנו מגאן 2024: 5 מערכות

לבאיון שש מערכות לעומת חמש במגאן, והיא מובילה במדד הטכנולוגיה והנוחות. הביקורות מציינות אבזור נוחות ובטיחות עשיר יחסית, לצד נוחות נסיעה עירונית בינונית.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי באיון 2024: יונדאי באיון מתאימה למי שמחפשים קרוסאובר קטן ושימושי במחיר נמוך יותר, עם בטיחות ואבזור טובים יחסית ושמירת ערך עדיפה, ומוכנים להתפשר על נוחות בעיר ועל ביצועים בעומס.
  • רנו מגאן 2024: רנו מגאן מתאימה למי שמעדיפים יותר כוח ומרחב, ובוחנים במיוחד גרסת דיזל חסכונית, ומוכנים לבדוק בקפידה את הגרסה, היסטוריית התחזוקה והמערכות הרלוונטיות.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, אבזור ופופולריות. רנו מגאן עדיפה אם חשובים לכם יותר כוח, מרחב, אפס ריקולים בקלט ויתרון בקבוצת הזיהום, במיוחד אם אתם מחפשים גרסת דיזל חסכונית. לפני בחירה במגאן, ודאו את גרסת ההנעה והרישום המדויקים, ובדקו היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות הדיזל והתיבה. בבאיון, בדקו את פעולת תיבת ה-DCT ואת מצב הרכב, משום שהביקורות מציינות תגובות איטיות אפשריות במהירות נמוכה.

איזה רכב זול יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (₪106,600 לעומת ₪111,800). יונדאי באיון זולה יותר לרכישה: ₪106,600 לעומת ₪111,800 למגאן. הפער הוא ₪5,200 לטובת הבאיון.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (8.9% בשנה לעומת 18.4% בשנה). הבאיון מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 8.9% לעומת 18.4% במגאן. בפועל, המגאן צפויה לאבד מערכה מהר יותר.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). למגאן יתרון במדד הריקולים: 0 לעומת ריקול אחד בבאיון. זהו הבדל בריקולים, ולא ערובה לכך שכל רכב מסוים יהיה אמין יותר.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (ציון בטיחות 3.5 לעומת ציון בטיחות 2). הבאיון מובילה בציון הבטיחות, 3.5 לעומת 2 במגאן. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון אם בטיחות היא שיקול מרכזי.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 9). המגאן מובילה בקבוצת הזיהום, עם קבוצה 8 לעומת קבוצה 9 בבאיון. לפי הביקורות, גרסת הדיזל של המגאן גם מציעה צריכת דלק טובה, אך חשוב לוודא שזו אכן הגרסה שאתם בוחנים.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (128 כ"ס לעומת 100 כ"ס). למגאן הספק של 128 כ״ס לעומת 100 כ״ס בבאיון, ולכן יש לה יתרון בכוח. בבאיון הביצועים עלולים להיות מוגבלים בעומס, במיוחד בעקיפות ובעליות.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). המגאן מובילה במרחב ובמשפחתיות, אף שלשתיהן חמישה מושבים. הביקורות מתארות את המגאן כבעלת מרחב ותא מטען שימושיים, בעוד שהבאיון מרווחת יחסית לקטגוריה אך המושב האחורי צפוף לשלושה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי באיון או רנו מגאן?

רנו מגאן 2024 (39 ימים לעומת 40 ימים). המגאן נמכרת מעט מהר יותר: 39 ימים לעומת 40 בבאיון. הפער של יום אחד קטן, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). הבאיון מובילה במספר היתרונות המדווחים, 7 לעומת 5 במגאן. גם ביקורות הבאיון מציינות אבזור ובטיחות טובים יחסית ותפעול פשוט.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (1,173 על הכביש לעומת 1,006 על הכביש). הבאיון נפוצה יותר בכביש, עם 1,173 כלי רכב לעומת 1,006 למגאן. הפער מתון, אך הבאיון היא הבחירה הנפוצה יותר מבין השתיים.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי באיון או רנו מגאן?

יונדאי באיון 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לבאיון שש מערכות לעומת חמש במגאן, והיא מובילה במדד הטכנולוגיה והנוחות. הביקורות מציינות אבזור נוחות ובטיחות עשיר יחסית, לצד נוחות נסיעה עירונית בינונית.

יונדאי באיון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

רנו מגאן בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם